HaxBall

no Panowie... chyba najwyższy czas na powrót, co? :-)



Mundial w TV, a w przerwach trza samemu poharatać w gałę
 
@DickNiaz fajnie, ze przypomniales :) dick @Szady @zoom @Halny i chuj wie jeszcze kto bo nie pamietam, dawajcie pogramy dzis wieczorkiem
oznaczcie kogos tam z kim gralismy, bo jak wjebie wiecej nickow, to znowu nikt powiadomien nie dostanie
@Tar-Ellendil @Hang
Też się w to bawiłem i spróbuję dołączyć wieczorem jak się ogarnę z robotą. Ale uprzedzam, że od Euro w ogóle w to nie grałem i będę lamił jak jasna cholera :)
 
Też się w to bawiłem i spróbuję dołączyć wieczorem jak się ogarnę z robotą. Ale uprzedzam, że od Euro w ogóle w to nie grałem i będę lamił jak jasna cholera :)
tez nie gralem, mysl, ze wszyscy z poczatku beda lamic :D
 
@Gaara ja pbx dziś oglądam to odpadam z haxa, jutro możemy pyknac. Z ludzi którzy z nami grali to był jeszcze jajo ale jego tu już chyba nie ma i jakiś ziomek co się wkurwial jak przegrywał i wychodził ale nie pamiętam nicku
 
@Gaara ja pbx dziś oglądam to odpadam z haxa, jutro możemy pyknac. Z ludzi którzy z nami grali to był jeszcze jajo ale jego tu już chyba nie ma i jakiś ziomek co się wkurwial jak przegrywał i wychodził ale nie pamiętam nicku
outcast :D ja tez ogladam, ale na tv, kompa mam wolnego
 
zaraz zaloze to mozna pograc, jak tam u reszty z pingiem? @OD69 jakiego masz neta?
4699712580.png

Ponoć było spoko jak założyłem wczoraj serwer.
 
Back
Top