Gify MMA ATTACK 3

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
MMA ATTACK 3 GiFy by mahonek dla ksw.xup.pl i mmarocks.pl



1pJlHu.gif




21CRmh.gif




3fUzvR.gif




4wI27G.gif




6.gif




7.gif




10.gif




9Z0ufp.gif




11.gif




12.gif




Kto chce jakiś gif z MMA3 pisać w tym temacie. Licze na komentarze :)
 
te gify to zmora cohones, ustawianie tego shitu na sygnature powinno byc zabronione bo slabsze komputery nie wyrabiaja jak z 10 osob na stronie ma gify posutawiane
 
co Ty mówisz? Chyba o sobie. W tych czasach mieć komputera co gifa nie obsłuży? No sorry, jak już to internet ale też wątpie bo teraz łącza są znacznie szybsze i gif który waże 1,5 mb załaduje sie w pare sekund
 
nawet nie chodzi mi o transfer



jezeli duzo osob ma to ustawione to czasami czy na tablecie czy na telefonie nie moge sobie nic poczytac bo mi sie sprzet zacina



nieraz tylko tego jest na jednej stronie ze nawet na komputerze mi przegladarka przycina
 
tez bym je zlikwidowal, tym bardziej, ze telefon mi sie przez nie wiesza jak wchodze na cohones :D
 
Dobra ale nie przesadzajmy już z zakazem z gifami bo to nie poważne. Zawsze można obrazki wyłączyć jak ktoś nie chce
 
Dobra ale nie przesadzajmy już z zakazem z gifami bo to nie poważne.




Dla niektórych bardzo poważne. Na niektróych forach zakazane są nawet obrazki w podpisach, właśnie żeby nie marnować transferu.




Zawsze można obrazki wyłączyć jak ktoś nie chce


Ale wtedy nie będzie widać obrazków w postach.
 
Gify w podpisach powinny być zabronione, tak jest na wszystkich liczących się forach.



Weźcie pod uwagę że ludzie korzystają z telefonów, tabletów, mobilny internet, te sprawy. Poza tym to wygląda dziecinnie :)







Ps. Oczywiście nie mam nic do tego tematu, żeby nie było.
 
Myśle,że to nie temat na takie dskusje :P

Liczyłeś na komentarze to je dostałeś.


Dla mnie graficzne sygnatury w ogóle są zbędne.
To może jakas ankieta forumowa? :-)
 
Wy pomyślcie zanim coś napiszecie :P



Tu są gify z MMA3 i kto chce to wchodzi i sobie ogląda i nikt nie każe ustawiać je na sgnaturke to po co ta dyskusja o podpisach itd :P
 
Tu są gify z MMA3 i kto chce to wchodzi i sobie ogląda i nikt nie każe ustawiać je na sgnaturke to po co ta dyskusja o podpisach itd :P


Widzisz, ten temat w całej swojej słabości, zbędności i nieistotności stał się przyczynkiem do bardzo ważnej dyskusji. Możesz być dumny.
 
Nikt wam nie każe wchodzić w ten temat i marnować transferu a jak wchodzicie w inne działy i ktoś ma taką sygne to proponuje zastanowić się kilka razy niż potem narzekać . I najlepiej załóżcie osobny temat do pisania o regulaminie forum
 
a jak wchodzicie w inne działy i ktoś ma taką sygne to proponuje zastanowić się kilka razy niż potem narzekać .




Zastanowić nad czym? Forum to przede wszystkim opinie różnych ludzi, tekst obroni się sam nie potrzeba pod każdym postem animowanego Ozdoby wklejać.



Poza tym:




Licze na komentarze :)


Sorry jeśli myślałeś, że będą to same pochwalne komentarze.
 
Komentarze co do gifów a nie do waszych limitów transferowych i narzekań ,że ktoś ma w podpisie animacje.
 
To są jak najbardziej komentarze do gifów, a ja nie mam żadnych limitów, próbuje tylko Ci pokazać, że inni je mają.
 
Ah, chciałbyś przeczytać coś w stylu "dobra robota", "dzięki", "zajebiste gify"?



Jeżeli idzie o mnie to praktycznie wszystkie gify są słabe. Nie pokazują niczego ciekawego.
 
Jak z dzieckiem, komentarze co do gifów z 1 posta o tematyce z MMA3 . Nie na temat komu to przeszkadza itd.







GLF - jak myślisz ,że w gifach będzie coś co nie pokazano w tv to się mylisz. Prowokatorze.
 
Niczego takiego nie myślę. Wiem natomiast, że gif nie ma przedstawiać byle czego. Przykładowo z tej gali na gifa zasłużyło KO Imadła albo obrót Ozdoby wokół własnej osi po cepie Koksa.
 
Nie dość, że kiepsko idzie Ci pisanie to w dodatku jesteś słaby w czytaniu ze zrozumieniem.



Twierdzę jedynie, że gify które tu wrzuciłeś są drętwe i staram się wytłumaczyć dlaczego tak myślę. Nigdzie nie napisałem żebyś wrzucał coś ponownie.
 
GLF no ale się zawiedziesz bo kolejne gify będą się pojawiały.







Dawid - po prawej masz Siema, Dawid !!



Klikasz na swój nick , potem -- > edit this information. -- > i w polu Signature wrzucasz link w taki sposób
 
Back
Top