1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Gala: MMA Night: The Beginning w Tarnowie 10 marca

Discussion in 'Forum MMA' started by B00YAK, Jan 30, 2012.

 1. B00YAK

  B00YAK Bellator
  Welterweight

  Dołączył:
  Oct 29, 2011
  Komentarze:
  4,427
  Zdobyte Lajki:
  1,127
  Punkty:
  1,790
  [​IMG]


  16 zawodników z całej Polski zmierzy się w ośmiu walkach na zasadach MMA w sobotę 10 marca o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Tarnowie-Guminskach.


  W ciągu ostatnich lat mieszane sztuki walki (Mixed Martial Arts - MMA) stały się jednym z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Sukces ten zawdzięczają trendowi, który już w latach 90-tych opanował Stany Zjednoczone, następnie Japonię a kilka lat temu Europę zachodnią. Gale mieszanych sztuk walki organizowane od kilku lat w Polsce sukcesywnie oswajały naszą rodzimą opinię publiczną z taką, niewątpliwie niekonwencjonalną formą pojedynków. Tarnów jest specyficznym miastem z olbrzymią jak na jego rozmiary tradycją odnośnie sportów walki. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie na wydarzenia związane ze sportami walki w regionie, dlatego zapraszamy na wydarzenie, które spełni oczekiwania wielbicieli MMA w regionie. Nasza inicjatywa, od samego początku spotkała się z dużą aprobatą - choć podzielonego na różne kluby oraz dyscypliny - lokalnego środowiska sportowego.


  I Tarnowska Gala Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Beginning”, to widowisko, na którym będzie można zobaczyć


  5 profesjonalnych i 3 amatorskich walkach na zasadach MMA, toczonych w ringu. Zawodnicy pochodzą z klubów z całej Polski i są obecni na wysokich miejscach rankingów. Gościem honorowym Gali będzie Piotr Bagiński trener MMA, brazylijskiego jiu jitsu, selekcjoner kadry narodowej w grapplingu, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce i Europie.


  źródło: http://mmanight.pl/gala
   
 2. B00YAK

  B00YAK Bellator
  Welterweight

  Dołączył:
  Oct 29, 2011
  Komentarze:
  4,427
  Zdobyte Lajki:
  1,127
  Punkty:
  1,790
  [​IMG]  http://www.tarnowska.tv/wiadomosci/i-tarnowska-gala-mieszanych-sztuk-walki-mma-night-the-beginning-192.html
   

Share This Page