Ich już z nami nie ma. Forumowe cmentarzysko.

@szplin @Olo

Pisaliśmy tu o tym lata temu a pracownicy roksa dementowali, że tam nie ma żadnych związków z ruskimi/służbami/Khadyrovem :)

Mam nadzieję, że Morawiecki i Duda ich rozpierdolą na kawałki a potem zrobią to samo z fake mma - zawsze się coś znajdzie... BRAWO PIS!

Roksa wiadomo - pełne wsparcie i promowanie tego ścierwa mimo, ze wszyscy wiedzieli od kilku lat co to są za ludzie.

View attachment 67537
 
Bo to trzeba umieć, z przyczajki JKSW, tak żeby nikt cię nie mógł posadzić.
No ale ja tam nie widzę jazdy po bandzie, bo napisał prawdę że każdy o tym wiedział, a za hajs promował, no bo chyba kurwa nie za darmo
Otoz to, tylko ze teraz wstyd sie przyznac
 
Bo to trzeba umieć, z przyczajki JKSW, tak żeby nikt cię nie mógł posadzić.
No ale ja tam nie widzę jazdy po bandzie, bo napisał prawdę że każdy o tym wiedział, a za hajs promował, no bo chyba kurwa nie za darmo
A może właśnie promowali za darmo, dlatego tak bardzo zabolał ten komentarz bo zorientowali się, że mogli wziąć za to hajs. :jarolaugh:
 
Bo to trzeba umieć, z przyczajki JKSW, tak żeby nikt cię nie mógł posadzić.
No ale ja tam nie widzę jazdy po bandzie, bo napisał prawdę że każdy o tym wiedział, a za hajs promował, no bo chyba kurwa nie za darmo
Otoz to, tylko ze teraz wstyd sie przyznac
A może właśnie promowali za darmo, dlatego tak bardzo zabolał ten komentarz bo zorientowali się, że mogli wziąć za to hajs. :jarolaugh:
Trzymajcie się tam w forumowej Valhalli i pozdrówcie Odyńca. :jon:
 
Back
Top