Na żywo HIGH League 3 – wyniki gali

614449335_865_small.jpg
 
Piszecie, że Elana wjechała ze sprzętem do Gdańska, ale czy jest info, że Denis też tam był?
 
jestem ciekaw na dziadka
Skoro takie zadymy były to pewnie się uczieszył jak lata 90 w boksie HW kiedy Mike odpierdalał ucho Evanderowi albo kiedy Gołota zajebał w jaja dla Riddicka
 
LilMasti rozjebala by nie jedną zawodowa fighterke
Nie sądziłem, że to kiedyś napiszę. Ale faktycznie również uważam, że ta cała Lil Masti rozjebałaby nie jedną zawodową. W KSW czyści całą dywizję bab. I chyba nie są to przesadne słowa.
Na drugim biegunie jest Ewa Brodnicka, zawodowa pięściarka od wielu lat z sukcesami a nie potrafi posłać na dechy w stójce Szpilkowatej.
Nie wiem co jest grane ostatnimi czasy ale zawodowcy się mierzą z amatorami i już nie raz amator wygrywał.
Czyli co te treningi przez pół życia dają jak ktoś potrenuje kilka miesięcy i czasem nie widać żadnej różnicy. Nie mówię oczywiście o wszystkich ale jest sporo takich, nie tylko u nas bo UFC też to dotyczy (gale braci Paul).
Podobna sytuacja z pasami, już nie raz widziałem jak posiadacz czarnego pasa bjj nie potrafi kompletnie nic zrobić w parterze swojemu przeciwnikowi. Jakieś to wszystko ostatnio jest naciągane. Kondycja również, niektorzy zawodowcy już w 2 rundzie ledwo dyszą a uważam że powinni mieć kondycję wyrobioną na conajmnie 5 x 5 minut.
 
Sumujące ten burdel, organizatorzy albo chcieli zaoszczędzić na dobrej ochronie, albo są umysłowi odwrotnie i bez wyobraźni robiąc tam galę. Prawilny Bełt Goi z ojcem mogli zaprowadzic porzadek lisciując łobuzów. Nurtuje mnie, jak prawilny Bekonis opuszczał obiekt, tylnim wejściem, w asyscie policji, ochrony, przespal sie tam do rana??
 
Nie sądziłem, że to kiedyś napiszę. Ale faktycznie również uważam, że ta cała Lil Masti rozjebałaby nie jedną zawodową. W KSW czyści całą dywizję bab. I chyba nie są to przesadne słowa.
Na drugim biegunie jest Ewa Brodnicka, zawodowa pięściarka od wielu lat z sukcesami a nie potrafi posłać na dechy w stójce Szpilkowatej.
Nie wiem co jest grane ostatnimi czasy ale zawodowcy się mierzą z amatorami i już nie raz amator wygrywał.
Czyli co te treningi przez pół życia dają jak ktoś potrenuje kilka miesięcy i czasem nie widać żadnej różnicy. Nie mówię oczywiście o wszystkich ale jest sporo takich, nie tylko u nas bo UFC też to dotyczy (gale braci Paul).
Podobna sytuacja z pasami, już nie raz widziałem jak posiadacz czarnego pasa bjj nie potrafi kompletnie nic zrobić w parterze swojemu przeciwnikowi. Jakieś to wszystko ostatnio jest naciągane. Kondycja również, niektorzy zawodowcy już w 2 rundzie ledwo dyszą a uważam że powinni mieć kondycję wyrobioną na conajmnie 5 x 5 minut.

Ojj.. tylko właśnie LilMasti od małego trenuje zapasy i to z dużymi sukcesami, więc to nie jest tak że ona kilka miesięcy potrenowala MMA
 
Nie wiedziałem. Nie znam jej w ogóle i jej przeszłości. Wiem tyle że to jakaś patocelebrytka czy jak to się tam zwie w tych czasach. Ale w ringu daje sobie radę.

ZELAZNAREKA- No dobra może nie całą dywizje Ale mam przeczucie, że nieźle by tam namieszała. Chodzi mi o to że jest tzw frikiem w świecie MMA a być może ośmieszyła by pare gwiazdek ksw.
 
Back
Top