Gify KSW

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
Tu będe zamieszczał GIFY z KSW .



Jak ktoś jakiś chce to proszę pisać postaram się zrobić :)



Gify pochodzą z forum fanów KSW :







haM2E.gif
gph.gif




pudzilla.gif
dsa.gif




horwich.gif
borys.gif




sdwq.gif
xxxxx.gif




jew.gif








Podoba się ? Zostaw komentarz :)
 
Gify jak gify. Tylko KSW? Ja akurat nie umiem ich robić, więc jakbyś miał dobrą wolę, czas i chęci, to prosiłbym o jakiś gif z Rafałem Moksem. :)
 
Świetne. Dzięki wielkie. Dałbyś radę zmniejszyć ostatni gif do wielkości regulaminowej sygnatury? 225 px wysokości bodajże.
 
Ja bym chciał gifa z cepowiska Materli i Silvy w narożniku, obalenie Naruszczki przez Mańkowskiego za jedną nogę i jak Bedorf miał ten najlepszy moment ataku na Knothe :-)
 
Dajta mnie nieudanego bekfistaa szalonego greka i obalenie w tempo pudzili
 
Jak ktoś chce gify to pisać lecz robię tylko z KSW - z gal , oppeningi , ważenia , zapowiedzi , trailery itd :P
 
ja bym poprosił o gifa z wejscia do walki i nokautu jaki zafundowal Aziz Karaoglu Nobredze;D
 
A ja mam pytanie z innej beczki: jak w ogóle dodaje sie sygnatury do profilu? :)
 
Wrzucasz obrazek/gif na jakiś serwer i dajesz w profilu link do tego obrazka w znacznikach [ img] link [ /img] (bez spacji w nawiasach kwadratowych).
 
dzięki mahonekkk:) super, a masz moze gifa jak aziz wchodzi do ringu?:D dokladniej, jak wjezdza tą windą ;D
 
Jeśli, nie potrzebujesz nic edytować, to możesz to zrobić online np. na stronie:



http://image.online-convert.com/convert-to-gif







Ja korzystam z kombinacji Video pad + Photoshop, ale jest mnóstwo programów stworzonych tylko do robienia gifów np.Easy GIF Animator, GIF Movie Gear, Animation Shop itp.
 
Dokładnie, jest pełno takich stron.



http://tnij.org/hehesernik



Używałem też małego programu GIF Resizer. Na początku działał, ale później jakoś zwariował i teraz zmniejszam już online.
 
Ja z kolei ściągam interesujący mnie plik wideo, konwertuje na avi, wycinam kawałek filmu który mnie interesuje i konwertuje na gif ustawiając odpowiednią rozdzielczość. Używam programów total video converter i virtualdub.
 
Mozna prosic o gifa z którymś z highkicków Anzora z tego traileru (od 1:26 do 1:34 są 3 takie)?



 
Back
Top