Gina Carano

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Wie ktos, co sie z nia dzieje? Bedzie walczyc w ogole, czy juz sie jej znudzilo? Jesli nie, to poka poka choc zrobi :P?


Bylbym wdzieczny za info.
 
Kręci film Knockout. http://thecagedoctors.com/2010/02/gina-carano-knockout-pics/


Podobno od walki z Cyborg nie rozmawiała z Cokerem. Od tego czasu nie udzielała też żadnych wywiadów.
 
miesiąc temu zakończyły się zdjęcia do filmu "Knockout" z jej udziałem a tydzień temu obchodziła 28 urodziny ;)
podczas kręcenia mówiła że tęskni za treningami więc z pewnością wróci do mma. Coker coś przebąkiwał o lipcu/sierpniu (dokładnie nie pamiętam) ale z kobietami, a już tym bardziej z Cokerem nigdy nic nie wiadomo ;)
dodam jeszcze że chciałbym ją obejrzeć w eliminatorze z Coenen lub jak demoluje w stójce Dandois. najbardziej jednak marzy mi się zejście Giny do wagi koguciej i walki z Kaufman, Modafferi, Baszler, Tate i Verą :)
 
Dzieki za info panowie. Odczuwam sympatie do Giny, glownie ze wzgledu na to jak wyglada heh (i nie tylko ja zapewne), no i w wywiadach sie calkiem fajnie wg mnie prezentowala... co nie zmienia faktu, ze jakos nie widze u niej naprawde zaciecia do MMA...


tsatsiki - ona wage nizej raczej nie zejdzie, bo miala problemy z cieciem do 145lbs, a co dopiero by bylo nizej...
 
w 145 walczyła tylko raz z Cyborgową i zeszła kilka funtów poniżej limitu. większość walk toczyła w śmiesznej wadze 140!
w swoim debiucie i w MT walczyła w 135 i uważam że jeżeli walczyłaby częściej niż raz na rok i trenowała cały czas a nie tylko przygotowując się do walki do dałaby rade zejść do BW!
 
czytając ten temat przypomniało mi się jak koledzy którzy byli na ADCC w Barcelonie relacjonowali spotkanie z Kyrą Gracie, cytuje: " Brzydka, pryszczata, i nawet nie 50 % tego co widać na zdjęciach."
 
Back
Top