Gala ProFC w Moskwie - 23.04.2010 - Wyniki

Tjo

Moderator
Cohones
Gala ProFC „Puchar Narodów” Moskwa, 23 kwietnia 2010 - wyniki.​

Jak widać poniżej rozpiska trochę się zmieniła, w stosunku do tej jaką podawali organizatorzy przed galą. M.in. wypadł extrafight Anatolij Nosyrev vs. Anthony Rea (francuz nie dotarł z powodu wstrzymanych lotów w Europie), zmieniła się rywalka dla Milany Dudievej (Dunkę zastąpiła Ukrainka - Ludmila Delicheban).

Źródło: valetudo.ru oraz profc.ws

Walka na zasadach K-1:

Zakariya Musagadiev pok. Ismail Uzuner przez jednogłośną decyzję.

Walki w formule MMA:

Muhamed Aushiev pok. Sabir Mirzaliev przez TKO, 1:43 R 1.
Zubayra Tukhugov pok. Evgenij Solonskij przez jednogłośną decyzję.
Milana Dudieva pok. Ludmila Delicheban przez TKO, 1:16 R 1.

Walka o tytuł mistrza świata kickboxingu w kategorii wagowej – 81 kg. w formule W5 (walka 12-rundowa):

Mohammed Belkasim pok. Mukhtar Khiziriev przez niejednogłośną decyzję (4-1).

Turniej ProFC „Puchar Narodów” - AE Team vs. Peresvet Fight Team:

70 kg.: Michaił Malyutin (AE Team) pok. Jakub Tangiev (Peresvet) przez jednogłośną decyzję.
76 kg.: Magomed Saadulaev (Peresvet) pok. Aleksander Butenko (AE Team) przez jednogłośną decyzję.
84 kg.: Beslan Isaev (Peresvet) pok. Artur Guseinov (AE Team) przez poddanie (duszenie), 0:45 R 1.
93 kg.: Adlan Amagov (AE Team) pok. Szamil Tinagadzhiev (Peresvet) przez jednogłośną decyzję.
+ 93 kg.: Szamil Abdurahimov (Peresvet) pok. Szamil Abdulmuslimov (AE Team) przez KO, 1:41 R 1.

Peresvet Fight Team pokonał AE Team w finale "Pucharu Narodów" – 3:2

Walczący bardzo widowiskowo Czeczen - Beslan Isaev otrzymał jednogłośnie nagrodę za poddanie wieczoru.

Superfight:

Aleksander Emelianenko pok. Eddy Bengtsson przez KO, 0:41 R 1.

a292_eMRzEg[/media]
 
84 kg.: Beslan Isaev (Peresvet) pok. Artur Guseinov (AE Team) przez poddanie (duszenie), 0:45 R 1.


Za redforum - "Beslan Isaiev szybko, w ciągu 45 sek., złapał w gilotynę Artura Guseinova. Dzięki temu Peresvet wyszedł na prowadzenie".
 
Walka w kategorii 84 kg. (bardzo kiepska jakość nagrania):
Beslan Isaev (Peresvet) vs. Artur Guseinov (AE Team)

http://www.dailymotion.pl/video/xd26yb_bislan-isaev-profcws_sport
 
Dzięki za wyniki i relacje Tjo. Ta sprawa Eddym wygląda mi na problemy z błędnikiem. Raz mi kumpel też zjechał podobnie do bazy w bardzo podobnej sytuacji :)
 
Nie ma za co Def. :) Też pomyślałem w pierwszym momencie o błędniku, tak to wyglądało. Poza tym Eddy po walce mówił, że to jego ostatni pojedynek, więc chyba coś nie tak u niego "pod kopułą" (w sensie neurologicznym, jakieś problemy z błędnikiem lub inne).


Przy okazji: serwis valetudo.ru zamieścił na youtubie część pozostałych walk, Terek był zainteresowany walką Isaeva i z pewnością też Amagova, podsyłam linki (lepsza jakość niż na dailymotion):


Beslan Isaev vs. Artur Guseinov


UDOctfzcKco[/media]


Adlan Amagov vs. Szamil Tinagadzhiev


Runda 1


[url=[media=youtube]2_Jo_NzlkpA[/media]


Runda 2


[url=[media=youtube]-j3tDOfQjRA[/media]
 
ja widzę, że tylko def wie na czym naprawdę nam (fanom mma) zależy :D
 
Def na Ciebie zawsze można liczyć ;)
dzięki TJO, ale to Eddy już sobie nie powalczy
 
Back
Top