Gala: MMA Night: The Beginning w Tarnowie 10 marca

B00YAK

Bellator
Featherweight
42593227400264599877010.jpg16 zawodników z całej Polski zmierzy się w ośmiu walkach na zasadach MMA w sobotę 10 marca o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Tarnowie-Guminskach.


W ciągu ostatnich lat mieszane sztuki walki (Mixed Martial Arts - MMA) stały się jednym z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Sukces ten zawdzięczają trendowi, który już w latach 90-tych opanował Stany Zjednoczone, następnie Japonię a kilka lat temu Europę zachodnią. Gale mieszanych sztuk walki organizowane od kilku lat w Polsce sukcesywnie oswajały naszą rodzimą opinię publiczną z taką, niewątpliwie niekonwencjonalną formą pojedynków. Tarnów jest specyficznym miastem z olbrzymią jak na jego rozmiary tradycją odnośnie sportów walki. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie na wydarzenia związane ze sportami walki w regionie, dlatego zapraszamy na wydarzenie, które spełni oczekiwania wielbicieli MMA w regionie. Nasza inicjatywa, od samego początku spotkała się z dużą aprobatą - choć podzielonego na różne kluby oraz dyscypliny - lokalnego środowiska sportowego.


I Tarnowska Gala Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Beginning”, to widowisko, na którym będzie można zobaczyć


5 profesjonalnych i 3 amatorskich walkach na zasadach MMA, toczonych w ringu. Zawodnicy pochodzą z klubów z całej Polski i są obecni na wysokich miejscach rankingów. Gościem honorowym Gali będzie Piotr Bagiński trener MMA, brazylijskiego jiu jitsu, selekcjoner kadry narodowej w grapplingu, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce i Europie.


źródło: http://mmanight.pl/gala
 
imgres
http://www.tarnowska.tv/wiadomosci/i-tarnowska-gala-mieszanych-sztuk-walki-mma-night-the-beginning-192.html
 
Back
Top