High League

@Dawid _Ozdoba-Legenda

Moment, w którym Scarface atakuje Ferrare, ten duży łysy obok Ferrary to ten łysy co będzie bił sie na Prime 2. Podobno Ferrara wziął go na ochroniarza na HL.




Najbardziej obity kobiecy freak w historii w Polsce.

1654435408548.png
 
Niech się wypchają z oświadczeniami. Włodarze z Kaukazu kompletnie nie czują polskiego rynku, że się władowali w taki kanał. No ale kto im miał to powiedzieć? Influencerzy nie promują się na piłce nożnej etc. Zamiast tego odkurzyli 43-letniego koksa, który się rozsypał po 10 sekundach. HL będzie rozwiązywać problemy, które samo stworzyło? :lol:
 
Nie wiem czy było ale Szpilka mówił że miał walczyć z Kasjo i powiedził że dostałby walizkę pieniędzy za obicie kotleta
 
Nie wiem czy było ale Szpilka mówił że miał walczyć z Kasjo i powiedził że dostałby walizkę pieniędzy za obicie kotleta
aż mi go szkoda, bo po paru walkach w MMA może być tak rozbity, że cholera wie z jakim freakiem by przegrał. Znalazłem ten jego wywiad po podpisaniu umowy z Wasylem na debiut na zawodowstwie. Boże: jak mu się twarz zmieniła od tych ciosów :childcry:
 
na pewno jeszcze wieksze hajsy dla Kubiszyna, teraz z przelozeniem walki szanse Denisa duzo spadly, ciekawe co wymysla i jak ogarna ta walke, zapewne jakies studio i inne bajery
 
Najśmieszniejsze jest to, że lata masa filmów podpisanych "Lechia - Elana", które nie mają nic wspólnego z awaturą tych dwóch ekip, ponieważ na hali było kilka awantur np: ten cały Bomba z tym Ferrari i jego przydupasami. Najwięcej na linii Lechia - Elana działo się za kulisami, w szatniach i przed halą, ale dobrze że z tych zdarzeń nie wypłyneło żadne nagranie na neta.
 
Back
Top