High League

No co Ty, Kasjo na pewno zawalczy na Prime by podbić ppv a Farmazeusz musi za coś żyć. Już Polak na konferencji wspomniał ze amadeusz zle zarządza pieniędzmi wiec może być coś na rzeczy z jego długami.


Ale mi chodzi o Fame.

A Ferrara to sobie może chcieć. Jak stanie się szkłem jak Popek to papa. To jest biznes a nie dom samotnej matki.
 
Tybur to atencjusz i to jest zabawne jak on bardzo próbuje coś zrobić żeby dostać walkę w jakimkolwiek gownie, a i tak jest olewany :rofl:
 
Gala ruskich jeszcze ma prawo bytu w Polsce? Po tym jak Kadyrov(ich szef i ojciec) wziął udział w ataku Ukrainy powinni się zwinąć.
 
Tyburi jest w zawieszeniu jak Isamu. Za dobry na freakow a za słaby na zawodowców...
Na Isamu spokojnie by się znalazło kilku zawodników. Dorzuciłbym Araba ale on ma mocne BJJ więc zawsze można zabrać mu tą płaszczyznę i wtedy ktoś do walki się zgłosi.
 
Mam nadzieje ze alberto rozjebie dubiela to będzie podkładka pod starcie z Tyburskim który jest jego kolega.


Ale jakie nadzieje, przecież Dubiel nie ma żadnych szans. Co Wy w ogóle macie z tym pojedynkiem , że Dubiel ma jakieś szanse. :lol:


Ja nie dawałem szans nic Dubielowi nawet gdy nie znałem wzrostu Alberto. Teraz gdy się dowiedziałem że on ma 2 metry.

Panie to będzie rzeź.
 
Ale jakie nadzieje, przecież Dubiel nie ma żadnych szans. Co Wy w ogóle macie z tym pojedynkiem , że Dubiel ma jakieś szanse. :lol:


Ja nie dawałem szans nic Dubielowi nawet gdy nie znałem wzrostu Alberto. Teraz gdy się dowiedziałem że on ma 2 metry.

Panie to będzie rzeź.
Dubiel ma pare walk za sobą, trenuje w dobrym klubie a Alberto jest niesprawdzony.
Chociaż może się okazać ze bije mocno jak Ngannou xD
 
Burneika będzie skończony szybciutko. To z tych strongmanów co ledwo chodzi , a gdzie tu mówić o walce.

Pasuje do HLu bo on jest ultra friendly content.
 
Back
Top