HIGH LEAGUE 2: „Big Jack” zmierzy się z „Mini Majkiem”

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
high.jpg


Maciej “Big Jack” Jarema będzie rywalem Mateusza “Mini Majka” Krzyżanowskiego na gali HIGH League 2: pashaBiceps vs Owca WK! Do pojedynku najsłynniejszych polskich niskorosłych dojdzie 5 lutego w Tauron Arenie Kraków.

“Big Jack” w HIGH League zadebiutował podczas pierwszej, sierpniowej gali. Zmierzył się wtedy z innym niskorosłym, Jakubem “Carlito” Olewińskim. Była to pierwsza walka tego typu w Polsce. Jarema świetnie się zaprezentował i wygrał po brutalnych uderzeniach w rundzie drugiej. Historyczne starcie można obejrzeć na kanale HIGH League na YouTubie.

Maciej Jarema jest również popularnym influencerem. Jego poczynania obserwuje 200 tys. fanów na Instagramie. Poza tym jest również ambitnym youtuberem, który nie unika wyzwań.

Jego rywal, czyli najpopularniejszy niskorosły w Polsce i w Europie udowodnił już, że, pomimo przeciwności losu, jest bardzo waleczny i potrafi się bić. Do lutowego pojedynku przygotowuje się w Krakowie i można być pewnym, że zanotował ogromny progres w sportach walki.

Codzienne życie Krzyżanowskiego śledzą prawie dwa miliony fanów na Instagramie. Jego kanał na YouTubie subskrybuje ponad półtora miliona widzów. Należy do słynnej krakowskiej “Ekipy” Friza.

"Ekipa" to jeden z najbardziej rewolucyjnych projektów ostatnich lat. Jest to skład polskich youtuberów i influencerów, który zyskał ogromną sławę dzięki materiałom wideo i utworom muzycznym. Ich poczynania śledzą miliony Polaków, a ich szalone pomysły zyskują coraz większą aprobatę. Należy podkreślić, że są to gwiazdy z Krakowa. “Mini Majk” wystąpi zatem w klatce przed własną publicznością!

W walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki - Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk. W karcie jest również Maciej “Zony” Zoniuk.

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to nie tylko wydarzenie sportowe - to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

Aktualna karta walk

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema

Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA
 
Proszę nie promujecie na stronie głównej takiego gówna jak walki karłów.
Przez to znowu nazlatuje sie tu masę nethoolsów i dzieciaków typu 99picks i bedą dymić przez kabel.
Nie wiem czy takie newsy publikowane w dziale freakmma sa widoczne na stronie głównej.
Freaki maja największa oglądalność i fajnie ze mmarocks idzie z duchem czasu.
Ja im już lata temu pisałem żeby wbili sie na fame mma to słuchali wtedy właśnie takich osób jak ty przez co stracili swoją pozycje na YouTube.
Ale cóż, lepiej późno niż wcale a jak nie lubisz freakow to nie wchodź w te tematy.
 
Nie wiem czy takie newsy publikowane w dziale freakmma sa widoczne na stronie głównej.
Freaki maja największa oglądalność i fajnie ze mmarocks idzie z duchem czasu.
Ja im już lata temu pisałem żeby wbili sie na fame mma to słuchali wtedy właśnie takich osób jak ty przez co stracili swoją pozycje na YouTube.
Ale cóż, lepiej późno niż wcale a jak nie lubisz freakow to nie wchodź w te tematy.
Ale to już nie jest freak fight tylko patologia i parodia mma.
co następne? Walka niewidomych albo inwalidów na wózkach tak jak w strasznym filmie?
Zawsze sie znajdzie ktoś kto bedzie to oglądał (może i sam bym zobaczył) i za to płacił ale tu jest (był) portal o zawodowych zawodnikach mma i o tym chcemy tu czytać i oglądać. A nie karłów i ich fanów.
 
Ale to już nie jest freak fight tylko patologia i parodia mma.
co następne? Walka niewidomych albo inwalidów na wózkach tak jak w strasznym filmie?
Zawsze sie znajdzie ktoś kto bedzie to oglądał (może i sam bym zobaczył) i za to płacił ale tu jest (był) portal o zawodowych zawodnikach mma i o tym chcemy tu czytać i oglądać. A nie karłów i ich fanów.
Już nie rob z karłów inwalidów, poza wzrostem normalnie funkcjonują.
Jednego nie rozumiem, jak ktoś tego nie oglada to po chuj wchodzi w temat z freakami?
Jak mnie coś nie interesuje to nie klikam.
To jest takie szukanie na sile problemu ze jak to mmarocks może wrzucać tu takie newsy?!
A mogą bo rachunki trzeba z czegoś płacić a freaki maja największe wyświetlenia.
 
Już nie rob z karłów inwalidów, poza wzrostem normalnie funkcjonują.
Jednego nie rozumiem, jak ktoś tego nie oglada to po chuj wchodzi w temat z freakami?
Jak mnie coś nie interesuje to nie klikam.
To jest takie szukanie na sile problemu ze jak to mmarocks może wrzucać tu takie newsy?!
A mogą bo rachunki trzeba z czegoś płacić a freaki maja największe wyświetlenia.
Po chuj, to ja w ogóle tobie odpisuje.. wlazłem tylko po to, zeby napisać ze mi sie to nie podoba, że z profesjonalnego portalu o mma robi sie pseudomma, i zlatują sie tacy jak ty i juz sie kurwa do mnie od razu prujesz. Bez odbioru. I dodaj mnie do tych swoich ignorów.
 
Po chuj, to ja w ogóle tobie odpisuje.. wlazłem tylko po to, zeby napisać ze mi sie to nie podoba, że z profesjonalnego portalu o mma robi sie pseudomma, i zlatują sie tacy jak ty i juz sie kurwa do mnie od razu prujesz. Bez odbioru. I dodaj mnie do tych swoich ignorów.
Co xDDDDDDD gdzie ja się niby pruje do ciebie ?
Grzecznie ci odpisałem a ty z takimi tekstami wylatujesz.
Ja pierdole
:DC:
 
Po chuj, to ja w ogóle tobie odpisuje.. wlazłem tylko po to, zeby napisać ze mi sie to nie podoba, że z profesjonalnego portalu o mma robi sie pseudomma, i zlatują sie tacy jak ty i juz sie kurwa do mnie od razu prujesz. Bez odbioru. I dodaj mnie do tych swoich ignorów.
A druga sprawa to sam do mnie napisałeś xD
 
A druga sprawa to sam do mnie napisałeś xD
Picksiu, po 1 to pisałem do adminów, a po 2 napisałem do ciebie bez odbioru, a ty juz do mnie 2 posty napisałeś i chyba dalej dymu szukasz bo przecież nie szacunku.
Ode mnie tyle w temacie, już tu nic wiecej nie odpisuje.
 
Picksiu, po 1 to pisałem do adminów, a po 2 napisałem do ciebie bez odbioru, a ty juz do mnie 2 posty napisałeś i chyba dalej dymu szukasz bo przecież nie szacunku.
Ode mnie tyle w temacie, już tu nic wiecej nie odpisuje.
Chłopie sam do mnie piszesz a później jak grzecznie wyjaśniam twojego posta to nagle bez odbioru xDDDDDDD

Pozdrawiam
:DC:
 
Ale to już nie jest freak fight tylko patologia i parodia mma.
co następne? Walka niewidomych albo inwalidów na wózkach tak jak w strasznym filmie?
Zawsze sie znajdzie ktoś kto bedzie to oglądał (może i sam bym zobaczył) i za to płacił ale tu jest (był) portal o zawodowych zawodnikach mma i o tym chcemy tu czytać i oglądać. A nie karłów i ich fanów.
Ja myślę, że kolejne będą walki kobiet z brodami. One zawsze w cyrkach robiły furorę, tak więc jest potencjał! :frankapprove:

W ogrodzie, dla krasnali.
Aaaa, to pewnie Cejudo będzie sędziował:muttley:

Chłopie sam do mnie piszesz a później jak grzecznie wyjaśniam twojego posta to nagle bez odbioru xDDDDDDD

Pozdrawiam
:DC:
 
Back
Top