Glosowanie w Plebiscycie Przegladu Sportowego.

pool1892

Legacy FC
Lightweight
Trwa wlasnie 79 Plebiscyt Przegladu Sportowego na Sportowca Polski 2012. Aktualnie wybieramy 10 sposrod 25 nominowanych wsrod, ktorych nie ma (i nigdy nie bylo zawdonika MMA). Jednak w tym roku po raz pierwszy mozna wybrac Najpopularniejszego Sportowca i tam mozna wpisac nazwisko kazdego sportowaca rowniez tego, ktory nie znalazl sie wsrod nominowanych. Teraz apel do WSZYSTKICH pokazmy, ze MMA w Polsce jest popularne i czas najwyzszy aby Media Publiczne przejrzaly na oczy a nawet jesli nie niech wiedza ze ludzi to interesuje. Wpisujmy nazwisko zawodnika MMA w rubryce (3 etap glosowania). Najlepszym rozwiazanem byloby abysmy wszyscy glosowali jednomyslnie (chociaz zdaje sobie sprawe ze to malo prawdopodobne) jednak mysle ze jest jeden zawodnik, co do ktorego nie mam najmnijeszcyh watliwosci wzglede popularnosci szerszej niz wsrod hardkorowych fanow czyli Mamed Khalidov. Tak tez zaglosowalem. Serce bylo za Damianem Grabowskim natomias rozum podopwiedzial Mamed Khalidov. Zachecam wszytskich do powielenia tego kroku.
 
Damian Grabowski czy Karol Bedorf sa glownie znani tylko fanom MMA. Mamed natomiast jest postacia publiczna znana szerszemu gronu ludzi w Polsce dlatego gloswanie wlasnie na niego daje wieksze szanse z podkresleniem slowa WIEKSZE ze cos moze zwojowac. Chociaz kazdy Glos na dowolnego zawodnika MMA to duzo. Osoby zajmujace sie nominajcja do "25" wybierjac sportowcow do tego zestawienia byc moze bardziej zastanowia sie nad, ktoryms z zawodnikow tym bardziej, ze coraz wiecej zawodnikow zasila UFC co moze miec wplyw.
 
Uwazam, ze Mamed powinien byc raczej nominowany w plebiscycie jakiegos periodyka ekonomicznego niz sportowego. Sytuacje komplimuje fakt, ze szanse Damiana wydaja sie byc iluzoryczne. Bede musial to powaznie przemyslec. Zaglosowac w kazdym razie zdaje sie byc obowiazkiem kazdego fana MMA.
 
Dlatego wlasnie ze szanse kazdego zawodnika poza Mamedem sa iluzoryczne zaglosowalem na niego. Sam glos na zawodnika MMA to juz bedzie wiele
 
Jest jeszcze Pudzianowski :). Za to dobry trolling bylby z glosowaniem np na Trybsona, jednak do tego trzeba wiekszej mocy przebicia niz tylko cohones.



btw. Mogles chociaz zalinkowac strone jak juz tworzysz taki topic...
 
Myslalem o Pudzinowskim ale...w swojej koronnej dyscyplinie nie triumfowal gdzie byl najlepszy a teraz glusjmy na najlepszych
 
Dzieki za podopowedz z linkowaniem ale moge to jeszcze zrobic. Od Cohones zaczalem zobaczymy jaki bedzie odzew.



http://cohones.mmarocks.pl/topic/glosowanie-w-plebiscycie-przegladu-sportowego
 
Jestem za tym zeby zrobić ogólną ankietę na forum i wyłonić kandydata na którego wszyscy zagłosujemy. Ja jestem za Hallmanem, zasłużył. :)
 
Jakieś specjalne zasługi MMAMeda poza byciem najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem dyscypliny w Polsce? Sorry, ale w tym plebiscycie głosuje się za osiągnięcia sportowe, a za takowe zbicie 42 letniego dziadka z Japonii nie uważam.







trollface_cut.png
 
Zagłosuję więc na Grabę. Wiem, że szanse ma iluzoryczne, ale to plebiscyt na najpopularniejszego polskiego sportowca, a nie na najsprytniejszego czeczeńskiego biznesmena.
 
Głos na Grabę. Powinienem na Mameda, bo jako jedyny ma szanse, ale za obicie emeryta się nie należy.
 
@errorek, za nazwanie Mameda "pseudofighterem" powinieneś dostać dożywotni ban na wszystkich forach sportowych oraz na wszelkie transmisje sportów walki



LINK do głosowania.



Inicjatywę popieram w 100% :-)
 
Chodzi ci o MMAmed Energy drink? Pseudofajter i tyle. Brak ambicji sportowych, jedynie hajs hajs hajs!!!
 
zachowuj się albo idź stąd



co do głosowania - serce za Grabą, rozum za Mamedem. Głos pewnie pójdzie na Damiana, na Mameda i tak Janusze będą głosować więc nasza grupka mała nie wiem czy ma tu jakieś znaczenie
 
Moim zdaniem Grabowski zasłużył na głos bardziej niż Mamed. Do tego zasługuje na rozgłos i rozpoznawalność. Ale każdy głos na MMA będzie tak naprawdę dobrze wykorzystany.



Pomysł z trollingiem i głosowaniem na Trybsona rozwalił mnie :D
 
Errorek - rozumiem, że można jakiegoś sportowca nie lubić, ale nie szanować i obrażać? Bo wybrał inaczej niż Ty chciałeś? Ogarnij się!



Fajnie, że przypomnieliście o głosowaniu. Każdy głos na kogoś z MMA się liczy.
 
Jakie to wielkie osiągnięcia w 2013 r. miał Mamed w porównaniu do Krzyśka Włodarczyka czy Damiana Grabowskiego? Wygrane z Sakuraiem i Manhoefem?
 
Odnosnie poziomu Mameda - obil wszystkich, ktorych mogl obic i chcieli sie z nim bic i dgadali sie z KSW ni liczac zawodnikow UFC gdzie nie trafil. Dlaczego nie bede rozwijal gdyz temat ten juz byl przemaglowany jak tylko bylo mozna. Nie narzucam nikomu na kogo ma glosowac to byla jedynie propozycja aby wspolnie zrobic cos dla popularnosci MMA jak do tego podejdziecie ? no coz? Pierwsza mysl moja to wlasnie Damian ale jak juz pisalem serce za Grabowskim rozum za Khalidovem. Beda niedlugo rodawane "HERAKLESY" i zapewne jak w poprzednich latach bedziemy mieli mozliwosc oddania glosu na "ZAWODNIKA ROKU PUBLICZNOSCI". o wlasnie tam wybierzemy najlepszego wedlug NAS zawodnika 2012 roku. W Plebiscycie PS powinnismy byc jednomyslni chociaz jesli ograniczymy sie do dwoch nazwisk Grabowski i Khalidov tez bedzie dobrze.
 
Myślę, że powinnismy głosować na Mameda, musimy przebić się z KSW do mainstreamu. W końcu to jedyny tak uzdolniony Polak i szkoda tracić jego talent.
 
Back
Top