Gamer na mistrzostwach ADCC

nie najgorzej lepri jest do zrobienia, tutaj upatruje zwycięstwa zzieli zapasa i lekkie zlekceważenie przez lepri gamera, tonon yez do zrobienia, troche przeceniacie jego umiejętności. Zobaczymy co będzie, może się doczłapać do medalu, aczkolwiek yrafil chyba do tej gorszej części drabinki
Chyba nie masz w ogóle pojęcia o brazylijskim jiu jitsu :crazy:
 
Smuteczek :( A mogło być tak pięknie. Teraz tylko liczyć, że Gamer odpokutuje w Londynie... Pytanie tylko DO CHOLERY W KOŃCU Z KIM!?
 
@Sajd oświeć nas ... jakie jest Twoje zdanie ?
a jakie może mieć zdanie - adcc to zbiorowisko ŚWIATOWYCH najlepszych pasów w bjj, tam coś wygrać to w ogóle sukces, a co dopiero cały turniej. to najbardziej prestiżowe zawody w bjj więc tu nie ma o czym mówić. Gamer pewnie jeszcze będzie miał szanse więc spokojnie, na pewno cenne doświadczenie.
 
a jakie może mieć zdanie - adcc to zbiorowisko ŚWIATOWYCH najlepszych pasów w bjj, tam coś wygrać to w ogóle sukces, a co dopiero cały turniej. to najbardziej prestiżowe zawody w bjj więc tu nie ma o czym mówić. Gamer pewnie jeszcze będzie miał szanse więc spokojnie, na pewno cenne doświadczenie.
No tak ciężko być jednocześnie TOP MMA i TOP BJJ ... wiemy przecież że czasy jednoplaszczyznowych graplerów którzy zwyciężają w światowym mma już minęły ... a nie da się jednocześnie być mistrzem grapplingu i trenować doskonalić zaawansowaną stójkę ... po prostu wąska specjalizacja
 
Ehh... nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, popełniłem jeden błąd za który musiałem srogo zapłacić. Lucas Lepri walczy jutro o wejście do finału. Każda porażka uczy dwukrotnie, a ja wrócę mocniejszy!
Dziękuje wszystkim którzy wierzyli we mnie i wysłali mnóstwo motywujących wiadomości jest to bardzo mile! Przepraszam tych których zawiodłem.
Jedno jest pewne - nie ma żadnej przepaści - do wygrania są te zawody!

Facebook Gamrota.
 
Różnica między Polskimi zawodnikami, a tymi z USA i Brazylii jest taka, że tamci mają łatwiejszy dostęp do mocno obstawionych zawodów, u nas są trialsy do Abu Dabii, ME w Lizbonie i trialsy ADCC. Z topem możemy walczyć dopiero po dostaniu się do finałów, jakby taki Zybi , Oskar, Profesor mieli za sobą już po kilkanaście walk z gwiazdami bjj inaczej by podchodzili pewnie. Doświadczenia nie nadrobi się najcięższymi treningami, dodatkowo jeżeli trzeba to pogodzic z pracą.


Tak dla pokazania z kim przegrał Gamer :
Lucas Lepri pokonał Garrego Tonnona na punkty 10:0 ( Tonnon to ten gość, który poddał Helda w superfighcie )
 
Last edited:
Back
Top