Gry przeglądarkowe

Alkoneser

Jungle Fight
Middleweight
Czy są na forum dinozaury, które pykały w Ogame, Monstersgame, Traviana czy Plemiona?

W które graliście? Może komuś by się chciało jeszcze popykać?



Przypomniało mi się, jak kilka dni temu wracałem z baru i jechałem z taksówkarzem, który całemu sojuszowi konta ogarniał w nocy w Plemionach :damjan:.
 
Last edited:
Red dragon i dosłownie chwile w ogame ale kosmos mi nie siada. Ale red dragon był ekstra
 
Czy są na forum dinozaury, które pykały w Ogame, Monstersgame, Traviana czy Plemiona?

W które graliście? Może komuś by się chciało jeszcze popykać?



Przypomniało mi się, jak kilka dni temu wracałem z baru i jechałem z taksówkarzem, który całemu sojuszowi konta ogarniał w nocy w Plemionach :damjan:.
W OGame spędziłem mnóstwo czasu, jeden sezon skończyłem w top 25. W plemiona grałem dwa razy, za drugim razem straciłem wszystko bo wyjechałem na kilka dni do Warszawy i chyba nie dałem urlopu.

:mamed:
 
Ogame, Space4k, jakiś Gladiatus i inne Plemiona... Kurwa, było tego trochę. :awesome:
 
Przypomniały mi się czasy jak nakurwiałem na kompie w HaxBalla. Była jeszcze taka gra w formie quizu o wiedzy piłkarskiej (IFQ) gdzie mecze odbywały się na PolChacie i za jak najszybciej odgadnięcie pytania zdobywało się punkty do rankingu. Kilku dziennikarzy w to nakurwiało, pamiętam np. Ćwiąkałę.
 
Trochę OGame i Travian z tych nowożytnych. Masę czasu spędziłem w TDZK (ktoś pamięta takiego dinozaura?), rajd planety w którym uczestniczyło kilkaset osób, sześć godzin z przeglądarką i IRC'em :antonio:
 
Czy są na forum dinozaury, które pykały w Ogame, Monstersgame, Traviana czy Plemiona?
Ogame i Plemiona oraz grepolis wydają sie schematyczne i bez sojuszu/gildi nie istniejesz. Mi kiedyś do gustu przypadł setlers online i goodgame. Tam ci oponent nie zrobi sraki z twojej osady kiedy śpisz. A w setlersach jest dość rozbudowany system ekonomi.
 
Przypomniały mi się czasy jak nakurwiałem na kompie w HaxBalla. Była jeszcze taka gra w formie quizu o wiedzy piłkarskiej (IFQ) gdzie mecze odbywały się na PolChacie i za jak najszybciej odgadnięcie pytania zdobywało się punkty do rankingu. Kilku dziennikarzy w to nakurwiało, pamiętam np. Ćwiąkałę.
Internet Football Quiz piękne czasy :antonio:
Zloty nawet były :antonio:
Jednym z twórców IFQ był Rafał Żurowski, który potem dyrektorował w Arce, kilku obecnych dziennikarzy sportowych jak wspomniany Ćwiąkała, Borzęcki czy Bartosik (ten od boksu) też się tam przewinęło.
Nawet obrońca Wawrzyka związany z Ordo Iuris się w to bawił :beczka:

Mecze były rozgrywane w systemie żużlowym, zaczynasz od stanu 50-50, czterech odpowiada (po dwóch z każdej drużyny) i punkty jak w żużlu (od 0 do 3). Za 4-2 było 20% do przodu, za 5-1 30%, po osiągnięciu stanu 100-0 padała bramka
Kurcze, kiedy to było :jon:
Niektóre znajomości z IFQ to do dziś przetrwały
 
Last edited:
Czy są na forum dinozaury, które pykały w Ogame, Monstersgame, Traviana czy Plemiona?

W które graliście? Może komuś by się chciało jeszcze popykać?



Przypomniało mi się, jak kilka dni temu wracałem z baru i jechałem z taksówkarzem, który całemu sojuszowi konta ogarniał w nocy w Plemionach :damjan:.
Ja grałem w plemiona na kilku światach. Ile czasu na to człowiek poświęcił, lub nie spał po nocach, żeby wbić klina lub pofarmić. Chwilę nawet dowodziłem plemieniem, kiedy to założyciel, chuj wie czemu się zawinął a że byłem w radzie i miałem jakieś tam prawa to zrobiłem przewrót :korwinlaugh:
 
Może ktoś chętny wystartować na jakimś nowym świecie w Plemionach? Nawet teraz są na Steam pod nazwą - Tribal Wars.
 
Ogame na s13, okropnie uzależniająca gra. Wstawałem w nocy żeby mi floty nie dopadli na planecie, aż do pewnego pięknego dnia. Gość tak ustawił czas, że miałem 3 sekundy na zadziałanie :boystop:
 
Plemiona to było coś, The West też było super do czasu dużej aktualizacji, wtedy zmieniła się grafika i mechanika i juz nie było tak fajnie.
 
nigdy nie grałem w gry przeglądarkowe

7nsgds.jpg
 
Back
Top