"Gut Health" od Onnit czyli jak się "probiotykować"?

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
Mam pytanko o probiotyki i inne tego typu cuda: wiemy, że nasze "flaki" mają mega znaczenie jeśli chodzi o trening, życie codzienne, praktycznie wpływają na wszystko. Onnit proponuje produkt jak "Gut Health" (https://www.onnit.com/total-gut-health/) - mega zaciekawił mnie temat (podsłuchałem Aubrey Marcusa w TFATK), poszukałem trochę w sieci, ale bardzo to dla mnie... zawiłe.

Czy ktoś zna produkty dostępne w Polsce o podobnej zawartości, działaniu? Mega interesują mnie rzeczy jak Alpha Brain, Gut Health, ogólnie tego typu suplementy, ale niestety Onnit w Polsce nie działa, a w przeliczeniu za funty... Trochę wyszłoby to nieopłacalne.
 
Probiotyki najlepiej dopierać indywidualnie po badaniach bo to trzeba dopasować do własnej mikroflory.
Jeżeli chcesz brać profilaktycznie to z tańszych w aptece to SanProbi Super Formula (jakieś 30 dychy), albo droższa impreza ale najlepsza na rynku to Vivomix (trzeba zamawiać, wieloszczepowa bomba probiotyczna). Dodatkowo napoje JoyDay jako codzienna suplementacja.

Kefirki i kapustki nie zrobią roboty niestety. Lepiej jeść niż nie jeść ale nie naprawią mikroflory.

Możesz sobie przesłuchać GP z Patrycją Szachtą i Łukaszem Sieńczewskim, tam mówią o tej kwestii.
 
Probiotyki najlepiej dopierać indywidualnie po badaniach bo to trzeba dopasować do własnej mikroflory.
Jeżeli chcesz brać profilaktycznie to z tańszych w aptece to SanProbi Super Formula (jakieś 30 dychy), albo droższa impreza ale najlepsza na rynku to Vivomix (trzeba zamawiać, wieloszczepowa bomba probiotyczna). Dodatkowo napoje JoyDay jako codzienna suplementacja.

Kefirki i kapustki nie zrobią roboty niestety. Lepiej jeść niż nie jeść ale nie naprawią mikroflory.

Możesz sobie przesłuchać GP z Patrycją Szachtą i Łukaszem Sieńczewskim, tam mówią o tej kwestii.
Dzięki bardzo Piotrek, posłucham.
 
Colon C polecam , świetnie się sprawdza. Połączenie probiotyku ,prebiotyku i błonnika. Naturalne sposoby nie są dobre na dłuższy okres czasu. Np. jedzenie kapusty codziennie a już o kefirach i jogurtach nie wspominając. Są nawet badania że wcale nie zawierają kultur bakterii, którymi się chwalą. Generalnie wszystko jest teraz otrzymywane sztucznie , szybciej i niema w przemysłowej produkcji czasu na naturalną fermentacje.
 
Ja brałem Biopron. Dobry.
Ważne ile i jakich szczepów bakterii jest w probiotyku,ale jak już ktoś wspomniał ważny jest też prebioryk. Jedno bez drugiego trchę bez sensu jest.

Inna rzecz,że nie powinno się wpierdalać jak Ci się podoba,bo paradoksalnie możesz tym sobie zaszkodzić hamując produkcję własnych szczepów.

Z reguły po wyjałowieniu organizmu przez antybiotyki się stosuje.
 
Polecam komentarze, gdzie Marek zaleca zaczac od monoszczepow jezeli jedziemy w ciemno.

@baju


Na mnie świetnie działa Vivomixx a Dicoflor już nie koniecznie. Viv biore któtkimi seriami bo to bomba pod względem dawki 5-10 dniowy cykl.
 
Na mnie świetnie działa Vivomixx a Dicoflor już nie koniecznie. Viv biore któtkimi seriami bo to bomba pod względem dawki 5-10 dniowy cykl.
hej, czy vivo mozna brac z kreatyna i m.in. ze spalaczami ale bez kofeoinowymi?
 
hej, czy vivo mozna brac z kreatyna i m.in. ze spalaczami ale bez kofeoinowymi?
Probiotyk nalepiej przed snem, popić czysta woda. Nie gorąca. Nie do posiłku. Nie popijac kwaśnymi napojami. Kreatyma lub spalacze niczemu nie szkodzą ale je bierze się we wcześnieszych porach dnia.
 
Probiotyk nalepiej przed snem, popić czysta woda. Nie gorąca. Nie do posiłku. Nie popijac kwaśnymi napojami. Kreatyma lub spalacze niczemu nie szkodzą ale je bierze się we wcześnieszych porach dnia.
nie no jasne, wlasnie sie zastanawiam nad kuracja viva saszetkami 10 dni, po 1 saszetce. a drugie pytanko tak abstrachujac, miales moze do czynienia cos z tym spalaczem http://www.sfd.pl/sklep/USA_Labs_USA_Labs_Cutting_Edge-opis1110.html#opinie chociaz wiem, ze to nie jest typowy spalacz.
 
hej, biore ten vivomixx, jedna saszetka dziennie wystarczy? planuje kupic dwa opakowania i zrobic 20 dniowa kuracje.
Weź jedną na noc. W chłodnej wodzie, przed samym snem nie do posiłku. Zobacz co się dzieje czy nie masz sraczki czy nie pojawia się ból brzucha. Vivomix to bardzo duża dawka. Pamiętaj by trzymać go w lodówce.
 
Back
Top