Free Fight Federation MMA - 08-06-2019 Zielona Góra

-72 kg: Jakub Ciążyński - Paweł Jasionowicz
-75,5 kg: Patryk Kimuła - Jakub Kiesiak
-68 kg: Kamil Korzeniowski - Filip Bątkowski
-96 kg: Mateusz "Camaro" Stawski - Tomasz Fit Dzik" Łomnicki
-80 kg: Rafał "Tito" Kryla - Greg Collins
open: Radosław Słodkiewicz - Krystian Pudzianowski
open: Paweł "Trybson" Trybała - Marcin "El Testosteron" Najman
 
-72 kg: Jakub Ciążyński - Paweł Jasionowicz
-75,5 kg: Patryk Kimuła - Jakub Kiesiak
-68 kg: Kamil Korzeniowski - Filip Bątkowski
-96 kg: Mateusz "Camaro" Stawski - Tomasz Fit Dzik" Łomnicki
-80 kg: Rafał "Tito" Kryla - Greg Collins
open: Radosław Słodkiewicz - Krystian Pudzianowski
open: Paweł "Trybson" Trybała - Marcin "El Testosteron" Najman
Skąd info?
Żeby użytkownicy Cohones mieli lepsze info niż redakcja:stevecarell:
 
tych nowych to nawet wygooglowac sie nie da :D
Coś tam znaleźć można:
"Jakub Ciążyński to kickbokserski Mistrz Polski w formule full contact z 2018 roku. Mieszkaniec Kożuchowa ma na koncie kilkanaście walk amatorskich w kickboxingu, a także krótką przygodę z ringiem bokserskim.
Paweł Jasienowicz również wywodzi się ze sportów uderzanych. W minionym roku zawodnik Malinowski Team Żary sięgnął po dwa medale Mistrzostw Świata w formułach muay thai oraz kick light.
Jakub Kiesiak zaczynał swoją przygodę ze sportami walki w judo, ale to stójka podbiła jego serce. 18-latek z Nowego Miasteczka w 2018 roku zdobył tytuł kickbokserskiego Mistrza Polski i to jego największe osiągnięcie jak do tej pory.
Starszy o siedem lat Patryk Kimula do ringu trafił niedawno, ale ma na koncie już 9 zawodowych starć w kickboxingu i brązowy medal Mistrzostw Polski z 2016 roku."
:deniroclap:
 
Coś tam znaleźć można:
"Jakub Ciążyński to kickbokserski Mistrz Polski w formule full contact z 2018 roku. Mieszkaniec Kożuchowa ma na koncie kilkanaście walk amatorskich w kickboxingu, a także krótką przygodę z ringiem bokserskim.
Paweł Jasienowicz również wywodzi się ze sportów uderzanych. W minionym roku zawodnik Malinowski Team Żary sięgnął po dwa medale Mistrzostw Świata w formułach muay thai oraz kick light.
Jakub Kiesiak zaczynał swoją przygodę ze sportami walki w judo, ale to stójka podbiła jego serce. 18-latek z Nowego Miasteczka w 2018 roku zdobył tytuł kickbokserskiego Mistrza Polski i to jego największe osiągnięcie jak do tej pory.
Starszy o siedem lat Patryk Kimula do ringu trafił niedawno, ale ma na koncie już 9 zawodowych starć w kickboxingu i brązowy medal Mistrzostw Polski z 2016 roku."
:deniroclap:
widac, ze po kosztach jada, ale co sie dziwic jak bilety nie schodza
KSW to nie UFC, nie moga dokladac do interesu
 
Ale wrzucacie rozpiski gali, jakieś portrety fit dzików itp., a info o nowych walkach wisi na stronie Polsatu od wczoraj od 18, a redakcja zdziwiona...... trochu profesjonalizmu by się przydało.

Nie pisz, że redakcja, tylko, że ja, bo nikt inny tu nie jest zdziwiony z redakcji z tego co widzę ;) Poza tym, w którym miejscu gdziekolwiek byłem zdziwiony? Zapytałem tylko skąd informacja. Nie odświeżam strony Polsatu co chwilę w oczekiwaniu na nowe wiadomości, bo to zresztą nie jest strona strona organizacji, a na maila nie przychodzą informacje prasowe. Na Facebooku FFF dzisiaj się to pojawiło, dlatego zwyczajnie zapytałem skąd informacja.
 
Nie pisz, że redakcja, tylko, że ja, bo nikt inny tu nie jest zdziwiony z redakcji z tego co widzę ;) Poza tym, w którym miejscu gdziekolwiek byłem zdziwiony? Zapytałem tylko skąd informacja. Nie odświeżam strony Polsatu co chwilę w oczekiwaniu na nowe wiadomości, bo to zresztą nie jest strona strona organizacji, a na maila nie przychodzą informacje prasowe. Na Facebooku FFF dzisiaj się to pojawiło, dlatego zwyczajnie zapytałem skąd informacja.
Od razu widać, że odpowiedź wytrawnego Cohonesiaka, a nie żadnego leszcza, który zapytałby pewnie "Gdzie znalazłeś takie informacje?".
:OK:
 
Zainteresowanie galą FFF jest tak ogromne, że w jednostkach wojskowych w całym województwie rozdają za darmo po kilkadziesiąt biletów. Gola kręci już pewnie nieziemską bekę z Kawula :jarolaugh:
pamiętam wywiad (chyba z ITC) z Kawulem, chyba ze stycznia albo lutego czy by widział powrót Najmana do KSW... i powiedział że Najman jest tak zgranym i nieinteresującym tematem, że nikt tego nie chce oglądać. Puffff i nagle pół roku później, całą galę opierają na Najmanie :) geniusze za polsatowski hajs, odwalają taką chałę.
 
Back
Top