Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Przeczytaj to co napisałem wyżej do @Sompa i miej na uwadze, że są też inni sprawni managerowie, którzy dobrze dbają o interesy swoje i swoich zawodników. "Ustaw się w kolejce", jak to @Sompa niejednokrotnie mawiał. :boss:

Z całym szacunkiem dla innych managerów i ich zawodników.
Jestem Mendesem tego biznesu, a Marcin to zawodnik przewyższający pozostałych "ciężkich" w Polsce o 2 długości.
Kolejka, kolejką ale zachowajmy proporcje i oddajmy Królowi co Królewskie.
 
Z całym szacunkiem dla innych managerów i ich zawodników.
Jestem Mendesem tego biznesu, a Marcin to zawodnik przewyższający pozostałych "ciężkich" w Polsce o 2 długości.
Kolejka, kolejką ale zachowajmy proporcje i oddajmy Królowi co Królewskie.
Pozwól, że powstrzymam się od komentarza. :rofl:
 
Przecież tworzę matchmaking z Dronim, więc wiem co z czym się je. :beer: A z tego co mi wiadomo, następna walka Twojego zawodnika w wadze ciężkiej będzie najprawdopodobniej rewanżowa, więc przemyśl to co napisałem wyżej. :lol:
Hah wiem że @Droni ma w planach walkę Blagoia z Kitą jeżeli ten wygra, ale jak mówię :-P nie zgodzę się na tą walkę podczas obecnego kontraktu. Mam jeszcze 2 walki jedna to Hans, następna napewno nie rewanż ;-)
 
nie zgodzę się na tą walkę podczas obecnego kontraktu.
Skoro Droni zagrał ze mną krótko, podczas kiedy ja się zgodziłem, to z mistrzem powinien zrobić to samo. c: I na tym spekulacje skończmy, następnym razem porozmawiamy przy następnej walce "Masakry" o pas, gdzieś w okolicach KSW 50/51. A czy z Bułgarem, czy z kimś innym, to już nam bez znaczenia, prawdę mówiąc. :lol:
 
Skoro Droni zagrał ze mną krótko, podczas kiedy ja się zgodziłem, to z mistrzem powinien zrobić to samo. c: I na tym spekulacje skończmy, następnym razem porozmawiamy przy następnej walce "Masakry" o pas, gdzieś w okolicach KSW 50/51. A czy z Bułgarem, czy z kimś innym, to już nam bez znaczenia, prawdę mówiąc. :lol:
Może o intertima
 
Rafał Haratyk o walce z Łukaszem Bieńkowskim na FB
"Właśnie powoli kończę przygotowanie do walki z Łukaszem Bieńkowskim, zamierzam w tej walce udowodnić że porażka z Zającem była wypadkiem przy pracy, myśle że będę miał łatwe zadanie gdyż Bieńkowski poza stójką i dobrym ciosem, nie ma żadnych atutów, co zamierzam wykorzystać w parterze"
 
EFC 5 dzisiaj jednak o godzinie 19:15 !
chat.mmarocks.pl


155 lbs.: Mateusz Gamrot (11-4) VS Paweł Żygliński (4-6)
265 lbs.: Adam Maciejewski (17-7-1) VS David Oliva (6-1)
145 lbs.: Vaso Bakocevic (24-13-1) VS Savant Young (13-11)
155 lbs.: Janusz Staszewski (13-2-1) VS Sebastian Romanowski (14-7-1)
155 lbs.: Marcin Bandel (16-6) VS Juha-Pekka Vainikainen (25-12-2)
170 lbs.: Salim Touahri (12-4) VS Kerim Abzailov (13-7)
170 lbs.: Adam Lewandowski (8-4) VS Seichi Ikemoto (24-20-5)
170 lbs.: Rafał Błachuta (12-7) VS Dawid Zawada (13-4)
185 lbs.: Oskar Piechota (9-3-1) VS Abu Azaitar (12-4-1)
185 lbs.: Antoni Chmielewski (35-16) VS Piotr Strus (11-5-2)
185 lbs.: Marcin Naruszczka (15-7-1) VS Robert Bryczek (11-4)
185 lbs.: Piotr Wawrzyniak (9-6) VS Tomas Kuzela (26-23)
265 lbs.: Szymon Bajor (16-8) VS Dawid Mora (6-2)
265 lbs.: Akop Szostak (6-1) VS Łukasz Parobiec (12-7)
265 lbs.: Tyberiusz Kowalczyk (4-2) VS Peter Martin (4-5)
 
ODBIORE PÓŹNIEJ, A JA ZAPRASZAM NA CZAT NA EFC 5, które będzie o 19:15
a sam idę teraz się myć, ziomeczki ! :D
 
sadollah-vs-amoussou.png

Bardzo ciekawe zagraniczne zestawienie na gali w Zielonej Górze. Spotkają się już bardzo doświadczeni zawodnicy. Zwycięzca tej walki znowu zbliży się do dużych zestawień.
SADOLLAH VS AMOUSSOU
@Rades
 
jewtuszko-vs-michalski.png

Znakomite zestawienie. KB Promotions długo nie mogło pozwolić na dojście do tej walki, ale KSW się nie ugięło i doprowadziło do tej świetnej walki. Jewtuszko nazywa Michalskiego kelnerem, Michał z dużym szacunkiem odnosi się do Irokeza. Co z tego wyniknie?!
JEWTUSZKO VS MICHALSKI
@hubertz96000 vs @Spike
 
kondraciuk-vs-carmont.png

Walka wieczoru KSW EXTRA 4. Tomasz Kondraciuk ma fantastyczną passę 3 zwycięstw. Francis Carmont wrócił do KSW po kilku latach. Oboje mają świetny rekord w KSW. Zwycięzca tego pojedynku wyląduje w eliminatorze o pas wagi półciężkiej.
KSW EXTRA 4 - NIEDZIELA - 20:00 - chat.mmarocks.pl
KONDRACIUK VS CARMONT
@BeerFest vs @JanuszWanZant
 
kondraciuk-vs-carmont.png

Walka wieczoru KSW EXTRA 4. Tomasz Kondraciuk ma fantastyczną passę 3 zwycięstw. Francis Carmont wrócił do KSW po kilku latach. Oboje mają świetny rekord w KSW. Zwycięzca tego pojedynku wyląduje w eliminatorze o pas wagi półciężkiej.
KSW EXTRA 4 - NIEDZIELA - 20:00 - chat.mmarocks.pl
KONDRACIUK VS CARMONT
@BeerFest vs @JanuszWanZant

@JanuszWanZant pizdo uciekłeś przed Hallmannem
 
Back
Top