Hejtercast

Co ja słucham ? Czy tu padły deklaracje że w 2 lata treningów od zera ktoś pokona Galla czy Punka ?
Nie sluchalem ale odniose sie do tej wypowiedzi. Tak jak pokonanie punka po 2 latach treningow jestem w stanie uwierzyc. Tak jezeli padlo, o pokonaniu Galla to hejtuje ten podcast
 
Z tym klaskaniem coś jest na rzeczy bo już na zlocie w Krakowie próbowałem to rozkminić.Chciałem podejść i grzecznie zapytać czy wszystko OK,ale @Comber mnie uświadomił,że @Miszon jest z Warszawy więc odpuściłem.


:werdum:
Miszon jest z okolic miejscowosci, ktore w nazwie maja slowo "moszna". To o czyms swiadczy
upload_2016-9-12_22-34-54.png
 
Nie sluchalem ale odniose sie do tej wypowiedzi. Tak jak pokonanie punka po 2 latach treningow jestem w stanie uwierzyc. Tak jezeli padlo, o pokonaniu Galla to hejtuje ten podcast
Trenowałem MMA między 2008 a 2013 rokiem regularnie 3-4 razy w tygodniu. Powiedziałem że gdyby mi dali takie możliwości (wyliczyliśmy z @Halny ile czasu Phil trenował sporty walki) to lepiej bym się przygotował na Galla niż Punk. I powiedziałem że "dajcie mi 2,5 roku a zrobię lepszy debiut naprzeciwko takiego Mickey Galla niż CM Punk).
Polecam słuchać zanim wyda się opinię na podstawie wyjętego, zmienionego cytatu
 
Trenowałem MMA między 2008 a 2013 rokiem regularnie 3-4 razy w tygodniu. Powiedziałem że gdyby mi dali takie możliwości (wyliczyliśmy z @Halny ile czasu Phil trenował sporty walki) to lepiej bym się przygotował na Galla niż Punk. I powiedziałem że "dajcie mi 2,5 roku a zrobię lepszy debiut naprzeciwko takiego Mickey Galla niż CM Punk).
Polecam słuchać zanim wyda się opinię na podstawie wyjętego, zmienionego cytatu
Nie wiem jak z Twoją formą, ale to jest rzeczywiście bardzo realne. Po 2,5 roku treningu z profesjonalnym sztabem trenerskim, sparingpartnerami na najwyższym poziomie, z dietą, odnową biologiczną i tymi wszystkimi pierdołami, nie ma opcji, żeby być słabym i wiele osób dałoby sobie radę lepiej niż Punk.
 
Nie wiem jak z Twoją formą, ale to jest rzeczywiście bardzo realne. Po 2,5 roku treningu z profesjonalnym sztabem trenerskim, sparingpartnerami na najwyższym poziomie, z dietą, odnową biologiczną i tymi wszystkimi pierdołami, nie ma opcji, żeby być słabym i wiele osób dałoby sobie radę lepiej niż Punk.
Kondycyjnie robię 30 minut bez przerwy na worku bokserskim i biegam 10 km w 49 minut bez zadyszki. Siłowo nie wiem, nigdy nie robiłem czystej siły
 
Pany dajta to jakąś ściągnąć, a nie wiecznie na tych miksklabach i sałndklabach problem. Chyba, że ja jestem ritard i nie widzę jak.
 
Pany dajta to jakąś ściągnąć, a nie wiecznie na tych miksklabach i sałndklabach problem. Chyba, że ja jestem ritard i nie widzę jak.
Ja zawsze mam na soundcloud opcję pobierz ale teraz nie widze, dziwne.
Ok, pomyszkowałem, spróbuj teraz
 
Trenowałem MMA między 2008 a 2013 rokiem regularnie 3-4 razy w tygodniu. Powiedziałem że gdyby mi dali takie możliwości (wyliczyliśmy z @Halny ile czasu Phil trenował sporty walki) to lepiej bym się przygotował na Galla niż Punk. I powiedziałem że "dajcie mi 2,5 roku a zrobię lepszy debiut naprzeciwko takiego Mickey Galla niż CM Punk).
Polecam słuchać zanim wyda się opinię na podstawie wyjętego, zmienionego cytatu
i ile wygrales zawodowych walk po tych 5 latach regularnego trenowania?
 
Ja zawsze mam na soundcloud opcję pobierz ale teraz nie widze, dziwne.
Ok, pomyszkowałem, spróbuj teraz

A nie da rady gdzie indziej tego wrzucić? Bo jest już opcja download, ale muszę się zalogować tam.
 
Back
Top