HEJT PO POLSACIE

Solorz jakby chciał to mógłby wykupić te Euro i nie pokazać ich nikomu. Jego TV jego sprawa.

Bardziej wkurwia mnie TVP które zdziera z nas haracz który kryje się pod wdzięczną nazwą - abonament radiowotelewizyjny a w samej telewizji gówno jest.
Kiedyś TVP sportem albo chociaż piłką nożną stała. Liga mistrzów we wtorki i środy, puchar UEFA w czwartki. Wszystko zjebało się po przyjściu Korzeniowskiego. On wie czego naród pragnie więc praktycznie zlikwidował piłkę w publicznej. No ale za to mamy "na rynek marsz" czy inne biegowe gówna pokazywane wtefałpe a na prawdziwe sporty hajsu brak. No ale skąd ten hajs brać jak (uwaga, będzie mowa nienawiści) te telewizyjne kurwiszony pokroju Lisa zarabiają w kurwe hajsu za pierdolenie na scenie z Hollad czy innym Wajdą. Lub Petru, zapomniałem o Petru. On jest wszędzie (pewnie Euro 2016 też otworzy).

PS: przypomniało mi się: Kurwa jakby tvp miało te euro to byśmy byli skazani na słuchanie w przedmeczowym studio takich znawców piłki jak Maryla Rodowicz lub Mroczek Jeden z Drugim. To ja już wolę Polsat i Borka.
 
Solorz jakby chciał to mógłby wykupić te Euro i nie pokazać ich nikomu. Jego TV jego sprawa.

Bardziej wkurwia mnie TVP które zdziera z nas haracz który kryje się pod wdzięczną nazwą - abonament radiowotelewizyjny a w samej telewizji gówno jest.
Kiedyś TVP sportem albo chociaż piłką nożną stała. Liga mistrzów we wtorki i środy, puchar UEFA w czwartki. Wszystko zjebało się po przyjściu Korzeniowskiego. On wie czego naród pragnie więc praktycznie zlikwidował piłkę w publicznej. No ale za to mamy "na rynek marsz" czy inne biegowe gówna pokazywane wtefałpe a na prawdziwe sporty hajsu brak. No ale skąd ten hajs brać jak (uwaga, będzie mowa nienawiści) te telewizyjne kurwiszony pokroju Lisa zarabiają w kurwe hajsu za pierdolenie na scenie z Hollad czy innym Wajdą. Lub Petru, zapomniałem o Petru. On jest wszędzie (pewnie Euro 2016 też otworzy).

PS: przypomniało mi się: Kurwa jakby tvp miało te euro to byśmy byli skazani na słuchanie w przedmeczowym studio takich znawców piłki jak Maryla Rodowicz lub Mroczek Jeden z Drugim. To ja już wolę Polsat i Borka.
W 1 zdaniu nie do końca masz rację. Solorz nie może sobie dać wszystkiego na kodowane, bo go ustawa blokuje.
Z resztą w większości się zgadzam. Najlepsze jest to, że abonament to oni chcą, a ja się pytam gdzie w naziemnej jest tvp sport? Chuj że nic tam nie mają, ale chodzi o zasady...
 
Ci co maja cyfrowy polsat raczej nie maja sie co obawiac ,wszystkie mecze obejrza za free tak jak bylo z mistrzostwami w siatke,
zreszta kto ma czas ogladac wszystkie mecze ME ,jakies szlagiery,mecze polakow i play offy chetnie obejrze.
Pilka kiedys mnie jarala znalem sklady druzyn itd a teraz nawet nie chce mi sie lm obejrzec bo poprostu mnie nudzi.
 
Gdybym nie miał PS, PSE, PSN to bym się pewnie wkurwił. Ale że mam to leje na to. Ogólnie nie wiem co będę robił i gdzie pracował w czerwcu i może być tak że albo będę oglądał wszystko albo bardzo mało właśnie ze względu na robotę. Ogólnie gdyby nie blokujące Solorza ustawy to pewnie z uśmiechem na ryju by pierdolnął wszystko w PPV.
 
Gdybym nie miał PS, PSE, PSN to bym się pewnie wkurwił. Ale że mam to leje na to. .
Nie cieszylbym sie tak, bo Kmita nie wykluczyl ze z racji wielosci wydarzen sportowych rozgrywanych w czerwcu do ktorych prawa ma Polsat (Liga Swiatowa, Wimbledon, Euro 2016) powstanie nowy kanal sportowy. Niewkluczone ze wlasnie na nim beda mecze Euro 2016.
 
Ciekaw jestem dlaczego tak chętnie nie kodują Must Be The Music, Trudne Sprawy i resztę gównianych programów...
 
Ciekaw jestem dlaczego tak chętnie nie kodują Must Be The Music, Trudne Sprawy i resztę gównianych programów...
Z prostego powodu - oglądalność. Trudne Sprawy mają ponad 1mln, a MBTM w okolicach 2mln. Tylu widzów na meczu Euro, gdzie nie grają Polacy nie będzie.
 
Z prostego powodu - oglądalność. Trudne Sprawy mają ponad 1mln, a MBTM w okolicach 2mln. Tylu widzów na meczu Euro, gdzie nie grają Polacy nie będzie.
Mundial 2014 w TVP miał oglądalność od 800 000 do 5 mln (faza grupowa), a Polacy nie grali. Ciężko powiedzieć jaki byłby odbiór Euro, ale myślę, że nie byłoby tak źle.
 
Back
Top