Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
spokojnie kiedyś musisz wygrać, dzisiaj midernowi w końcu się udało, może teraz kolej na Ciebie :D ?
We wtorek dobra szansa :D

Tu nie o zwycięstwa chodzi, bo mimo iż przegrywam to bawię się nieźle. :D Przekonamy się po KSW40 co będzie. :D
 
Tu nie o zwycięstwa chodzi, bo mimo iż przegrywam to bawię się nieźle. :D Przekonamy się po KSW40 co będzie. :D
No i to mnie najbardziej cieszy, bo zawsze boje się troche jak ktoś zareaguje jak przegra jego zawodnik walkę.. Ty na prawdę świetnie sobie z tym radzisz, że aż chyba musisz wygrać kiedyś, no chyba że przegrywanie weszło Ci w krew :D
 
No i to mnie najbardziej cieszy, bo zawsze boje się troche jak ktoś zareaguje jak przegra jego zawodnik walkę.. Ty na prawdę świetnie sobie z tym radzisz, że aż chyba musisz wygrać kiedyś, no chyba że przegrywanie weszło Ci w krew :D

Gdybym miał się spinać o porażki to po prostu bym się w to nie bawił. :D
 
Marcin Prachnio na FB

Różal pokazał tylko jakim jest wojownikiem, pokazuje mi środkowy palec?, w takim razie ja też mu pokazuje, i pozdro, do tego on i jego manager twierdzą że nie jestem znany?, może nie ale na pewno walczyłem z lepszymi rywalami niż on, więc niech dadzą sobie spokój z tymi komentarzami, bo sami siebie się ośmieszają..., czekam na debiut w KSW i mam nadzieje że dostane godnego rywalem, nie wiem np. takiego Karola Celińskiego, chętnie bym się z nim zmierzył i pokazał mu jego miejsce w szeregu..

Trash-talk musi być :D
Dla Celińskiego jest obojętne z kim zawalczy, jeżeli miał by to być Marcin to nie robiło by mu to problemu. Karol żadnej walce nie odmówi. Tylko by @Droni Martin widział w tej walce biznes i widzimy się w klatce, prędzej czy później.
 
Gdybym miał się spinać o porażki to po prostu bym się w to nie bawił. :D
Porażki są częścią tej gry, ja np ukladam swoje taktyki by było ciekawiej, jak wygrywam to jest fajnie, jak nie to żyje dalej i czekam na kolejną szansę.
 
Dla Celińskiego jest obojętne z kim zawalczy, jeżeli miał by to być Marcin to nie robiło by mu to problemu. Karol żadnej walce nie odmówi. Tylko by @Droni Martin widział w tej walce biznes i widzimy się w klatce, prędzej czy później.

Czyli co w takim razie, Celiński vs Prachnio, @Droni co ty na to?
 
n7fwu.jpg
 
Atilla Vegh na konferencji prasowej:
- Przeciwnik nie był dla mnie wyzwaniem, tak jak mówiłem przed walką, nie miał argumentów żeby stawić mi opór.
- W kolejnej walce oczekuje przeciwnika który będzie dla mnie sportowym wyzwaniem.
- Nie rozmawiałem jeszcze z właścicielami organizacji o przyszłości. Nie oczekuje od nich sympatii tylko szacun ku.
- Czy chciałbym walki o pas? Nigdy nie dostałem takiej oferty. Jestem najlepszym zawodnikiem w kategorii i to mi wystarczy.
- Najlepszy zawodnik powinien walczyć o pas. To logiczne? Nie tutaj, nie w KSW.
 
Droni póki co biorę Marcina Bandla, natomiast wciąż mocno lobbuje za Alexą Grasso.
co do Ciebie darosanok mam tylko jedną logiczną na ten moment ofertę. Musisz poczekać na zwycięzce walki Stringer vs. Błachowicz i wtedy KSW LIGHT HEAVYWEIGHT FIGHT ! :)
 
co do Ciebie darosanok mam tylko jedną logiczną na ten moment ofertę. Musisz poczekać na zwycięzce walki Stringer vs. Błachowicz i wtedy KSW LIGHT HEAVYWEIGHT FIGHT ! :)
Sugerujesz, że Janek ma już zaklepaną nie jedną, a dwie walki? :wink:
 
EMYU7R.png


GRATKA DLA FANÓW, CO WYDARZY SIĘ NA WEMBLEY !
Podziękowania dla @Spike za genialny plakat. :) jedyny niuans to numerek gali by sie przydał, ale nigdy nie bede tego wybrzydzał ! :)
 
Back
Top