High League

Obejrzałem urywki z tej konferencji i nie bardzo rozumiem postawę Malika Montany. Zamiast promować swoich zawodników, którzy mają mu przynieść pieniądze, to ten otwarcie ich poniża, przekonuje, że w ogóle ich nie zna. Dziwna wizja prowadzenia biznesu. Gość zachowywał się tak, jakby siedział tam za karę i chciał udowodnić, że jest ponad ludźmi, których sam zatrudnił. On naprawdę nie wie kim są Ci ludzie i zamiast to ukryć, to eksponuje ten fakt na potęgę.


Nie przecenialbym siły takiego Malika że jak powie że Natsu lubi piloty albo , że jest bardzo mądra dziewczyną i miała czerwony pasek to zmieni to coś w kwestii wykupu PPV.

Tu finałem jest nawalanie w klatce a nie turniej 1 z 10 czy konkurs miss Polonia.
 
Last edited:
Obejrzałem urywki z tej konferencji i nie bardzo rozumiem postawę Malika Montany. Zamiast promować swoich zawodników, którzy mają mu przynieść pieniądze, to ten otwarcie ich poniża, przekonuje, że w ogóle ich nie zna. Dziwna wizja prowadzenia biznesu. Gość zachowywał się tak, jakby siedział tam za karę i chciał udowodnić, że jest ponad ludźmi, których sam zatrudnił. On naprawdę nie wie kim są Ci ludzie i zamiast to ukryć, to eksponuje ten fakt na potęgę.
Ogólnie moim zdaniem ta konferencja była trochę drętwa. Dużo tzw KRINDŻUWY się odjebało, Malik cenzurujący jednych, pozwalający kurwić drugim.

Dymów praktycznie zero, jedynie lekka przepychanka słowna między pontoniarą a masti, meh.
 
Ogólnie moim zdaniem ta konferencja była trochę drętwa. Dużo tzw KRINDŻUWY się odjebało, Malik cenzurujący jednych, pozwalający kurwić drugim.

Dymów praktycznie zero, jedynie lekka przepychanka słowna między pontoniarą a masti, meh.


A kiedy nie było cringówy na freak galach? Heh , jeszcze z Pawłowskim.

Co do wielkich dymów to ich tu nie będzie bo Malik jest na wyższym levelu bania psychicznego od mamej Goli i Boxdela.

Dlatego tu o ostry dym będzie niesamowicie ciężko, bo youtuberzy będą mieć mokro przez Malika. Plus z tej obsady HL1 nie ma jakiś zadymiarzy.

Jedynie Brodnicka i Kolar próbowali bardziej wyjść poza strefę komfortu Malika, oraz troszkę Japczan.

Reszta to taki różowy trash talk.
 
A kiedy nie było cringówy na freak galach? Heh , jeszcze z Pawłowskim.

Co do wielkich dymów to ich tu nie będzie bo Malik jest na wyższym levelu bania psychicznego od mamej Goli i Boxdela.

Dlatego tu o ostry dym będzie niesamowicie ciężko, bo youtuberzy będą mieć mokro przez Malika. Plus z tej obsady HL1 nie ma jakiś zadymiarzy.

Jedynie Brodnicka i Kolar próbowali bardziej wyjść poza strefę komfortu Malika, oraz troszkę Japczan.

Reszta to taki różowy trash talk.
W moim odczuciu to wlasnie Pawlowski tam jakkolwiek utrzymuje poziom, za to cringogenny był Malik i 90% zawodników.

Mocno zawiódł mnie poukładany bonus i Rataj, który miał być dobrym zadymiarzem.
 
cringogenny był Malik i 90% zawodników.


Wow 90 procent zawodników było cringowe, wow szok :)

Bonito się sprzedał za dobry hajs. Boss mówi nie przeklinać. To Bonito chce utrzymać posadę. Dla rodziny jak to śpiewa Malik.


Jak chcesz większe dymy to odpal sobie dziś 2 konfe Elite fighters po 18.
 
Ale jak Pawłowskiego wywalili z Fame MMA to był płacz, że źle robią, że dymy na konfie to podstawa. A teraz jak HL cenzuruje dymy to niby dobrze bo i tak są lepsi od Fame? Ludzie, zdecydujcie się na jedną wersję, bo plątacie się w zeznaniach tak mocno, że aż zęby bolą :lol:
 
Ale jak Pawłowskiego wywalili z Fame MMA to był płacz, że źle robią, że dymy na konfie to podstawa. A teraz jak HL cenzuruje dymy to niby dobrze bo i tak są lepsi od Fame? Ludzie, zdecydujcie się na jedną wersję, bo plątacie się w zeznaniach tak mocno, że aż zęby bolą :lol:


-Ja za Pawłowskim nie przepadam
- stopowanie Malika mi nie pasi
- nie jest mameją jak Boxdel i Gola dlatego strasznie będzie ograniczał swoja obecnością zawodników HL.
- umówmy się tak szczerze dymy na HL i Fame będzie robić 10 na 100 osób to jest zbyt cukierkowy świat.

Dlatego VIP i Elite jest 100 razy lepsze konfowo. Tylko Elitka trochę zawaliła że końcu prowadzi ten śmieszek Azjata , bo bardziej męski i kumaty facet byłby 100 razy lepszy.
 
Last edited:
-Ja za Pawłowskim nie przepadam
- stopowanie Malika mi nie pasi
- nie jest mameją jak Boxdel i Gola dlatego strasznie będzie ograniczał swoja obecnością zawodników HL.
- umówmy się tak szczerze dymy na HL i Fame będzie robić 10 na 100 osób to jest zbyt cukierkowy świat.

Ale dymy to miała być podstawa frik fajtów? Jak tego nie ma, poziomu w klatce nie ma (bo nawet Polak vs Ferrari krytykowałeś, że słabe i przehajpowane, a FAME przynajmniej taką spinę wykreowało) to czym się tu podniecać? Ulizanym gogusiem Narcyzem? Main Event Lexy vs Natsu śmierdzi ustawką dwóch influencerek, które się dogadały, że podzielą między sobą tort atencji, a po walce będą wstawiać razem fotki na Insta bo tylko o to im chodzi. Zostaje Pontoniara, ale ją już znam, więc nie złapię się na przynętę niewiedzy tzw. ludu. I co mi zostaje? :lol: Walka karłów? :crazy:
 
Ale dymy to miała być podstawa frik fajtów? Jak tego nie ma, poziomu w klatce nie ma (bo nawet Polak vs Ferrari krytykowałeś, że słabe i przehajpowane, a FAME przynajmniej taką spinę wykreowało) to czym się tu podniecać? Ulizanym gogusiem Narcyzem? Main Event Lexy vs Natsu śmierdzi ustawką dwóch influencerek, które się dogadały, że podzielą między sobą tort atencji, a po walce będą wstawiać razem fotki na Insta bo tylko o to im chodzi. Zostaje Pontoniara, ale ją już znam, więc nie złapię się na przynętę niewiedzy tzw. ludu. I co mi zostaje? :lol: Walka karłów? :crazy:

A czy ktoś mówi o wielkiej podniecie. Dla mnie na ten moment w tv , necie nie ma lepszej rozrywki od freak gal.

A w freakach gdzieś na 3 miejscu jest dla mnie zestawienie pojedynków , tu chodziło o nawalanke w octagonie ogólnie. Na Hl czekam na Brodnicką, reszta ma się brutalnie nokautować tyle i aż tyle :)
 
Szczerze dla mnie ? Nie

1. Octagon
2.Konfy

Ale co to za konfa bez dymów? Zwykła stypa a nie konfa.

Co do octagonu to FAME jednak robiło weryfikację - Bonus i Godlewska dwa najbardziej oczywiste nazwiska, które w octagonie się nie sprawdziły i wypad z baru. A teraz HL bierze tego samego Bonusa a do ME daje dwie influencerki, z których co najmniej jedna może być druga Godlewską. Co tu się może nie udać? :lol:
 
Bo oni raczej wiedzą, że te karły nikogo nie interesują. To dobry chwyt na raz, ale już na Fame się nie przyjęło, więc dlaczego ma się przyjąć na HL?
 
Bo oni raczej wiedzą, że te karły nikogo nie interesują. To dobry chwyt na raz, ale już na Fame się nie przyjęło, więc dlaczego ma się przyjąć na HL?
Mów za siebie, ja od zawsze chciałem zobaczyć walkę karłów i mam dużą nadzieję, że któryś wjedzie do klatki z nożem.

Powtórzę się, ale to stanowczo powinien być pojedynek o tytuł najmniejszego kozaka.
 
Ja pierdolę, to już mogli walkę fatal 4-way zrobić, gdzie czterech jest i każdy sam (coś takiego widziałem kiedyś w Felony Fights), a nie trzech, przecież to logiczne że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, mówiłem że te High League to nieudana podróba FAME MMA będzie, to już FFF było lepsze z tych konkurencyjnych freak-fight federacji.

MMA VIP>FAME MMA>cała reszta.
 
jak juras i janisz odmowilk komentowania freakow fenu to pierwszy tam poszedl, gdyby freak federacje wspolpracowaly z polsatem to by mu nic nie przeszkadzalo

Przecież DD to chorągiewa i klakier.
 
Back
Top