High League

Zenujace i nie profesjonalne jest to zachowanie Malika wobec Pawłowskiego . cringe nie przystoi nawet dla takiej formy widowiska
na cringu teraz sie robi hajs
poszukaj jego rapów czy co to tam jest...ciach bajera ciach bajera
 
Dobra gala zaliczona. Na 100 procent lepsza od HL1.

Piękny back fist Czuxa , piękne ciosy na twarz Zonego od Disa , Nowaczkiewicza na Dredziastego , dobra finałowa walka stypiarzy, walka niskich też mogła być , piękne kopnięcie Denisa na Alanie. Jedynie chciałem by Lexy zadała więcej high kicków na głowe ale wyszło jak wyszło.

6,5 -7 na 10 taka moja ocenka

Czekamy teraz na Prime.


Ciekawe czy ten stypiarz wyskoczyłby do Denisa czy mokre gacie, bo nawet bym to zobaczył.
 
Dobra gala zaliczona. Na 100 procent lepsza od HL1.

Piękny back fist Czuxa , piękne ciosy na twarz Zonego od Disa , Nowaczkiewicza na Dredziastego , dobra finałowa walka stypiarzy, walka niskich też mogła być , piękne kopnięcie Denisa na Alanie. Jedynie chciałem by Lexy zadała więcej high kicków na głowe ale wyszło jak wyszło.

6,5 -7 na 10 taka moja ocenka

Czekamy teraz na Prime.


Ciekawe czy ten stypiarz wyskoczyłby do Denisa czy mokre gacie, bo nawet bym to zobaczył.
Alberto chcę najebać Denisa.
 
Przyznać się: ile osób ma zignorowanego Zelaznareka :korwinlaugh:

Walka Pashy z Owcą przypominała trochę takie walki, ale mimo wszystko muszę przyznać, że Pasha w KSW byłby najbardziej sportowym freakiem, nawet większym niż Pudzian (Strong Man jest najgorszym sportem bazowym do MMA, gorsze jest chyba tylko sumo). Jestem też ciekawy ile Pasha sprzedał PPV zagranicą i czy jakikolwiek zawodnik KSW oprócz Pudziana jest tak bogaty jak on :roberteyeblinking:
 
skąd wiesz? Złamanie oczodołu to poważna kontuzja...
IMG_20220206_195047.jpg
 
to chyba nauczka dla wszystkich zawodników chcących walk na gołe łapy albo boksu w małych rękawicach. Szkoda typa, ale będzie to nauczka dla freaków


Przecież oczodół równie dobrze walnie w walce MMA.

Freaki to nieprzelewki tu nigdy nie masz pewności czy wyjdziesz żywy po walce.
 
Oglądając HL2 ciągle męczyłem się kogo mi z twarzy strasznie przypomina Owca. On jest ludzką formą małpki Janusz.


 
Last edited:
Obejrzałbym Jarek Pasha vs Martyn Ford
Miedzynarodwy freak w Polsce który zrobilby dużo szumu w świecie
Niczym walka swojego ulubionego bohatera z ogromniastym bossem :goldi:

Widok Twarzy kawula i lewandowskiego po tym jakby pekly im tylki po ogloszeniu walki dwoch freakow ktorych najbarddziej chcieli miec, a jednak sie nie udalo - BEZCENNE :antonio:
 
Niczym walka swojego ulubionego bohatera z ogromniastym bossem :goldi:

Widok Twarzy kawula i lewandowskiego po tym jakby pekly im tylki po ogloszeniu walki dwoch freakow ktorych najbarddziej chcieli miec, a jednak sie nie udalo - BEZCENNE :antonio:
Kasa jest na pewno, hype na świecie delikatnie zbudowany na samym Jarku ale taka walka rozbiła by intercontintal bank i wzbudziło zainteresowanie nawet w USA
 
Przecież oczodół równie dobrze walnie w walce MMA.

Freaki to nieprzelewki tu nigdy nie masz pewności czy wyjdziesz żywy po walce.
Jezus: ten post ma taki sam sens jak stwierdzenie ,,Waluś równie dobrze mógł umrzeć podczas walki na FameMMA a nie na PunchDown".
Prawdopodobieństwo, gołe łapy/rękawice MMA, klincz wykluczony...
 
@Bezimienny

Ostatnio dużo dymisz do bossa. Nie ulegaj presji krypto. Włącz własne myślenie.

To ja dla Was stworzyłem te żyzne pole na którym teraz uprawiacie rolę.

 
Last edited:
bardzo dobra gala, super rozrywka, ogladalem razem z dziewczyna, zainteresowalem sie ze wzgledu na pashe, pierwsza gala frikow, jaka obejrzalem w calosci, pojedynki tez ciekawe, na swoj sposob, generalnie propsy
 
Don Diego odchodzi z Gromdy. Jest gotów na freak federację.

Chyba już wiem do jakiej organizacji puszcza oko.

Malik bierz go , daj Sebixa jakiegoś z albo Denisa i zabawa trwa...
 
Don Diego za mocny na freaków, ale obawiam się, że znowu byłby jakiś boks we freak MMA, a nie o to chodzi.
 
Back
Top