Garść informacji z afterparty

doktorek16

Oplot Challenge
Heavyweight
Siemano byłem na after party i mówie wam było ostro.Każdy był hardkorowo zalany.Z racji tego ,że ja nie pije (jestem niepełnoletni), zdobyłem masę informacji.Mimo gniewu wielu osób w tym niebieskiego pasa judo właściciela najwiekszej federacji mma w oeuropie zaryzykuje i je wam podam.Z góry pszepraszam za blendy jezykowe bo sie na afterze zjarałem.



-Przeciwnik helda jakis emigrant niepamietam hordęcki jakis czy cos



-Cipek powracajajacy ze stanow bardzo pewny siebie, pytany czy ma problemy z walka z mamedem odpowiada ze nie ma i zachowuje sie jak rasowy gangsta



-Nasz ulubiony blogger mma, nie to nie tj wenom escobar czy egzekutor , Słodziak znalazl sobie w koncu ta jedyna dziunie niunie i lalunie -Gine Carano (ktos to z forum przewidywal)



-Iro miał kiedyś kudly jak metalowiec jednak w 1993 roku na zawodach BJJ juniorów jakis typek go poddal gilotyna bo mial dzieki tym wlosom zajbistego gripa i irro postanowil je sciac



-Pudzian vs kimbo to juz pewne



-Okazalo sie ze yoshi to nie kawul a mamed.Potem okazalo sie ze mamed jest głownym udzialowcem w KSW i dlatgeo nie chce opuszczac swojej federacji



-Wszyscy redaktorzy z mma rocks maja slabe glowy i caly czas lecza kaca dlatego na stronce tak malo materialow



Jeżeli ktoś był na afterku niech sie podzieli informacjami. Pewna dziewczyna sprawiła ,że musiałem wyjść. Niestety to był moja siostra (rzygała gówniara) a nie jakaś ring girl :((((( :(((
 
Kimbo to prawda wystrarczy wglebnie przeanalizowac wywiad z kawulem gdzie ten z usmieszkiem mówi że przeciwnik pudziana jest bardzo znany xd.Ja wiem ze to prawda ale pomyślcie sapp i thompson odpadaja to kto jak nie kimbo?
 
Ja obstawiam tak, Kimbo albo rewanż z Sylvią innej opcji dla Mariusza na dzien dzisiejszy nie widze...
 
Zupełnie nie wiem jak mam odbierać te wiadomości,może poczekam lepiej do jutra heheh :D
 
-Iro miał kiedyś kudly jak metalowiec jednak w 1993 roku na zawodach BJJ juniorów jakis typek go poddal gilotyna bo mial dzieki tym wlosom zajbistego gripa i irro postanowil je sciac


Haha :) Nie wiem, czy to na serio, czy jestes tylko trolem, ale to z Irem mnie rozjebalo :D
 
Ciekawe informacje zebrałeć (Biorę na to poprawkę bo dziś 1 Kwietnia)
 
@Hector Lombard - ja nic nie typowałem w tym temacie, więc rączki przy sobie :D Lepiej zrywaj kontrakt z Bellatorem i wpadaj się z Mamedem bić, z jajcami czy bez - nie tacy już walczyli u nas :D

Haha :) Nie wiem, czy to na serio, czy jestes tylko trolem, ale to z Irem mnie rozjebalo :D


mnie ten cały post rozbawił - w koncu coś ciekawego na dzisiejszy dzień heheh
 
a jak wy sie mylicie to ja tne....




@Hector Lombard



To umowa jest taka: jak to nie Kimbo, to z Yagielem cie wykastrujemy, a jak to Kimbo to sam sie wykastrujesz




z jajcami czy bez - nie tacy już walczyli u nas


:-)
 
@Yagiel, niestety Bellator trzyma mnie na krutkiej smyczny - takie czasy mnie dopadły, nawet jak chce się odlać to za ich pozwoleniem... dreams comes true.







@Massi - brzmi kusząco.
 
Zgadzam się z Massimo

Jednego ptaszka masz, a tak nim szastasz... :)


hehe ja bym uważał na słowa, bo nie znasz dnia ani godziny kiedy do Ciebie zapukają chłopaki :D
 
@up



chyba trenował, bo ostatnio na boks sie przerzucił więc pewnie gdzie indziej trenuje :) swoja droga bardzo dziwna ta jego ostatnia walka była, przegrywał wszystkie 3 rundy a w 4. w ostatnich sekundach jego przeciwnik zaliczył KO (walka była zakontraktowana na 4 rundy ;))
 
(jestem niepełnoletni)



To jak wszedłeś na after party?
boss.gif




@Madzer Siostra mnie wprowadziła.
 
1szy post to połączenie faktów, mitów i domysłów połączone z wyobraźnią.



Jedyna istotna i jednocześnie mogąca mieć pokrycie w rzeczywistości informacja to rywal Mariusza. Ktoś tu pisał, że Kevin potwierdził iż walczy gdzieś 12.05 ale nie może zdradzić szczegółów. Natomiast na Pudzian.pl pojawił się post wymieniający rywali Pudziana z których jeden będzie Nim na KSW 19 i nie było tam Kimbo natomiast ten post zniknął z Fb.



Pisać Mi się nie chce, jutro jak ogłoszą to się ustosunkuje.
 
No przecież wiadomo, że to jaja. Ludzie, co Wy tacy naiwni na żarty :)
 
Nawet jakby nie były głupoty to mało interesujące fakty jak wyrywający słodziak, Michał gangsta, włosy Iro, rzygająca siostra czy to kto kryje się pod jakim nickiem ALE ten rywal Pudziao w świetle tego, że jutro będzie podany budzi jakieś spekulacje, a ten Slice jest możliwy.
 
Zapewne na pudzianfight podali 5 nazwisk, aby jutro zaskoczyć nas innym nazwiskiem. Zapewne będzie to Kimbo, co bym chciał bo może zobaczymy czego nauczył się Mariusz w ATT
 
Back
Top