Hearthstone, Gwint - karcianki on-line

kofi

Maximum FC
Lightweight
hqdefault.jpg

Siema sportowe świry!

Czy na forum są jacyś fani karcianek on-line?

Ja osobiście pykałem sporo w HS'a. Nie mogę się za to przekonać do Gwinta, ale może po dyskusji w tym temacie jakoś się przełamię.

Wiem, że @Mateusz Smoter pyka w HS'a, bo nawet gdzieś mi podawał nick. Ktoś jeszcze?
 
Gwint był fajny w zamkniętej becie.
W tej nowszej wersji mi się nie podoba, a na PS4 po najnowszej aktualizacji to nawet się mi nie włącza.
 
PIR#2874 moj battletag, jak ktoś gra w HS to dodać.

ew. overwatch, diablo
 
PIR#2874 moj battletag, jak ktoś gra w HS to dodać.

ew. overwatch, diablo
Od miesiaca wisi temat, w którym szukam ludzi do pogrania w overwatcha, a Ty wpisujesz się w temacie karcianek :) Dobrze, że zajrzałem.
 
Mam zakwasy nóg i od 2 dni gram w HSa. Jestem beznadziejny i mam wrażenie, że nie gram z takimi noobami jak ja :lol:
Ogólnie nigdy nie grałem w coś takiego i muszę się przyznać, że mnie się podoba.
 
Gra ktoś jeszcze w hearthstone? Mam kilka kodów na pakiety jeśli ktoś zainteresowany :gabi_much_love:
Jak masz jeszcze to bym nie pogardził ;) wróciłem do HSa wraz z nowym dodatkiem i, jak po ungoro była fajna meta to teraz wszędzie druid ::fu::. Sam złożyłem Murloc Paladina, Evolve Shamana i Mill Rogue'a. Fajnie się gra.
 
Jak masz jeszcze to bym nie pogardził ;) wróciłem do HSa wraz z nowym dodatkiem i, jak po ungoro była fajna meta to teraz wszędzie druid ::fu::. Sam złożyłem Murloc Paladina, Evolve Shamana i Mill Rogue'a. Fajnie się gra ;)
 
Mi przy instalacji gwinta wywala brak jakiegoś dll'a. Kurwa, nie rozumiem, jak można być na poziomie cd projektu, i nie umieścić potrzebnych dll'i w oficjalnej instalce? Fak, słyszałem, że mają duże problemy z kadrą, no ale to raczej nie powód, tym bardziej, że chcą na tym zarobić...
 
Back
Top