I Gala Kings of Sanda Warszawa

pawelgoly

Oplot Challenge
Light Heavyweight
/DOCUME%7E1/golawski/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png/DOCUME%7E1/golawski/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.pngPrzypadkiem natrafiłem na informację o I Gali Kings of Sanda w Warszawie, gala organizowana jest dnia 15.10.2011r w hali Arena Ursynów w Warszawie, ul. Pileckiego 122. Myślę, że warto przedstawić informację tą szerzej ponieważ, Sanda jest bardzo widowiskową formułą walki ( moje subiektywne zdanie ) bardzo zbliżoną do MMA a poza tym wystąpi kilku znanych z ringów i klatek MMA zawodników takich jak Karol Celiński , Igor Kołacin, Jurji Dobko ( wygrał na gali Pro Fight z Jackiem Piersiakiem z Luto Team ) a także świetny judoka Robert Krawczyk oraz znani zawodnicy stójkowi np. Tomasz Sarara . Będzie również akcent warszawski, wystąpi Marcin Bąk ze stołecznego Garuda Muay Thai . Więc zapowiada się bardzo ciekawie :)
 
aż dziwię się, że takie słabe zainteresowanie było na tym portaflu, tym bardziej, ze gala była w TVP :)



a zobaczyliśmy tam kilku znanych z MMA zawodników takich jak Piotr Strus,Karol Celiński(jego przeciwnikiem był Tomasz Sarara!), Kołacin(sic),Paulina Suska i wielu innych.



dla tych co przegapili http://sport.tvp.pl/inne/sporty-walki/wideo/i-gala-kings-of-sanda/5885325
 
I Gala Kings of Sanda - wyniki:

1. 70 kg.: Kamil Boszko (Copacabana Warszawa) pokonał Roberta Krawczyka (MKS Kung-fu Wieliczka) przez decyzję 3-0
2. 70 kg.: Mateusz Rajewski (Rajewski Team) pokonał Michała Polaka (Gwiazda Bydgoszcz) przez decyzję 3-0
3. 70 kg.: Marcin Bąk (WSWS Warszawa) pokonał Piotra Rachockiego (UKS Sanda Płock) przez decyzję 3-0
4. 70 kg.: Leszek Kulik (RKT Radom) pokonał Roberta Rajewskiego (Rajewski Team) przez decyzję 3-0
5. 56 kg.: Marta Chojnoska (CSW Płock) pokonała Paulinę Suską (RKT Radom) przez decyzję 3-0
6. 75 kg.: Piotr Woźnicki (Gedeon Płock) pokonał Łukasza Szulca (Czerwony Smok Poznań) przez decyzję 3-0
7. 96 kg.: Igor Kołacin (Copacabana Wa-wa) pokonał Wojciecha Orłowskiego (Nastula Team) przez decyzję 3-0
8. 90 kg.: Piotr Strus (Polska/Nastula Team) pokonał Maxim Jarmolovicha (Białoruś/Best Gym Grodno) przez TKO w 3 rundzie (1:30 min)
9. 70 kg.: Artem Voskoboynikov (Białoruś/Best Gym Grodno) pokonał Piotra Paśnika (Polska/UKS Sanda Płock) przez decyzję 3-0
10. 100 kg.: Tomasz Sarara (Kraków) pokonał Karola Celińskiego (Arrachion Olsztyn) przez dcyzję 3-0
65 kg.: Paweł Osuch (WSWS Warszawa) pokonał Konrada Bieńkowskiego (Leitai Warszawa) przez KO (prawy/prosty) w 2 rundzie

pP7YUFr29KA[/media]/a/ppa href=]

muSdI8I3ffg[/media]/a/ppa href=]

pTNm49bkvi4[/media]/a/ppa href=]
 
Podobne bardzo do shootboxingu, tylko że w nim chyba tylko obalenia z klasyka bez nóg można.Ale faktycznie nie słyszałem o tym evencie do dziś, a to przez świetną promocje albo raczej jej brak.
 
ja się dowiedziałem o nim z TVP Sport. Player na stronie jest ciężki,walki oglądałem więc z yt,jednak chciałbym zobaczyć jeszcze starcie Kołacina z Orłowskim. ma ktoś?



btw: Piotr Strus potwierdza swoją klasę, z walki na walke co raz lepszy! Dużo zawodników z mojej okolicy było i większość sobie poradziła:) czekam na drugą galę
 
Back
Top