Galasportów walki Sparta w Baranowie

slowik_1991

Legacy FC
Lightweight
plakatigalasportlwwalki.jpg


Na gali odbędzie się 11 walk w sześciu formułach w tym trzy walki MMA, gala odbędzie się dnia 9 lutego w baranowskiej hali sportowej.

Początek gali w sobotę, 9 lutego o godzinie 19.00 w hali sportowej w Baranowie. Bilety w cenie 20 zł są do nabycia w budynku hali oraz w sklepie sportowym MG Sport przy ul. Insurekcyjnej w Ostrołęce.

Oto pełna karta walk:

BJJ - Łukasz Traks (Alliance Ostrołęka) vs Patryk Thoyss (Katana Szczytno)
Boks - Kacper Waszkiewicz (Victoria Ostrołęka) vs Karol Dorant (Apin Wyszków)
Kickboxing - Dariusz Kobusiak (Semiramida Pułtusk) vs Krzysztof Iciński (Apin Wyszków)
Karate - Michał Zysk (OKKK Ostrołęka) vs Krystian Witak (Otwocki Klub Karate BUSHI)
Karate - Marcin Dąbrowski (OKKK Ostrołęka) vs Wiktor Bidas (Otwocki Klub Karate BUSHI)
K1 - Andrzej Wróblewski (Fight Academy Ostrołęka) vs Tomasz Zawadzki (Nokaut Ostrów Maz.)
Boks- Grzegorz Bacławski (Victoria Ostrołęka) vs Paweł Gierek (Apin Wyszków)
MMA - Mateusz Mierzejewski (Fight Academy Ostrołęka) vs Hubert Świerczyński (Apin Wyszków)
MMA - Bartosz Żebrowski (Fight Academy Ostrołęka) vs Kamil Nadolski (Katana Szczytno)
K1 - Jakub Jarka (Fight Academy Ostrołęka) vs Mariusz Kurek (Katana Szczytno)

Walka Wieczoru:
MMA - Karol Zyra (Fight Academy Ostrołęka) vs Daniel Bralewski (Apin Wyszków)
 
Jak przeczytałem w Baranowie to pomyślałem o Baranowie pod Poznaniem. I zacząłem się zastanawiać gdzie tam halę postawili :)
 
Baranowo niedaleko Ostrołęki :) są duże szanse na to że się wybiorę jednak troszkę nie wiem jak się wywinąć z umuwionej już imprezy ostatkowej ... ;/ W ogóle info z dupy, dzisiaj w sklepie plakat zauważyłem, mało rozreklamowane, ale w sumie to jakieś 30 km ode mnie a hala podejrzewam, że jest na maks 500-800 osób więc wydarzenie na skalę czysto lokalną.
 
Czesto bywalem na tej hali bo mieszkam niedaleko. Skad jestes Slowik? Ja bede, bo w walce wieczoru walczy moj kolezka. Hala postawiona jakies 3-4 lata temu, dookola ringu beda miejsca na plycie, ale sa tez trybuny, mysle na okolo 100 osob, wiec 500 raczej na bank sie tam nie zmiesci, ale moge sie mylic.
 
Ja mieszkam pomiędzy Ostrołęką a Przasnyszem. Do Baranowa mam jakieś 20 km, dokładniej mieszkam w okolicach Krasnosielca o ile Ci to coś mówi.
 
No właśnie miałem na Sambę się w tę sobotę wybrać ;p nie chcę robić zbytniego offtopu ale ten klub zchodzi powoli na psy ;/ Orientujesz się może jak duży jest parking przed tą halą ?
 
W Sambie nie bylem juz z 2 lata, bo zawsze jakis buc sie przyjebal i albo trzeba odpuscic albo wychodzic na zewnatrz. Parkingu niestety praktycznie nie ma, max 10-15 samochodow. Obok jest boisko betonowe i moze je otworza i zrobia parking ale watpie. Baranowo jest cale monitorowane, wiec auto mozesz postawic chociazby pod budynkiem gminy, jakies 500m od hali.
 
Back
Top