Gadelha: Jeszcze nie jestem gotowa na Joannę

hlehle

Brutaal
Lightweight
Wygląda na to, że ostatnie walki Joanny oraz druga porażka Claudi z naszą mistrzynią zrobiły na Brazylijce mocne wrażenie. Gadelha zapytana o to czy jest następna w kolejce po tytuł , jeśli wygra z Karoliną, odpowiedziała, że nie jest jeszcze gotowa i potrzebuje jeszcze jednej walki na przygotowanie.
Najciekawsze wypowiedzi poniżej.

Czy któraś z nich otrzyma ponownie titleshot po wygranej ?
- Nie wydaje jej się, ale tego nie wie. Ludzie mówią, że walka Karoliny z Joanną była ciężka (bliska). To nie była ciężka walka. Joanna zlała strasznie Karolinę. Karolina nie była w stanie nic zrobić, poza jednym uderzeniem, które było totalnie przypadkowe. Nie wydaje jej się, żeby Kowalkiewicz była w stanie wygrać z Joanną.
Claudia na razie nie chce walki o tytuł. Potem następuje monolog, że to wyzwanie, że chodzi o nią, nie media, nie o fanów, musi sobie udowodnić, że jest w stanie pokonać Joannę, a na to potrzeba więcej czasu. Jest już inną zawodniczką, cały czas się zmienia i będzie potrzebowała jeszcze co najmniej jednej walki aby być gotowa.

Na temat Karoliny
- Każdy popełnia dużo błędów w MMA, nie ma zawodników idealnych, jednak błędy które popełnia Karolina idealnie pasują pod mój styl walki. Ona wywiera sporą presję na przeciwniczki, ale ja robię to samo i jestem w tym lepsza, więc będzie musiała zmienić swoją taktykę.
Wydaję mi się, że skończę Karolinę przed czasem. Mam najlepsze bjj w dywizji, ale każdy do tej pory go unikał. Dlatego trenuję mocno żebym to ja decydowała gdzie toczy się gra. (Demian Maia jako przykład)

PS. Claudia wspomniała, że bliżej jej teraz do wagi atomowej niż muszej i faktycznie widać, że nosi na sobie znacznie mniej mięśni. Dodatkowo zauważyłem, że po wyjeździe z Brazylii, nie tylko jej wygląd się zmienił, ale także sposób i ton wypowiedzi.

 
Mądre podejście. Tak obstawiałem, Claudia po ew. wygranej z Karolą powinna stoczyć bój z kimś z top5 imo i dopiero startować do Aśki.
 
Back
Top