Gdzie oglądać MMAA 2 ?

Piter22

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Kilka tygodni zamieściłem podobny temat, ale jak widzę nadal wiele osób pyta o to. MMAA 2 możecie oglądać za darmo i na żywo oczywiście na stronie ringboks.pl . Na samej górze macie rozpisane relacje z gal MMA i boksu. Sam oglądam tam wszystkie gale, warto.
 
Również przyłączam się do powitania.



Dodam ,że na kanale polsat sport oraz na ipli (ponad 9 zika za smsa)



Oczywiście streamy dostępne są - jeden w bardzo dobrej jakości - na pewno lepszej niż ten z ringcośtam, ale kiedyś wrzuciłem i redakcja usunęła, więc tym razem się powstrzymam - niech mmaattack też coś zarobi (smsy)
 
a ja z innej beczki. na stronce mmaa jest podane, ze gala zaczyna sie od 18 30. i tu moje pytanie czy walki czy otwarcie bram spodka, jakaś oprawa i inne nie mające większej wartości dla mnie rzeczy ?
 
tu moje pytanie czy walki czy otwarcie bram spodka, jakaś oprawa i inne nie mające większej wartości dla mnie rzeczy ?







rozumie ktos te pytanie?
 
Myślę, że otwarcie bram. Gdzieś od 19 może zaczną się te trzy przedwalki.
 
a co jest w tym pytaniu trudnego ? na stronie podają start 18 30 i w pytaniu autor mial na mysli czy od 18 30 walki sie zaczynaja czy jeszcze jakies show przed walkami będzie
 
Zapraszam wszystkich do siebie ! ! !



Dziwki, Koks, MMA Rocks ! ! !



:-)
 
Ja proponuje wyjść z kolegami na miasto, wypić piwko i oglądnąć MMAA 2 w jakimś Pubie.
 
Ja proponuje wyjść z kolegami na miasto, wypić piwko i oglądnąć MMAA 2 w jakimś Pubie.

Za dużo w pubach "znafcuw" od mma. Komantarze niektórych wręcz dobijają :(
 

Request Timeout


This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

zamieszanie robicie, a potem nie dziala.
 
Back
Top