Gale KSW w 2016

Wynton

Maximum FC
Featherweight
Wiadomo coś już o planach Konfrontacji na 2016?

Marzec - ? (Ma walczyć Pudzian wieć gala pewnie w PPV)
Maj - Ergo Arena (potwierdzone przez Lewandowskiego)
Listopad/ Grudzien - Kraków?

Martin na bąknął też coś o "niespodziance telewizyjnej", wiec może reality show "Konfrontacja"? (pudzian i różal trenerami, byłoby ciekawe:D)
 
Wiadomo coś już o planach Konfrontacji na 2016?

Marzec - ? (Ma walczyć Pudzian wieć gala pewnie w PPV)
Maj - Ergo Arena (potwierdzone przez Lewandowskiego)
Listopad/ Grudzien - Kraków?

Martin na bąknął też coś o "niespodziance telewizyjnej", wiec może reality show "Konfrontacja"? (pudzian i różal trenerami, byłoby ciekawe:D)

Pudzian i Różal trenerami? No thank you no :D Drwal i Cipek trenerami - to by był przekozacki program
 
Pudzian i Różal trenerami? No thank you no :D Drwal i Cipek trenerami - to by był przekozacki program
No team Drwala ( pomaga trener Andrzej Koscielski ) i team Materii ( z bagim ) prowadzący Waldek Kasta i Kinga Kujawska. To by było coś co mogło by przyciągnąć widza Polsatu. Sędziować mogliby Wojek, Herb Dean i Bronder. Oprócz tego po każdym pojedynku wypowiadali dokładnie by go analizowali co mogło by nauczyć januszy jak się powinno oceniać walki.

Dobra odleciałem za bardzo xD
 
Pomysl aby Mariusz byl trenerem wycisnal mi lzy z oczu. Drwalu i Cipek to rewelacyjna para do takiego programu, ktory moglaby zwienczyc ich rewanzowa walka, az szkoda, ze Michal idzie do Bellatora lub UFC ;)
 
ostatnie gale w ergo były w PPV więc myślę że w 20016 też tak będzie, jeśli Pudzian walczy w marcu to znaczy jakaś większa hala, powrót do łodzi ? trzeba czekać do ksw 33 tam pewnie odsłonią dużo planów na 2016.
 
Do Warszawy raczej nie zawitają za mały Torwar mamy, chyba że na Narodowy się szykują :-)
 
no właśnie myślałem że w marcu uderzą na Torwar. Ale FEN coś chyba będzie działał w Stolicy na początku roku wiec odpada.
 
KSW 34 Poznań
KSW 35 Londyn
KSW 36 Gdańsk
KSW 37 Łódź
KSW 38 Szczecin
KSW 39 Częstochowa
KSW 40 Berlin
KSW 41 Kraków
 
Pudzian coś mówił o następnej walce w marcu , więc pewnie wtedy ksw 34 .Odpowiednia ilość to z 6 gal by była.Odstępy takie, jak między Ksw 31 , a 32 czyli 5 miesięcy to jest przesada
 
Back
Top