High League

Tybori, by go nie znokautował. Don Kasjo bałby się go na ulicy. Wielki Bu to pajac, który kupił sobie obserwujących. Wszyscy jego wrogowie po nim powtarzają. The War jest lepsze niż Gromda. Powiedział, że jest prawdziwy
O kurwa, ale najważniejszego nie dopisałeś. To poleciał nieźle :mjsmile:
 
O kurwa, ale najważniejszego nie dopisałeś. To poleciał nieźle :mjsmile:
nie mogę znaleźć zbyt dużo jego walk w Gromdzie, jest tylko kolekcja jak prawilniak leżał na deskach po ciosach.
Na Wotore też wpierdol.
Trochę w koks zainwestował, większy się zrobił, też obcisłe ubrania i nadal wpierdole :korwinlaugh:

To jest zreszta ciekawe: chłopaki kipiące testosteronem, prawilne i ubierają się jak ludzie chodzący do gejowskich klubów w poszukiwaniu chłopaka :tellmemore:
:waldeklaugh:
 
Ja tam się cieszę, to są małpy i jest cyrk. Wizja Jacka zamykającego oczy i odbierającego na konferencjach, w czasie rzeczywistym wiadomości od syna, typu 'Arkadiusz Rak Tańcula chciał wykorzystać moją śmierć' albo wiadomość od syna dla ratowniczki 'to był bezdech, co ty, co ty, co ty, jakie narkotyki, jakie leki, wiesz że przegięłaś'... jestem na tak
 
Ja tam się cieszę, to są małpy i jest cyrk. Wizja Jacka zamykającego oczy i odbierającego na konferencjach, w czasie rzeczywistym wiadomości od syna, typu 'Arkadiusz Rak Tańcula chciał wykorzystać moją śmierć' albo wiadomość od syna dla ratowniczki 'to był bezdech, co ty, co ty, co ty, jakie narkotyki, jakie leki, wiesz że przegięłaś'... jestem na tak
O to chodzi. To są friki, więc musi się dziać krindż, żenada, kontrowersje. Lepsze to niż Błonskie, czy Tromby udające zawodników, bo trenują 2 razy dziennie i żrą katering.
 
fd86e37d113c7a11da21e2f092ac2581742e5bae092bc220f9530ad4a8a73ca6.jpg
 
Jego pokonaliby amatorzy z ALMMA...
... z kategorii do 84 kg.
Mogliby zrobic losowanie wśród 60kilowych amatorów mma i zrobić zestawienie w kategori open z denisem. Chętni pewnie się znajdą, denis powie że ma wyjebane na hejterów, a afganiec przyoszczędzi troche grosza bo jak sie waży 60kilo to mniej sie je i sra.
 
Ona akurat ćpa mefedron, o czym niektórzy tu na forum ci powiedzą z autopsji
Do tego oficjalnie wiadomo, że była kurwą.
mordo, a masz coś na potwierdzenie?

nie bronię jej, absolutnie, nie lubię typiary w chuj (CIEBIE SZANUJĘ, WSPÓLNY FRONT WALKI PRZECIW IRON ANAL FIST), ale to taki dość poważny zarzut, aż mnie zaciekawiłeś - ja np nie wiedziałem ani o tym jej ćpaniu, ani o kurwieniu się
 
mordo, a masz coś na potwierdzenie?

nie bronię jej, absolutnie, nie lubię typiary w chuj (CIEBIE SZANUJĘ, WSPÓLNY FRONT WALKI PRZECIW IRON ANAL FIST), ale to taki dość poważny zarzut, aż mnie zaciekawiłeś - ja np nie wiedziałem ani o tym jej ćpaniu, ani o kurwieniu się
@ketraab co do pierwszego
A o kurwieniu to kiedyś latało po sieci, że Maja w przeszłości zarabiała jako prostytutka.
 
Back
Top