Gazety o tematyce MMA

Weti

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Wie ktos moze czy są jakies polsko języczne gazety o tematyce MMA.



Jeśli takowe istenieja to jakie to są tytuły ?



Zgóry dzieki
 
Istnieje jakiś magazyn w wersji elektronicznej do pobrania, był ostatnio nawet news. Nie pamiętam tytułu.
 
Poważnie tam pisaliście haha:)



Ja tam tego nigdy nie kupiłem przez to, że pisze tam najlepszy zawodnik a zarazem trener i niepokonany internetowy wojownik :)
 
Serce mi sie kraja jak wchodze do Empiku, i widze gazety o strzelectwie, pilce recznej, czy jakiejs jezdzie na koniach.. A o MMA, czy boksie od lat nic..
 
pilka reczna ok, wiecej ludzi ja uprawia niz mma. ale strzelectwo czy jazda konna? moze dlatego, ze maja troche wieksze przebicie i napewno wieksze fundusze na takie czasopismo. tak samo o koszykowce - nie tak popularna jak kopana itp. a jest tylko jedna gazeta (ktora defacto nie zawsze jest w empiku), ktora jest warta przeczytania - MVP. jak bylem, to widzialem nawet jakies angielskie gazety czy niemieckie o baskecie, a nowego numeru nie bylo.
 
Kurde zeby mozna w polsce bylo gdzies choc kupic zagraniczne gazetki np ufc magazine to by bylo pieknie. Myslalem nawet o sprowadzaniu sobie tego ale za przesylke wychodzi prawie dwa razy tyle co wartosc gazety :d
 
@ Milan



A próbowałeś szukać na inernecie, np. przy pomocy www.filestube.com; jakieś numery (w wersji pdf. chociażby) na pewno znajdziesz
 
Back
Top