Glory World Series First 16

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
GWS.jpg


Od 20:15 na Orange Sport (dostępna także w internecie na żywo z ich oficjalnej strony) trwa transmisja ogali Golden Glory World Series, gdzie rozgrywany jest mocno obsadzony turniej K1 MAX z udziałem m.in. Petrosyana, Krausa, Sato oraz seria super fightów z udziałem Sakiego i Holzkena oraz walka o tytuł mistrza GG w wadze ciężkiej pomiędzy Schiltem, a Zimmermanem.



Turniej Glory First 16 • 70 kg (główna wygrana to 300 000 $ )

Shemsi Beqiri vs. Yoshihiro Sato
Tim Thomas vs. Dennis Schneidmiller
Dzhabar Askerov vs. Robin Van Roosmalen
Davit Kiria vs. Kem Sitsongpeenong
Ky Hollenbeck vs. Michael Chase Corley
Sanny Dahlbeck vs. Warren Stevelmans
Albert Kraus vs. Mohammed El-Mir
Giorgio Petrosyan vs. Fabio Pinca

Glory Super Fights

Alex Harrix vs. Nicky Holzken
Gokhan Saki vs. Carter Williams

Walka o pas mistrza Glory World Series


Semmy Schilt vs. Errol Zimmerman
 
mam nadzieję, że Jackiewicz skońcvzy jakoś w miarę żebym się załapał przynajmniej na 4 ostatnie walki.
 
Piękna postawa Szweda (lekkość z jaką zmieniał płaszczyzne uderzeń i kopnięć godna podziwu), ale jeszcze większe brawa dla Stevelmansa za to, że się nie poddawał i uparcie szedł do przodu. Dlatego właśnie uwielbiam MAXa :-)
 
A jutro gala K1 (robiona przez Rutza) też z turniejem K1 Max i walkami Hariego i Ghity ZA FRIKO na ich oficjalnej stronce.
 
Holzken wygrywa i siła woli Harrisa jednak nic nie dała, wystarczyły 2 ciosy w wątrobę..
 
Hari jutro na gali K1 Rising







Semmy niszczy Zimmermana, a Saki w zasadzie skończył karierę Williamsa.
 
Errol zawiódł na całej linii.



Dobra trzeba się przespać, żeby mieć siły na MC. Do później.
 
Saki w zasadzie skończył karierę Williamsa



W zasadzie Carter skończył karierę w 2006. Od powrotu w 2010, na siedem walk to jest szósta którą przegrywa.



Obecnie Carter Williams to tylko nazwisko, jak nie przyrównując Bob Sapp.



Nie zmienia to faktu, że Saki dał dobrą walkę.
 
http://fightnext.com/video/BKY2BMOAXW2W/Semmy-Schilt-vs-Errol-Zimmerman--Glory-World-Series-First-16
 
Back
Top