Gegard Mousasi: "Conor McGregor grozil mi nozem"

Gaara

UFC
Heavyweight
hi-res-97809344_crop_north.jpg

Na konferencji prasowej po gali UFC 204, Gegard wypowiedzial sie w nieprzychylny sposob na temat Krola Mcgregora. Po tygodniu otrzymal od niego wiadomosc z pogrozkami. Mousasi o calej sytuacji:

Dostalem od Conora prywatna wiadomosc. Ten maly krasnolud zaczal mnie obrazac. Grozil mi.
Odpowiedzialem mu "co chcesz zrobis ze swoimi 50 kilogramami?", ten chujek grozil mi nozem.
On wie, ze w kazdym dniu tygodnia, moglbym skopac mu dupe.

Ormianin nie wzial sobie slow Conora szczegolnie powaznie. Cala ta sytuacja byla dla niego zabawna.

Podczas konferencji po gali powiedzialem kilka rzeczy, ktore zabrzmialy nie tak jakbym tego chcial.
Powiedzialem, ze ludzie wiedza, kto jest prawdziwym wojownikiem, a kto nie. Conor oczywiscie jest
wojownikiem. Angielski nie jest moim jezykiem ojczystym i czasami nie wszystko brzmi tak jak sobie tego zycze. To bylo zabawne, ze po tym wszystkim on do mnie napisal.
 
Tak się zastanawiam jaki nóż mógłby mieć koleś o takim wielkim ego i z takimi kompleksami. Wiecie ktoś kto cały czas sie napina i wszędzie nosi pas UFC. Coś jak to:
swiss_army_knife_1.jpg
 
Ja bym uważał na miejscu niektórych żeby Gegard za tych "ormian" nie zaczął się mścić- jakieś drobne groźby nożem, nasyłanie czarnoskórych kolegów z dużym przyrodzeniem, itd.
 
Nie wierze jaka ciota. Pod groźbą zmienił zeznania. Cofnął swoje słowa tłumacząc słabym ang.Leszcz
 
Back
Top