Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Blagoi w Puncherze u Borka.
-Czuje się dobrze, waga spada, wróciłem od Grega i zobaczymy jakie będą efekty. Teraz czas na regenerację.
-Mariusz to będzie większe wyzwanie niż Bedorf. Kondycyjnie będę przygotowany dobrze, jedynie gdzie Pudzian może mieć przewagę to siła.
-Jeżeli wygram z Mariuszem to czeka mnie superfight z Hansem Stringerem, ale na razie skupiam się na tej walce.
-powoli myślę o zakończeniu kariery, ale jednak marzenia nie zostały spełnione. Chciałbym zostać milionerem i prowadzić spokojne życie. Moze UFC się odezwie? Tam nie ma mega dobrych zawodników, ale i tak musieliby dobrze zapłacić.
-Nie chce walczyć rewanży. Po pudzianie jest Hans a potem zobaczymy.
Pozdrawiam Cohones.
 
MAIN EVENT:
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

265 lbs.: Blagoi Ivanov (239 lbs) © VS Mariusz Pudzianowski (258 lbs)
MAIN CARD:
KSW MIDDLEWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Mamed Chalidow (185 lbs) © VS Tomasz Drwal (185 lbs)
170 lbs.: Jim Wallhead (170 lbs) VS Borys Mańkowski (170 lbs)
185 lbs.: Damian Janikowski (186 lbs) VS Paweł Trybała (185 lbs)
205 lbs.: Jay Silva (202 lbs) VS Marcin Prachnio (205 lbs)
KSW WOMAN FLYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
Woman.: Ariane Lipski (125 lbs) VS Anna Fucz (125 lbs)
155 lbs.: Bartłomiej Kurczewski (156 lbs) VS Damir Hadzovic (155 lbs)
155 lbs.: Łukasz Chlewicki (155 lbs) VS Łukasz Sajewski (156 lbs)
145 lbs.: Kamil Łebkowski (145 lbs) VS Junior Assuncao (145 lbs)
UNDERCARD:
145 lbs.: Kleber Koike Erbst (145 lbs) VS Filip Wolański (145 lbs)
170 lbs.: Rafał Moks (169 lbs) VS Salim Touahri (170 lbs)
Open.: Kamil Waluś (320 lbs) VS Stav Economou (262 lbs)
 
Ariane Lipski w wywiadzie dla MMA Rocks:
• Czuje się świetnie, Polska to jej drugi dom;
• Camp rozpoczęła od treningów z Claudią Gadelhą w Nova Uniao, a potem tradycyjnie już przygotywała się w Olsztynie z Joanną Jędrzejczyk;
• Cieszy się, że zmierzy się właśnie z Anką, właśnie taki przebieg wydarzeń przewidywała;
• Uważa, że o wyniku tej walki nie zadecydują sędziowie punktowi;
• Nie interesuje ją jakakolwiek inna walka z gali na której będzie walczyć;
• Jest zainteresowana walkami dla Invicty, a Invicta jest zainteresowana nią, jednak dalsza kariera w KSW może blokować jej jakiekolwiek inne występy;
• Ten pas jest jednym z jej marzeń, to milowy krok do wielkich walk i organizacji;
 
marian juz dostaje pierdolca, bo nie moze doczekac sie walki, rozpierdoli wszystko wszystkich rozpierdoli tu
 
marian juz dostaje pierdolca, bo nie moze doczekac sie walki, rozpierdoli wszystko wszystkich rozpierdoli tu
Zapraszam więc Marian żeby przyszedł jutro o 20:50-21:00 na KSW 46, żeby zobaczyć jak się napierdala hehe i żeby uspokoił pierdolca
 
Mariusz Pudzianowski przed walką:
Ostatnio byłem zasypany wieloma pytaniami, więc odpowiem przynajmniej na kilka.
Tak, to moja ostatnia walka w karierze, kończy mi się kontrakt, właściciel chciałby przedłużyć kontrakt o jeszcze jedną walkę, ale moje ciało mówi dość.
Tyle lat gotowałem cierpliwie kamień, czas sprawdzić czy się ugotował.
Czy w przypadku wygranej chciałbym bronić pasa? Absolutnie nie, w Strong Manach odszedłem gdy byłem na szczycie i tak samo marzy mi się tutaj. A w razie przegranej też mnie żadna walka nie interesuje, lepszej sportowo już nie dostanę, a po co mam bić się z jakimiś amatorami, jak paść to w walce z grubym zwierzem.
Czuję się spełniony, cel wykonałem nadchodzi w końcu ta ciężka batalia o pas, nic więcej mi nie trzeba.
Swoją karierę będę po latach wspominał na pewno jako coś dobrego, kilka razy upadłem, ale zawsze po tym wstawałem.
Moja taktyka to wyjść i dać z siebie 100%, to już jest taki poziom, że małe detale zadecydują, ale wiadomo szczęściu trzeba dopomóc.
 
Bartłomiej Kurczewski
"Czuje moc przed tą walkę, szykuje się świetna walka jednak do ja wyjdę z tej walki zwycięsko i zawalcze o pas, to jest moje przeznaczenie i jestem gotowy na 200%!"

Marcin Prachnio
"Powiem tak, czuje się kurwa niczym Braveheart i inni razem wzięci, Silva nie ma szans ze mną, w tej walce nie będzie litości z mojej strony, zresztą to wszystko zakończy bardzo efektownie i mogę to wam zagwarantować, a moim hejterom proponuje jedno, żebyście pocałowali mnie w dupę! :D"
 
Pudzian w trailerze:
Wóz albo przewóz oto jest pytanie.
Jeśli zastanawiało was jak wygląda zderzenie lokomotywy z maluchem to zapraszam do oglądania walki.
To moja ostatnia walka więc na pewno będą mega fajerwerki.
Po raz ostatni mogę zapewnić, że tanio skóry nie sprzedam.
 
@nikuya-san
Blagoi w Trailerze. :
Pudzian poddaj się już teraz, po co masz się męczyć później w szpitalu jak dostaniesz mocny oklep? Ja dla Ciebie będę nie uchwytny, będę szybki i nadal silny. Schudłem ale siła ciosu została. Możesz liczyć na srogie lanie, ale nie znokautuje Cię w pierwszej rundzie, będę Cię obijał przez całe 5 rund byś czuł ból i strach. W 5 rundzie podniesz na deski jak zabity. Obiecuję!
 
sedzia.png
 
Back
Top