Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
@Droni @DamiannN
g5pvo.jpg
 
Hans Stringer:
Goran z kim ty kurwa wygrałeś , ze chcesz walki o pas ? Ja jestem numerem 1 i chce walczyć z najlepszymi a nie jakimiś pierdolonymi amatorami . Moim celem jest pas wagi ciężkiej . Chcesz walczyć ze mną ? Pokonaj kogoś dobrego to pogadamy . Na razie możesz tylko ustawić sie w kolejce dziwko .
 
Blagoi dla Cohones :

@DamiannN Hans jesteś naprawdę bardzo dobrym zawodnikiem, ale nie udawaj lepszego niż jesteś. Zawsze kibicowałem Ci w walkach, ale jako że i Ty i ja nie mamy godnych przeciwników to musimy się zmierzyć. Chcesz by wyszedł Ci Trash-talk? To dowiedz się coś, zanim zaczniesz obrażać. Na walkę z Mariuszem wniosę już tylko 107kg. Przygotowanie idzie po mojej myśli i trenuje z takimi zawodnikami jak Arlovski i Overeem. Taktykę na walkę ze strongmenem przygotowuje mi Greg Jackson. Jestem zdrowy i w pełni sił, sparingi idą naprawdę nieźle. Będę w świetnej formie.
 
silva-vs-prachnio.png

Walka z jednym z największych podkładów emocjonalnych. Oboje są po porażce, oboje nie szczędzą sobie gorzkich słów. Z pewnością to jeden z tych pojedynków, gdzie zamknięcie oczu może przesądzić o tym, że nie zobaczymy całego pojedynku.
SILVA VS PRACHNIO
@DamiannN vs @YurikoReload
 
janikowski-vs-tryba-a.png

Z jednej strony utytołowany zapaśnik, z drugiej zawodnik, który największą popularność zyskał w Warsaw Shore. Janikowski przegrał po niejednogłośnej decyzji z debiutantem Kęsikiem, Trybson w niecałą minutę padł z Bieńkowskim. Trybała przejął kontrolę nad pojedynkiem słownym, jak będzie w klatce
JANIKOWSKI VS TRYBSON
@Kolczu vs @Halny
 
Typowanie KSW 46 @Droni

Waluś vs. Economou -
Kamil to rywal na wypromowanie Cypryjczyka. Economou, TKO 1 runda
Moks vs Touhari -
Salim ma mniejszy talent niż Rafał i ma zbudowany hype tylko ze względu na osobę swojego menadżera. Moks, poddanie, 2ga runda
Erbst vs Wolański -
taktykę na Klebera znamy wszyscy i myślę, że Wolański ma na tyle umiejętności i konsekwencji taktycznej, aby ją zrealizować. Wolański, decyzja
Łebkowski vs. Assuncao -
niech was nie zmyli cisza ze strony menadżera Kamila oraz samego Łebkowskiego. Łebkowski, TKO 2 runda
Chlewicki vs. Sajewski -
Sajewski to niespełniony talent, a drugi Łukasz - pomimo wysokiego wieku - zaskoczył pokonaniem Gamrota parę gal temu. Myślę, że wciąż forma dopisuje i Wookie odniesie porażkę. Chlewicki, decyzja
Kurczewski vs. Handzovic -
wyrównane starcie, patriotycznie na Kurszewskiego przez decyzję
Lipski vs. Fucz - Anka zaskukuje, Brazylijka robi swoje. Stawiam na Ariane przez decyzję
Silva vs. Prachnio
- murzyn ubije Polaka. Silva, TKO 1 runda
Janikowski vs. Trybała -
Damian umie łapać i rzucać, Trybała nie umie nic. Janikowski, decyzja
Wallhead vs. Mańkowski -
nie wiem co tam u Jimmy'ego, Borys ma się dobrze i tym razem wygra. Mańkowski, decyzja
Chalidow vs Drwal -
niestety, na gali nr 46 faworyt może być tylko jeden. Chalidow, poddanie 2ga runda
Ivanov vs. Pudzianowski -
nie tak miało być. Pudzian zasłużył na walkę o pas, ale wszyscy wiemy, że faworyt starcia jest tylko jeden. Ivanov, TKO 1 runda
 
wallhead-vs-ma-kowski.png

Rewanż za wielką walkę z KSW 37. Mańkowski wręcz domagał się tej walki, wrócił na dobre tory, na których Wallhead jest praktycznie cały czas. Walka z nie tak dużym pokładem emocjonalnym jak za pierwszym razem, ale bez wątpienia starcie godne eliminatora do walki o pas.
WALLHEAD VS MAŃKOWSKI
@JŻuberek vs @FLOWRIDER

TAK BYŁO NA KSW 37 !
ma-kowski-vs.png
 
chalidow-vs-drwal.png

Pierwsza próba tej walki miała odbyć się w grudniu 2014 roku na gali KSW 29, po blisko 4 latach na KSW 46 na PGE Narodowym dojdzie do jednej z najbardziej oczekiwanych walk w Polskim MMA. Mamed Chalidow po za wpadką z Azizem Karaoglu pokazuje, że jest niezniszczalny, Drwal początek w KSW miał nieciekawy, lecz teraz jak sam obiecuje jest w formie życia
CHALIDOW VS DRWAL
@allan77 vs @Assocati
 
TYPOWANIE @Spike
Waluś vs Economou
- ponowne zakontraktowanie Kamila Walusia to kompletny strzał w stopę. Ten zawodnik prezentuje praktycznie zerowy poziom, więc wybór jest oczywisty: Economou, TKO, 1 runda
Moks vs Touhari - Moks zaprezentował się ostatnio bardzo dobrze, nokautując Błachutę w pierwszej rundzie. Patrząc na progres jaki poczynił nie widzę płaszczyzny w której Salim mógłby mu zagrozić. Moks, poddanie, 1 runda
Erbst vs Wolański
- "objawienie wagi piórkowej" okazało się dość płytkim, jednopłaszczyznowym fighterem. Wolański byłby głupcem idąc w parter, bo tylko tam Erbst może mu zagrozić. Nie mniej uważam, że Filip będzie utrzymywał walkę w stójce i spokojnie punktował Japończyka. Wolański przez decyzję.
Łebkowski vs Assuncao - za Łebkowskim przemawiają warunki fizyczne, za Brazylijczykiem doświadczenie. Nie sposób przewidzieć wyniku tego starcia, wygra ten, który zachowa więcej sił na pełen dystans. Łebkowski, niejednogłośna decyzja.
Chlewicki vs Sajewski - Nie jestem zwolennikiem fenomenu Sajewskiego. Jak dla mnie ten chłopak nie robi progresu adekwatnego do drogi jaką jest prowadzony. Chlewicki u bukmacherów powinien być faworytem, więc moim też będzie. Chlewicki przez decyzję.
Kurczewski vs Hadzovic - Bośniak był underdogiem w starciu z Ziółkowskim, tak jest i tym razem. Ten chłopak ma niesamowity potencjał, doświadczenie i warunki fizyczne również są po jego stronie. Obstawiam, że będzie spokojnie obijał Kurczewskiego, aż wyczuje moment i skończy walkę przed czasem. Mój typ to Hadzovic przez TKO, 3 runda.
Lipski vs Fucz -
Anna to bez wątpienia jedno z odkryć w kobiecej dywizji. Jednak bliżej jej do końca, niż do początku kariery. To nie będzie łatwa oponentka dla Brazylijki ze względu na styl, nie mniej piękna Ariane powinna podołać i temu wyzwaniu. Lipski przez TKO, 1 runda.
Silva vs Prachnio - Polak dużo gada, mało robi. Silva jest bardziej doświadczony, ma narzędzia - przede wszystkim parter lepszy niż Polak - żeby wygrywać takie walki i uważam, że tym razem je wykorzysta. Silva przez poddanie, 1 runda.
Janikowski vs Trybała - "Trybson" to freak fight w KSW. Zapaśnik klasy Damiana Janikowskiego - jeśli chce zaistnieć w MMA - powinien takie walki wygrywać. Uważam, że będzie przewracał i utrzymywał walkę na ziemi, w ten sposób dociągając wózek z wygraną do ostatniego gongu. Janikowski przez decyzję.
Wallhead vs Mańkowski - Borys zaznaczył swój powrót, nokautując Sadollaha. Anglik dał ostatnio bardzo nierówną walkę z Fabińskim. Wydaje mi się, że Borys prezentuje się ostatnio lepiej, więc to jego ręka powinna powędrować w górę. Mańkowski przez decyzję.
Khalidov vs Drwal - Nie widzę Tomka Drwala w tym boju, Mamed jest po prostu lepszy. Khalidov przez TKO, 1 runda.
Ivanov vs Pudzianowski - ten pierwszy to buc, ale trzeba mu oddać to, że póki co dominuje wagę ciężką. Tak samo będzie w boju z emerytowanym już Pudzianowskim, to nie wyjdzie poza pierwszą rundę. Ivanov, TKO, 1 runda.
 
TYPOWANIE @Spike
Waluś vs Economou
- ponowne zakontraktowanie Kamila Walusia to kompletny strzał w stopę. Ten zawodnik prezentuje praktycznie zerowy poziom, więc wybór jest oczywisty: Economou, TKO, 1 runda
Moks vs Touhari - Moks zaprezentował się ostatnio bardzo dobrze, nokautując Błachutę w pierwszej rundzie. Patrząc na progres jaki poczynił nie widzę płaszczyzny w której Salim mógłby mu zagrozić. Moks, poddanie, 1 runda
Erbst vs Wolański
- "objawienie wagi piórkowej" okazało się dość płytkim, jednopłaszczyznowym fighterem. Wolański byłby głupcem idąc w parter, bo tylko tam Erbst może mu zagrozić. Nie mniej uważam, że Filip będzie utrzymywał walkę w stójce i spokojnie punktował Japończyka. Wolański przez decyzję.
Łebkowski vs Assuncao - za Łebkowskim przemawiają warunki fizyczne, za Brazylijczykiem doświadczenie. Nie sposób przewidzieć wyniku tego starcia, wygra ten, który zachowa więcej sił na pełen dystans. Łebkowski, niejednogłośna decyzja.
Chlewicki vs Sajewski - Nie jestem zwolennikiem fenomenu Sajewskiego. Jak dla mnie ten chłopak nie robi progresu adekwatnego do drogi jaką jest prowadzony. Chlewicki u bukmacherów powinien być faworytem, więc moim też będzie. Chlewicki przez decyzję.
Kurczewski vs Hadzovic
- Bośniak był underdogiem w starciu z Ziółkowskim, tak jest i tym razem. Ten chłopak ma niesamowity potencjał, doświadczenie i warunki fizyczne również są po jego stronie. Obstawiam, że będzie spokojnie obijał Kurczewskiego, aż wyczuje moment i skończy walkę przed czasem. Mój typ to Hadzovic przez TKO, 3 runda.
Lipski vs Fucz -
Anna to bez wątpienia jedno z odkryć w kobiecej dywizji. Jednak bliżej jej do końca, niż do początku kariery. To nie będzie łatwa oponentka dla Brazylijki ze względu na styl, nie mniej piękna Ariane powinna podołać i temu wyzwaniu. Lipski przez TKO, 1 runda.
Silva vs Prachnio - Polak dużo gada, mało robi. Silva jest bardziej doświadczony, ma narzędzia - przede wszystkim parter lepszy niż Polak - żeby wygrywać takie walki i uważam, że tym razem je wykorzysta. Silva przez poddanie, 1 runda.
Janikowski vs Trybała - "Trybson" to freak fight w KSW. Zapaśnik klasy Damiana Janikowskiego - jeśli chce zaistnieć w MMA - powinien takie walki wygrywać. Uważam, że będzie przewracał i utrzymywał walkę na ziemi, w ten sposób dociągając wózek z wygraną do ostatniego gongu. Janikowski przez decyzję.
Wallhead vs Mańkowski - Borys zaznaczył swój powrót, nokautując Sadollaha. Anglik dał ostatnio bardzo nierówną walkę z Fabińskim. Wydaje mi się, że Borys prezentuje się ostatnio lepiej, więc to jego ręka powinna powędrować w górę. Mańkowski przez decyzję.
Khalidov vs Drwal - Nie widzę Tomka Drwala w tym boju, Mamed jest po prostu lepszy. Khalidov przez TKO, 1 runda.
Ivanov vs Pudzianowski - ten pierwszy to buc, ale trzeba mu oddać to, że póki co dominuje wagę ciężką. Tak samo będzie w boju z emerytowanym już Pudzianowskim, to nie wyjdzie poza pierwszą rundę. Ivanov, TKO, 1 runda.

Ile tych typowań?
 
MAIN EVENT
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

265 lbs.: Blagoi Ivanov (1,35) © VS Mariusz Pudzianowski (3,23)
MAIN CARD:
KSW MIDDLEWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Mamed Chalidow (1,37) © VS Tomasz Drwal (3,12)
170 lbs.: Jim Wallhead (1,85) VS Borys Mańkowski (1,72)
185 lbs.: Damian Janikowski (1,50) VS Paweł Trybała (2,34)
205 lbs.: Jay Silva (1,29) VS Marcin Prachnio (4,00)
KSW WOMAN FLYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
Woman.: Ariane Lipski (1,38) VS Anna Fucz (2,99)
155 lbs.: Bartłomiej Kurczewski (2,00) VS Damir Hadzovic (1,67)
155 lbs.: Łukasz Chlewicki (1,59) VS Łukasz Sajewski (2,23)
145 lbs.: Kamil Łebkowski (1,46) VS Junior Assuncao (2,38)
UNDERCARD:
145 lbs.: Kleber Koike Erbst (1,70) VS Filip Wolański (1,86)
170 lbs.: Rafał Moks (1,30) VS Salim Touahri (3,75)
Open.: Kamil Waluś (4,45) VS Stav Economou (1,20)
 
chalidow-vs-drwal.png

Pierwsza próba tej walki miała odbyć się w grudniu 2014 roku na gali KSW 29, po blisko 4 latach na KSW 46 na PGE Narodowym dojdzie do jednej z najbardziej oczekiwanych walk w Polskim MMA. Mamed Chalidow po za wpadką z Azizem Karaoglu pokazuje, że jest niezniszczalny, Drwal początek w KSW miał nieciekawy, lecz teraz jak sam obiecuje jest w formie życia
CHALIDOW VS DRWAL
@allan77 vs @Assocati
Aziz, prawowity mistrz nad mistrzow syn allaha
 
ivanov-vs-pudzianowski.png

Nadszedł czas, kiedy Mariusz Pudzianowski udowodni, że albo przemienił się z Mistrza Strongman w Mistrza Mieszanych Sztuk Walki. Zadanie nie będzie łatwe, na jego drodze petarda - wagi ciężkiej KSW. Ivanov jak zapowiadał zaczął wprowadzać dietę i na wagę ma wnieść około 107-110 kg. Dla Pudzianowskiego miała to być ostatnia walka w karierze, ale czy jeżeli wygra, właściciele KSW nie będą chcieli zestawić hitowego pojedynku pomiędzy nim a Bedorfem lub Kitą, a jeśli przegra, czy będzie chciał zakończyć piękną przygodę z MMA w taki sposób?!
IVANOV VS PUDZIANOWSKI
@Sompa vs @nikuya-san

KSW 46, PIĄTEK GODZINA 20:50 chat.mmarocks.pl
 
Back
Top