Forumowa gra mma

Żeby grać w tej forumowej to chyba nie, ja mam pobrany i sobie dla zabawy używam od dłuższego czasu. Jeszcze pytanie mam, działa komuś opcja treningu?
 
masz na myśli Ulitmate MMA Simulator?,jeśli chcesz się pobawać zawodnikami od Ergaama to tak,ale w podczas gry symulowane są w nim walki
 
Aha jeszcze do moich zawodników, A. Silva jest na emeryturze, więc jak ktoś chcę to niech go załaduje sobie w edytorze i odznaczy retired.
 
Mam takie pytanie co do tej gry, liczę na pomoc. Chciałbym sobie ustawić kartę całego stworzonego przez siebie eventu, da radę to jakoś zrobić? Jeśli tak, to prośba o wskazówki bo gra mnie zainteresowała a nie do końca ją jeszcze ogarniam..
 
Wchodzisz w fighters explorer, wybierasz federacje i wage, klikasz prawym na zawodnika którego chcesz dodac do walki i tak robisz karte, potem jak już będziesz miał gotową, klikasz card details w prawym górnym rogu, dajesz nazwe gali, wybierasz arene i poszczególne opcje - czy ma być PPV czy nie itp.



Jeszcze co do gry, nie długo podam sporą (12-13 zawodników) aktualizacje najniższej wagi (koguciej ale w tym są też zawodnicy z muszej).







A jak chcesz szybką walkę klikasz przycisk "vs" w Arenie.







Jak chcecie moge wrzucić folder z obrazkami zawodników, podmienicie wtedy oryginalny na ten co podam, i do większości zawodników będzie obrazek.
 
Jak sobie klikniesz prawym na zestawienie już gotowe to możesz m.in ustawić czy to UC, Główna czy ME albo np. ile runda ma walka.
 
Akurat to właśnie odkryłem, ale dzięki za porady :-) Ogólnie podoba mi się, pomimo, że nigdy nie byłem fanem gierek menegerskich :-)
 
Wyzerowałem sobie wszystko, rekordy, reputacje federacji i wszystko zacząłem od początku. Podczas 10 gali UFC mega niespodzianka, nie wiem w ogóle jak to możliwe:



http://i39.tinypic.com/2prw8sx.jpg







Warto dodać że Strus ma 64,20% umiejętności a Weidman 70,13%.
 
Wszystko jest możliwe w tej grze, jak ktoś bardzo chcę mogę to reaktywować ale przynajmniej 3-4 osoby do współpracy :)
 
jak pisałem wcześniej to jestem gotów ci Droni pomóc,więc jak chcesz pomocy to proszę bardzo



PS:u mnie kiedyś Mańkowski wygrał z.....Diazem :D,a Omielańczuk pokonał Mira :D więc w tej grze jest wszystko możliwe
 
Jakby coś też mogę pomóc bo w miarę ogarniam (gram już od roku) ale zależy w czym byś pomocy potrzebował.
 
1. Newsy



2.Organizacja - czyli przygotowanie bazy danych aktualnej itp. i np. pomoc przy symulowaniu
 
Newsy spoko, mógłbym postarać ogarnąć. Potworzyć zawodników też mogę ale nie widziałem sporej części walk zawodników i część robie intuicyjnie w oparciu o sherdoga/stronę UFC. Jakby co mogę pomóc też z matchmakingiem.
 
Mam jeszcze pytanie. Czy jeśli pomagałbym ci to mógłbym także brać udział w rozgrywce tak jak każdy?
 
właśnie ja też jestem tego ciekaw,czy ja też będę mógł grać gdybym pomagał
 
oczywiscie ze tak, ale dopoki nie bede mial zaaktualizowanej bazy i zrobionej listy zawodnikow z punktami (kosztem) nie zacznę :), a ja tez mam wiele spraw na glowie.
 
Nikt mi nie pomógł, ale sam w miarę zaaktualizowałem.



http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_current_UFC_fighters







Przydałoby mi się jeszcze przynajmniej po 4 z każdej kategorii wagowej prócz kobiet. Pomógłby ktoś tych zawodników?







FLW



Ali Bagautinov



Marcos Vinicius



Iliarde Santos



Phil Harris







BW



Alex Caceres



Bryan Caraway



Erik Perez



Francisco Rivera







FW



Dennis Bermudez



Conor McGregor



Marcus Brimage



Rony Jason







LW



Myles Jury



Jon Tuck



Renee Forte



Daron Cruickshank







WW



Claude Patrick



TJ Waldburger



Ildemar Alcantara


Robert Whittakeran>






MW



Papy Abedi



Uriah Hall



Tor Troeng



Antonio Braga Neto







LHW



Cody Donovan



Ilir Latifi



Gian Villante



Guto Inocente







HW



Soa Palelei



Nikita Krylov



Nandor Guelmino



Geronimo dos Santos







Jak bede mial to wszystko to zaczynam. Bedzie troche zmian :).
 
Oczywiscie jesli są chetni do gry, to można się powoli zapisywać :) do udziału. Tym razem zawodnicy będą wybierani losowo :).
 
Iliarde Santosa mam, Phila Harrisa muszę tylko statystyki edytować (Imię,Nazwisko kraj itd. już mam), więc mogę jakby coś dać. Spróbuje paru z tych zrobić, tylko uprzedzam że dużą część mogę robić bez oglądania walk bazując na samych statystykach (Sherdog,UFC).



Bierzesz samych zawodników UFC czy inni cię też interesują? Bo mam trochę Polaków i zawodników Bellatora.
 
Ja też się zgłoszę co prawda aż tak pochłonięty jak za pierwszym razem nie będę ale zawsze można się pobawić.
 
mam sporu z Bellatora, ale możesz wysłać najważniejsi jednak z UFC. Narazie 3 chętnych. DEMENTOR WZYWAM CIEBIE!. Najwyżej nie będę robił tylko gal UFC, ale i też Bellatora :D
 
ja już się zapisuje :D,jak coś to Krylova i Palelei to mam zrobionych to mogę ci wysłać



PS:jak coś to paru Polaków też mam(Tymek Świątek,Przemek Mysiała,Krzysiek Jotko)
 
Polaków też?,spoko tylko muszę ich znaleść mam mały burdel w folderach



PS:proszę o to Nikita http://hostuje.net/file.php?id=4c45aefcb0de63acf7876322b3903b59 Palelei będzie trochę póżniej okey?



PS2:a może być tak że sami wybieramy sobie zawodników?,lepiej by było :D
 
Polakow to ja mam mega duzo, ale jak cos moze akurat danego nie bede posiadal :D. Nie bedzie juz tylko gal UFC. Beda Bellator,WSOF,KSW,UFC,One FC,MMA Attack :)
 
Back
Top