Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
MAIN EVENT:
265 lbs.: Michał Włodarek (237 lbs) VS Damian Grabowski (241 lbs)
MAIN CARD:
265 lbs.: Michał Andryszak (255 lbs) VS Tomasz Kowalkowski (246 lbs)
205 lbs.: Michał Fijałka (205 lbs) VS Marcin Zontek (205 lbs)
Woman.: Kalindra Faria (125 lbs) VS Katarzyna Lubońska (125 lbs)
185 lbs.: Paweł Hadaś (185 lbs) VS Andrzej Grzebyk (185 lbs)
265 lbs.: Oli Thompson (243 lbs) VS Adam Maciejewski (245 lbs)
170 lbs.: Paweł Kiełek (170 lbs) VS Paweł Żelazowski (170 lbs)
 
SĘDZIOWIE
sasza.png
 
O chuj tu chodzi tak w ogóle?
wybierasz zawodników, którymi chcesz sterować, bierzesz udział przy kontraktowaniu walk, ustalasz taktykę, nie jest ona skomplikowana, prowadzisz ostry trash-talk. Przychodzisz na czat i oglądasz wyniki gali :D
 
wybierasz zawodników, którymi chcesz sterować, bierzesz udział przy kontraktowaniu walk, ustalasz taktykę, nie jest ona skomplikowana, prowadzisz ostry trash-talk. Przychodzisz na czat i oglądasz wyniki gali :D
A wyniki zależą od czego?
 
Po określonej liczbie walk, albo po jakimś fenomenalnym występie możesz renegocjować kontrakt.
zawodnicy.png
 
Chyba trzeba to napisać, bo jak na debiut mniejszego "projektu", to gala wyszła na prawdę dobrze. Frekwencja była okej, walki sprawnie poszły, czas też nie najgorszy. Jak dla mnie jedna z lepszych rozrywek na czacie. :lol:
 
Faria po walce: zrobiłam to dla mojego menadżera, który ostatnio ma kryzys i narzeka na brak czasu.

Mmag: to prawda.
 
walu-vs-economou.png

Pierwszą walką na PGE NARODOWYM będzie starcie dwóch kolosów znajdujących się na przeciwnym w tej chwili biegunie. Cypryjczyk jest na fali zwycięstw. Waluś raczej na równi pochyłej, przegrana jednego bądź drugiego może spowodować utratę kontraktu
WALUŚ VS ECONOMOU

KSW 46 - PIĄTEK 21:00, 26.02.2016
 
Michał Włodarek po walce z Grabowskim: Jedno z najważniejszych zwycięstw w mojej karierze. Ogromną motywację dał mi sam Damian, który wygadywał głupoty mnie w mediach. Damian jak to jest przegrać z nikim?! Z kimś kto niby nie ma zapasów i parteru?! Żałuję tylko, że nie skończyłem tego przed czasem - nie zawsze jednak można mieć wszystko. Czekam na kolejne duże wyzwanie, zasłużyłem na nie!
 
moks-vs-touahri.png

Rafał Moks udanie powrócił do MMA po krótkim rozbracie demolując Rafała Błachutę. Tym razem spotka go kolejny, młody gniewny - Salim Touahri. Przegrany w tej walce, wątpliwe aby mógł liczyć na cierpliwość szefów KSW.
MOKS VS TOUAHRI
 
koike-erbst-vs-wola-ski.png

Pojedynek w którym zwycięzca zbliży się do walki o pas/eliminator, a przegrany będzie powoli szykował sobie miejsce na walkę otwierającą galę.
KOIKE ERBST VS WOLAŃSKI
@cRe
 
  • Like
Reactions: cRe
Bartłomiej Kurczewski na FB o swojej walce na KSW 46
cz
Jestem aktualnie w Golden Glory razem z Marcinem Prachnio, przyjechałem wczoraj i przygotowujemy się wspólnie do swoich walk, co do mojej walki, jestem zmotywowany na maksa, aby pokonać Hadzovica, i zawalczyć o pas mistrzowski to jest mój cel do którego dąże i mam nadzieje że dam radę! #TeamKurczewski #KSW46

Marcin Prachnio na FB o swojej walce na KSW 46

Dalej jestem w Golden Glory razem z Bartkiem Kurczewskim, kurwa jest tu taki ogień że aż sam płone, będę miał najlepszą forme w karierze, gwarantuje to wam, i pokaże wszystkim pierdolonym niedowiarkom że jestem jednym z najlepszych zawodników w tej dywizji, zresztą kurwa szkoda mi słów na was, oraz na frustratów pokroju mojego rywala, którego błyskawicznie rozwalę! #Prachnionewchamp #Silvaisdead #KSW46 :lol::rofl:
 
Back
Top