Gra MMA

The Master

Oplot Challenge
Featherweight
Witam, mam w planach założenie gry MMA w stylu Play By Forum. Byłby ktoś czymś takim zainteresowany, czy to w ogóle dobry pomysł ? :)
 
Grałem raz w coś takiego, ale oczywiśćie RPG fantasy.
Jak tutaj by to wyglądać miało? Manager MMA? Jeśli by stworzyć, jak w przypadku RPG, kartę postaci danego zawodnika, poziomy umiejętności, cech losowane (np Zręczność, Siła, Szybkość, Siła Psychiczna i dodatkowo różni zawodnicy mogliby się nauczyć dodatkowych skilii w stylu "kopniecie z półobrotu" np na poziomie 30%. Wtedy Rzut kością k100 i np gdy liczba będzie wynosić poniżej 30, wtedy kopnięcie doszło celu. I dalej, później broniący się zawodnik rzuca jakiś rzut obronny, podlicza się modyfikatory, sprawdza jakie obrażenia lub ew. TKO....nie głupie, ale trzeba by ostro nad systemem popracować.
 
http://managermma.oxn.pl/ to jest wstępna wersja tego, jak by to miało wyglądać

Planowałem, żeby gra polegała na tym, że każdy gracz ma swoją organizację, kontraktuje do niej zawodników, tworzy reklamę gal oraz stara się zbudować popularność organizacji na świecie. Gale byłyby symulowane na Ultimate MMA Simulator 2 (to dobry symulator, po przesymulowaniu gali dla każdej organizacji podlicza popularność i pokazuje ulubionych zawodników wśród kibiców). Przynajmniej tak to miało wstępnie wyglądać.

Jeśli chodzi o pomysł halibuta, to coś takiego też można by było zrobić na UMS 2, tylko wtedy musiałbym do symulatora wstawić obecne organizacje (są tam tylko dwie albo trzy obecnie działające), obecnych zawodników i odpowiednio poustawiać ich umiejętności... a to trochę pracy by było :)
 
http://managermma.oxn.pl/ to jest wstępna wersja tego, jak by to miało wyglądać

Planowałem, żeby gra polegała na tym, że każdy gracz ma swoją organizację, kontraktuje do niej zawodników, tworzy reklamę gal oraz stara się zbudować popularność organizacji na świecie. Gale byłyby symulowane na Ultimate MMA Simulator 2 (to dobry symulator, po przesymulowaniu gali dla każdej organizacji podlicza popularność i pokazuje ulubionych zawodników wśród kibiców). Przynajmniej tak to miało wstępnie wyglądać.

Jeśli chodzi o pomysł halibuta, to coś takiego też można by było zrobić na UMS 2, tylko wtedy musiałbym do symulatora wstawić obecne organizacje (są tam tylko dwie albo trzy obecnie działające), obecnych zawodników i odpowiednio poustawiać ich umiejętności... a to trochę pracy by było :)


"ażdy nowy zawodnik będzie brał około 15 tys. $ę

Nie no, a jak będę chciał zrobić PLMMA?


A na powaznie, widzę, że mocno to opisałeś , poczytam, może coś z tego fajnego wyjść.
 
Spokojnie, to jest wstępna wersja, jeśli znajdzie się kilku zainteresowanych to można wszystko zrobić tak, żeby każdemu odpowiadało :P
 
Back
Top