Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
@Droni golden boy pyta o zdrowie kozojebcy i nalega na jak najszybsza walke, zeby udowodnic, ze tamta porazka byla tylko przypadkowa, celujemy w pas!
Hadzovic ma walkę z Kurczewskim jako eliminator.
Dla Mariana mam inną drogę może Marif Piraev, Rusek z krwi i kości na KSW 48 w Szkocji?
 
moge polknac piraeva na 47 w sekunde i wbic sie jeszcze na 48 :D
oj to już bardzo wątpliwe, zawodnicy zazwyczaj mają 2 walki w roku, ewentualnie w niektórych przypadkach są to 3, ale rzadko :D. Więc wybieraj czy KSW 47 i przerwa pewnie do KSW 51, czy KSW 48 i przerwa podobna :D bo tak zazwyczaj co 3 gale sie walczy :D
 
oj to już bardzo wątpliwe, zawodnicy zazwyczaj mają 2 walki w roku, ewentualnie w niektórych przypadkach są to 3, ale rzadko :D. Więc wybieraj czy KSW 47 i przerwa pewnie do KSW 51, czy KSW 48 i przerwa podobna :D bo tak zazwyczaj co 3 gale sie walczy :D
47
 
zawodnicy.png


Dodaje listę zawodników/zawodniczek i już zawijam spać, dobrej nocy wam życze :D
 
Ogólnie zawodnicy KB Promotion na chwilę obecną zarabiają 810000$. To chyba stosunkowo dużo jak na management który jeszcze nie ma mistrza. :shy:
 
Ogólnie zawodnicy KB Promotion na chwilę obecną zarabiają 810000$. To chyba stosunkowo dużo jak na management który jeszcze nie ma mistrza. :shy:
Moich 2 mistrzów zarabia razem jakieś marne 30 tyś - taka jest polityka tej organizacji i ciągle straszą, że moi zawodnicy mają rudy irolski trash talk robić - a moi zawodnicy nie lubią tego i maja wyjebane na trash talk. Kasa na obozy jest ciężko zdobywana pracą, dobrze, że mamy najlepsze odżywki i najlepszych sponsorów, którym zależy na osiągach sportowych, a nie na lansowaniu się wśród Januszy.
 
Kamil Szymuszowski po walce z Jesse Taylorem

"Co tu dużo powiedzieć, zawiodłem swoich fanów i ich oczekiwania, wszystko było pięknie do czasu tego ciosu w wykonaniu Taylora wtedy poczułem się jakby mnie trafił piorun, zresztą kurwa szkoda gadać, jednak pamiętajcie Kamil Szymuszowski jeszcze wróci, jeszcze lepszy niż kiedykolwiek"
 
Roman po walce: "Vendetta się dokonała, zawadzki zwolniony i może wypieprzać walczyć na PLMMA za 300 zł. W następnej walce mogę walczyć z jakimś murzynem, może być Jay Silva z klanu Silvów albo inna małpa nieważne!"

Janikowski o zaczepkach Trybsona: "Kto co powiedział? Tomson? Nie wiem nie oglądam MTV."
 
Roman po walce: "Vendetta się dokonała, zawadzki zwolniony i może wypieprzać walczyć na PLMMA za 300 zł. W następnej walce mogę walczyć z jakimś murzynem, może być Jay Silva z klanu Silvów albo inna małpa nieważne!"

Janikowski o zaczepkach Trybsona: "Kto co powiedział? Tomson? Nie wiem nie oglądam MTV."
Dla Romana mam pomysł, gala w szkocji PPV, walka ze Szkotem, z przeciwnośćią losu! np. Martin Delaney.
 
Jeżeli bonusem za ubicie szkota w Szkocji będzie szkocka dla Managera, to Roman rozdupcy go jak gnój po polu. #cyganstyle
 
Kornik podczas wywiadu w klatce z polskim Joe Roganem:
Stasiak to była tylko rozgrzewka. Chcę walki o pas. Gdzie jest moja walka o pas? Twój ruch, KaEsBu. *jebnięcie mikrofonem o ziemię*
@Droni
 
Back
Top