Gala MMA w Puławach: Buliński vs Bazelak - 11.01.2014

kibicGDZ

Jungle Fight
Light Heavyweight
"Podczas gali w dwóch walkach wieczoru zobaczymy byłego zawodnika federacji KSW Kamila Bazelaka i jednego z czołowych ciężkich w Polsce Wojciecha • Akodo • Bulińskiego.Podczas gali widzowie zobaczą sześć pojedynków zawodowych w formule MMA, walkę w formule K-1 kobiet i w formule Muay Thai. Oprócz tego na rozpoczęcie gali organizatorzy przewidzieli jedną walkę semi pro MMA.Zawody MMA- Vale Tudo Cup mają charakter imprezy CHARYTATYWNEJ, której całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt • Przyjazna Łapa!!!"
 
@up
''Zawody MMA- Vale Tudo Cup mają charakter imprezy CHARYTATYWNEJ, której całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt • Przyjazna Łapa!!!"

Zawodnicy będą walczyć za pieniądze xD czy charytatywnie ?

Na 99% będe na tej gali. Coraz więcej gal w Lubelskim :-)
 
Kolumb, czego nie kumasz? Charytatywnie, czyli wpływy z biletów etc zostaną przekazane na szczytny cel. Jeśli zawodnicy dostaną jakąś kasę, to nie z zysków z tej gali.
 
Może ten cały Kamil nie był, nie jest i nie będzie wybitnym zawodnikiem, ale mimo wieku i nieciekawej przeszłości nie poddaje się i to trzeba mu oddać. Może kiedyś wygra..
 
logorama-michelin-man.jpg
 
Gala MMA w Puławach: Buliński vs Bazelak - 11.01.2014
:(Może ten cały Kamil nie był, nie jest i nie będzie wybitnym zawodnikiem, ale mimo wieku i nieciekawej przeszłości nie poddaje się i to trzeba mu oddać. Może kiedyś wygra..


Idź o tam -> w pizdu.
 
Ludzik Michelin i Buliński są gwiazdami tej gali ale nie zawalczą przeciwko sobie.
Znając życie dostaną "mocno bijących ukraińców".
 
Ciekawe czy Bazi na fali zanotuje kolejne zwycięstwo :) tpfu znaczy się porażkę oczywiście :-)
 
@GLF: poje.. Cie?@TYTUS: Ciebie też?Wrzuciłem informacje bo widzę, że nikt nie napisał o tej walce, a jak wiadomo powszechnie 'hardkorowych fanów cohones' interesują walki błaznów mimo, że nie powiedzą tego głośno. Czekam na hejty za to zdanie.Pozdrawiam
 
Back
Top