Rozpiska High League 2: pashaBiceps vs Owca WK – karta walk, godziny transmisji

No i widzisz koleś ty musisz koniecznie iść do lekarza , bo masz jakis strasznie urojony fetysz walk ludzi jeszcze bardziej niepełnosprawnych. Już nie pierwszy raz widzę te twoje durne posty o nietolerancji , bo na freakach nie ma niewidomego , Downa czy braci syjamskich.

Zrób sobie takie walki w garażu i się tam zaspokoisz.


Jako ,że martwię się o twoje IQ aby naśladować niewidomego wystarczy zamknąć oczy. Mam nadzieję że teraz dasz radę zorganizować sobie tą walkę.


EOT. Oglądaj sobie niskorosłych czy co cie tam interesuje. Dla mnie to jest chore i powinni tego zabronić.
 
I poraz kolejny wyszło szydło z worka, wiem o co bijesz i co byś najchętniej z nią zrobił i jej podobnymi.
Zapamiętałem kiedyś Twój wpis o Downach , który redakcja usunęła i co ty tam napisałeś.

Teraz widzę że nawet niskoroslych byś nie oszczędził.
 
@zielony666

Dla dobra i piękna tego wątku jakim jest freak mma nakazuje o opuszczenie przez ciebie tego miejsca ,abyś go nie hańbił takimi wpisami. Tym bardziej , że jestem głównym bossem tego działu.
 
Każdy kto uważa za normalne walki osób niepełnosprawnych ma nierówno pod sufitem. Ja na przykład nie mam nic do tego jak ci ludzie wyglądają, ale tak oni są niepełnosprawni i takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Niestety ale dla zdecydowanej większości osób to jest ciekawe tylko i wyłącznie w kategoriach chęci zobaczenia zniekształconych fizycznie ludzi. I tak Freak MMA w większości przypadków to jak najbardziej cyrk, a walka osoby chorej na karłowatość z osobą zdrową to było czyste kurestwo pod zrobienie hajsu.
Jednak co 4 lata mamy paraolimpiadę, gdzie niepełnosprawni rywalizują z niepełnosprawnymi w różnorakich sportach i żadnej myślącej osobie to nie przeszkadza. Ten karzeł sam chciał zawalczyć z osobą zdrową, więc taka walka została zorganizowana, nikt go nie zmuszał, aby do tej klatki wejść, więc nie wiem z czym masz problem? Siłą go do klatki nie wepchali.
 
Jednak co 4 lata mamy paraolimpiadę, gdzie niepełnosprawni rywalizują z niepełnosprawnymi w różnorakich sportach i żadnej myślącej osobie to nie przeszkadza. Ten karzeł sam chciał zawalczyć z osobą zdrową, więc taka walka została zorganizowana, nikt go nie zmuszał, aby do tej klatki wejść, więc nie wiem z czym masz problem? Siłą go do klatki nie wepchali.
Nie porównuj igrzysk paraolimpijskich do wydarzenia typu freak fight. Tamci ludzie poświęcają często całe swoje życie aby być w czymś najlepszym, a nie dostają hajs za to, że są gdzieś tam znani. Zresztą tam osoby niepełnosprawne rywalizują z osobami niepełnosprawnymi i to jest różnica. Czy miał prawo wyjść do klatki? Miał? Czy ja mam prawo twierdzić, że tego typu walki są tylko po to aby przyciągnąć gawiedź na zasadzie deformacji tych osób? Mam. Czy mogę twierdzić, że chęć zrobienia hajsu i oglądalności na walce osoby niepełnosprawnej z osobą zdrową jest kurestwem? No jak najbardziej mogę ponieważ każdy ma prawo do swojej opinii.
 
Nie porównuj igrzysk paraolimpijskich do wydarzenia typu freak fight. Tamci ludzie poświęcają często całe swoje życie aby być w czymś najlepszym, a nie dostają hajs za to, że są gdzieś tam znani. Zresztą tam osoby niepełnosprawne rywalizują z osobami niepełnosprawnymi i to jest różnica. Czy miał prawo wyjść do klatki? Miał? Czy ja mam prawo twierdzić, że tego typu walki są tylko po to aby przyciągnąć gawiedź na zasadzie deformacji tych osób? Mam. Czy mogę twierdzić, że chęć zrobienia hajsu i oglądalności na walce osoby niepełnosprawnej z osobą zdrową jest kurestwem? No jak najbardziej mogę ponieważ każdy ma prawo do swojej opinii.
Jednak wcześniej napisałeś coś takiego:
Każdy kto uważa za normalne walki osób niepełnosprawnych ma nierówno pod sufitem. Ja na przykład nie mam nic do tego jak ci ludzie wyglądają, ale tak oni są niepełnosprawni i takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.
Więc jak domniemywam chodziło ci również o walki niepełnosprawnych, a teraz piszesz, że paraolimpiada spoko, bo tam trenują całe życie xD Większość paraolimpijczyków nie trenuje całego swojego życia, po prostu poziom tam jest na tyle niski, że prób wejścia jest mały. Więc dlaczego w takim razie jesteś przeciw walkom karłów, którzy przygotowują się do tych walk trenując z zawodowymi trenerami w prawdziwych klubach mma? Tylko dlatego, bo robią to dla kasy? Parolimpijczycy też rywalizują ze sobą dla kasy i dla spełnienia marzeń, a może dla takiego big jacka i mini majka, walki przed tak dużą widownią to też spełnienie marzeń? Wyczuwam u ciebie lekką hipokryzję, tylko z tego powodu, że walka odbywa się na freakowej gali, jakby odbywała się na paraolimpiadzie, to by było spoko xD
 
Jednak wcześniej napisałeś coś takiego:

Więc jak domniemywam chodziło ci również o walki niepełnosprawnych, a teraz piszesz, że paraolimpiada spoko, bo tam trenują całe życie xD Większość paraolimpijczyków nie trenuje całego swojego życia, po prostu poziom tam jest na tyle niski, że prób wejścia jest mały. Więc dlaczego w takim razie jesteś przeciw walkom karłów, którzy przygotowują się do tych walk trenując z zawodowymi trenerami w prawdziwych klubach mma? Tylko dlatego, bo robią to dla kasy? Parolimpijczycy też rywalizują ze sobą dla kasy i dla spełnienia marzeń, a może dla takiego big jacka i mini majka, walki przed tak dużą widownią to też spełnienie marzeń? Wyczuwam u ciebie lekką hipokryzję, tylko z tego powodu, że walka odbywa się na freakowej gali, jakby odbywała się na paraolimpiadzie, to by było spoko xD
Ja w tobie wyczuwam kogoś kto na siłę chce narzucić komuś swoją opinię i nie może pogodzić się z tym, że ktoś tego typu freak fight'y może uważać za patologię. I tak nadal podtrzymuje swoją opinię, że każdy który jara się walką dwóch osób niepełnosprawnych w klatce ma nierówno pod sufitem. Na igrzyskach paraolimpijskich ludzie nie napierdalają się ze sobą w klatce ku uciesze widowni szukającej wszędzie tzw. dymów. Swoją drogą masz prawo myśleć, że jestem hipokrytą natomiast ja swojego zdanie nie zmienię co do walk osób niepełnosprawnych w klatce.
 
Interesuje mnie wyłącznie walka Alana z Denisem i mimo iż bym chciał, żeby Alan mu najebał, to niestety tego nie widzę. Przeczuwam szybką robotę Denisa. Obym się mylił
 
Back
Top