Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
265 lbs.: Michał Andryszak (17-6) VS Rolles Gracie (9-4)

1 Runda

Od początku Longer przejął inicjatywę chcąc udowodnić, że Rolles Gracie przyjeżdża na KSW tylko po pieniądzie. Wyszło mu to chyba nienajgorzej.

Winner is Michał Andryszak by TKO (Punches) at 3:52 Round 1



155 lbs.: Leszek Krakowski (10-1) VS Bartłomiej Kurczewski (10-6)

1 Runda

Dobra praca w stójce kopnięciami jak i w klinczu skutkuje tym, że Kurczewski wygrywa rundę. 10-9 Kurczewski

2 Runda

Kopnięcia - to ta metoda walki przynosi największe korzyści Kurczewskiemu w dodatku znowu w klinczu ma sporą przewagę. 10-9 Kurczewski

3 Runda

To z pewnością była najlepsza runda Leszka Krakowskiego, ale nadal zrobił za mało, aby ją wygrać. Kurczewski coraz lepiej radzi sobie w KSW. 10-9 Kurczewski

Punktacja ogólna: 30-27 Kurczewski

155 lbs.: Leszek Krakowski (10-2) VS Bartłomiej Kurczewski (11-6) UNANIMOUS DECISION 27-30 27-30 28-29



205 lbs.: Karol Celiński (14-7-1) VS Tomasz Kondraciuk (12-5)

1 Runda

Bardzo, ale to bardzo wyrównana runda, więcej ciosów zdecydowanie zadał Kondraciuk, ale silniejsze były te Celińskiego. Ciężko punktować. 10-10 Remis

2 Runda

Trafa Kondraciuk, który zdecydowanie, wręcz o klasę wygląda lepiej niż na KSW 29, wówczas gdy mierzyli się po raz pierwszy. 10-9 Kondraciuk

3 Runda

Tomasz Kondraciuk nie pozostawił żadnych wątpliwości w tej rundzie, kto dzisiaj był lepszym zawodnikiem, wypunktował dobitnie wszystkie atuty Celińskiego. Po dłuższej analizie, ze względu na ilość ciosów postawię. 10-8 Kondraciuk

Punktacja ogólna: 30-27 Kondraciuk

205 lbs.: Karol Celiński (14-8-1) VS Tomasz Kondraciuk (13-5) SPLIT DECISION 27-30 28-29 29-28



205 lbs.: Attila Vegh (31-6-2) VS Roger Gracie (8-2)

1 Runda

Ruszył Vegh ze złością i widać, że ma kolosalną przewagę w stójce, Gracie ma kłopot z obaleniami. VEGH VEGH VEGH !
Winner is Attila Vegh by KO (Punch) at 3:25 Round 1




265 lbs.: Szymon Bajor (14-7) VS Oli Thompson (17-9)


1 Runda

Thompson wleciał w Bajora niczym Pociąg w malucha. KOMPLETNA DOMINACJA. Thompson 10-8

2 Runda

Nie było szans, aby Szymon Bajor przetrwał ta nawałnice. Cóż za forma Anglika.


Winner is Oli Thompson by KO (Punches) at 1:19 Round 2




145 lbs.: Kleber Koike Erbst (19-5-1) VS Anzor Azhiev (6-3)

1 Runda

ŁOOO świetnie ogląda się to zestawienie, Kleber zdecydowanie odważniej poczyna sobie w stójce, ale Anzor nie boi się już tego parteru jak ognia. 10-9 Azhiev

2 Runda

Świetny początek Japończyka, zakończył się fatalną końcówką rundy, w której to Czeczen zaznaczył swoją przewagę. 10-9 Azhiev

3 Runda

Anzor Azhiev to on wygrał ostatnią rundę, chyba tutaj miał największą przewagę w porównaniu z innymi. 10-9 Azhiev

Punktacja ogólna: 30-27 Azhiev

145 lbs.: Kleber Koike Erbst (19-6-1) VS Anzor Azhiev (7-3) SPLIT DECISION 27-30 28-29 29-28



145 lbs.: Arbi Shamaev (9-2) VS Krzysztof Klaczek (11-3)

1 Runda

Znowu widać, że jak jest walka w kategorii piórkowej to musi być ciekawie. Bardzo wyrównana runda ze wskazaniem na Krzyśka. 10-9 Klaczek

2 Runda

Na prawdę ciężko będą mieli sędziowie punktowi. Szalenie wyrównana walka. Początek rund dla Arbiego, im dalej w las tym Klaczek jest skuteczniejszy. 10-9 Klaczek

3 Runda

W tej rundzie było zupełnie odwrotnie, to Klaczek zaczął świetnie, ale pod koniec Shamaev zrobił wszystko żeby odwrócić losy pojedynku, ale chyba za mało. 10-9 Klaczek

Punktacja ogólna: 30-27 Klaczek

145 lbs.: Arbi Shamaev (9-3) VS Krzysztof Klaczek (12-3) SPLIT DECISION 29-28 28-29 28-29



185 lbs.: Piotr Strus (9-4-2) VS Tomasz Drwal (21-6-1)

1 Runda

Najlepsze jest to, że ten spasiony skazywany na porażkę Strus wcale nie wypada źle, po raz kolejny, tak jak w walce z Materlą pokazuje, że w stójce ma spory potencjał, jednak Drwal ciut skuteczniejszy. 10-9 Drwal

2 Runda

Tomasz Drwal ma spore kłopoty z dobrą techniką Strusa. Wyraźnie Strus w tej rundzie obskakiwał Gorillę, lecz nadział się pod koniec na potężnego prawego, co może skutkować w dalszej walce.Runda jednak dla Strusa. 10-9 Strus

3 Runda

To była ta runda. Tomasz Drwal w końcu pokazał umiejętności godne tego, że kiedyś reprezentował UFC, zdominował absolutnie w tej rundzie Strusa. 10-8 Drwal

Punktacja ogólna: 29-27 Drwal

185 lbs.: Piotr Strus (9-5-2) VS Tomasz Drwal (22-6-1) SPLIT DECISION 28-29 29-28 28-29



KSW FEATHERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

145 lbs.: Artur Sowiński (17-7) © VS Filip Wolański (10-1)


1 Runda

Conor McGregor? Nie.... To jest Artur Kornik Sowiński. Brodaty Mistrz pokazuje młodemu wydze, oj kolego jeszcze sporo pracy przed Tobą. Dominacja. 10-8 Sowiński

2 Runda

KOOOOORNIK SOWIŃSKI. Mistrz jest jeden i nazywa się KORNIK !. Do jednej bramki.


Winner is Artur Sowiński by KO (GnP) at 2:29 Round 2
Artur Sowiński defends the Featherweight title!



265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (10-4) VS Marcin Różalski (5-4)

1 Runda

Nie wiem sam jak to punktować, Pudzianowski obalił Różala, oddał pozycję. Różalski parę razy trafił, ale to jaką pizdę wyrwał od Pudziao on wie sam najlepiej. 10-9 Pudzianowski

2 Runda

ŁOOOOO.. Rozkręcają nam się obaj panowie. Świetna walka, o wiele lepsza niż ta na KSW 35, gdzie Różalskiego przyłapano na nielegalnych środkach. Pudziao nie chcę dać sobie wyrwać wygranej. 10-9 Pudzianowski

3 Runda

Oboje wypompowani z sił, potrzeba maski tlenowej jak jednemu jak i drugiemu, jednak to o dziwo Pudzian był zdecydowanie aktywniejszy, a swoim "Mariusz Lubie łapać i rzucać" zdemolował Różala + świetne GnP. 10-9 Pudzianowski


Punktacja ogólna: 30-27 Pudzianowski


265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (11-4) VS Marcin Różalski (5-5) UNANIMOUS DECISION 30-27 30-27 30-27




MAIN EVENT:

KSW WELTERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

170 lbs.: Aslambek Saidov (18-4) © VS Jim Wallhead (30-9)


1 Runda

Trafił potężnie Wallhead prawym sierpowym, więc Aslambek idzie po nogi.. Wychodzi mu to świetnie, Wallhead na plecach, zbiera 1,2,3 cios. 4 KOŃCZY WALKĘ. NIEBYWAŁEGO, nie było to jakieś mocne, a skończyło. Podejrzana szczęka Wallheada dała o sobie znać? Aslambek niekwestionowanym mistrzem, teraz nikt nie ma wątpliwości.

Winner is Aslambek Saidov by KO (GnP) at 2:12 Round 1
 
Saidov po walce: "Witam wszystkich. Wallhead został pokonany zdecydowanie. Jak Bóg da, to z kolejnymi rywalami zrobię to samo i bez wyjątku."

Mmag po walce:
- cieszy się z wygranej podopiecznego,
- pojedynki w piórkowej bardzo ciekawe, ale gdy będzie taka potrzeba, to Łebkowski pokona każdego,
- Bedorf zaczyna przygotowania do walki,
- gratuluje Szymuszowskiemu otrzymania szansy walki o pas
 
EFC 2 już we wtorek o 18:00
155 lbs.: Jakub Kowalewicz (7-5) VS Sebastian Romanowski (12-6-1)
155 lbs.: Łukasz Sajewski (15-2) VS Marco Vogel (3-0)
185 lbs.: Marcin Naruszczka (14-5-1) VS Piotr Wawrzyniak (8-4)
185 lbs.: Paweł Trybała (3-1) VS Ross Pointon (8-18)
145 lbs.: Rafał Rynkowski (12-2) VS Aleksander Georgas (10-4)
155 lbs.: Janusz Staszewski (10-2-1) VS Paweł Żygliński (3-4)
155 lbs.: Mateusz Zawadzki (11-3-2) VS Brandon Melendez (27-25)
145 lbs.: Vaso Bakocevic (24-12-1) VS Enoch Wilson (20-9-2)
170 lbs.: Adam Lewandowski (8-2) VS Pete Sell (11-8)
170 lbs.: Kerim Abzailov (12-5) VS Seichi Ikemoto (23-19-5)
170 lbs.: Paweł Żelazowski (10-1) VS Erik Apple (12-3)
170 lbs.: Rafał Błachuta (11-5) VS Anthony Torres (6-4)
265 lbs.: Dawid Mora (6-1) VS Reyland Mohegan (3-0)
265 lbs.: Damian Grabowski (21-4) VS Adam Maciejewski (15-6-1)
205 lbs.: Marcin Wójcik (10-5) VS Michał Oleksiejczuk (10-3)
185 lbs.: Adam Zając (11-2-1) VS Rafał Lewoń (13-6)
185 lbs.: Robert Bryczek (9-3) VS Tomas Kuzela (26-21)
185 lbs.: Oskar Piechota (8-1-1) VS Michael Kuiper (14-4)
205 lbs.: Michał Pasternak (12-1) VS James Zikic (22-10-2)
265 lbs.: Tyberiusz Kowalczyk (3-0) VS Akop Szostak (4-0)
 
SwQnV2.png

0RgMow.png

KSW 40 W SOBOTĘ O GODZINIE 20:00 - można już wysyłać taktyki !
 
Bartłomiej Kurczewski po walce

Plan został wykonany w 100%, wszystko przebiegało tak jak chciałem, szkoda że nie pokonałem go przed czasem, teraz kolejnym celem jest zdobycie jak najlepszej pozycji w KSW...,

Kamil Szymuszowski o walce Saidov vs Wallhead

Liczyłem na wyrównaną walkę, a dostałem walkę do pokazania w Teleexpressie, Saidov miał ogromnego farta pokonując Wallheada, gdyby nie to pewnie by przegrał, zresztą zobaczmy kto będzie lepszy w klatce podczas na naszej walki, i to będę ja, zdobędę ten pas, Saidov szykuj się na klęskę, Allah ci nie pomoże!

Marcin Prachnio o nadchodzącym debiucie w KSW i Różalu

Nie mogę się doczekać mojego debiutu w KSW, mam nadzieje ta organizacja będzie trampoliną do czegoś więcej, nie wiem kto będzie moim rywalem w debiucie ale to ma się okazać na dniach, natomiast ostatnio podobno powrócił temat mojego konfilktu z Różalem, powiem tak Różal walce z Pudzianem, który przecież nie zawodnikiem MMA, poległ z kretesem, ciągle płacze że coś go boli, teraz podobno idzie na emeryturę, szkoda bo chętnie zrobiłbym mu ujemny rekord w jego bilansie walk...
 
Kornik po walce:

Dziękuję fanom, trenerom, mojej drużynie, moim sponsorom - firmie PucziTheFace




Czuję, że w KSW nikt nie stanowi już dla mnie wyzwania. Chciałbym przejść do UFC.
 
Szymon Bajor
Rolles Gracie
Piotr Strus
Leszek Krakowski
Marcin Różalski - chyba, że chcę jeszcze jedną walkę stoczyć, pożegnalną, z Marcinem Prachnio.

Krakowski z 1-2 już out, słabo :D za Strusia łap lajka! :D
 
Kornik po walce:

Dziękuję fanom, trenerom, mojej drużynie, moim sponsorom - firmie PucziTheFace




Czuję, że w KSW nikt nie stanowi już dla mnie wyzwania. Chciałbym przejść do UFC.


Poczekaj na rewanż z Łebkowskim. Będziesz płakał :)
 
Dobrze wiesz, że w przypadku przegranej mieliśmy kończyć. ;)
To już Twoja decyzja, ja jeszcze wyrażę chęć na dokończenie konfliktu pomiędzy Prachnio i Różalskim, jeżeli Różal nie chce, to możes przejąc nowego zawodnika :)
 
@Droni czy aby napewno dałeś moja taktykę? Toż ta walka Karola to nie porozumienie.

Celiński odmawia komentarza.
 
To już Twoja decyzja, ja jeszcze wyrażę chęć na dokończenie konfliktu pomiędzy Prachnio i Różalskim, jeżeli Różal nie chce, to możes przejąc nowego zawodnika :)
Prachnio w dalszym ciągu nic w KSW nie ugrał, w świecie też znany nie jest. Marcin ma swój wiek, dość interesującą karierę i nie chcemy się rozmieniać na drobne. Liczymy się z tym, że będzie pieprzenie, że się boimy, ale Marcin lubi hejty i pokazuje takim ludziom środkowy palec. :fly: Drugi raz z emerytury nie wrócimy. :boss:
 
Tak jak chciałeś, nic nie zmieniałem ;).
Ehh

Brawa dla Kondraciuka, widać lekcje odrobił i doskonale rozpracowal Karola. Karol po walce ma problemy z nadgarstkiem. Uważa że trylogia z Kondraciukiem jest bez sensu i chciałby walczyć na EFC i dopiero po jakimś czasie uzyskać szansę walki na KSW. Może EFC 2?
 
Marcin Prachnio na FB

Różal pokazał tylko jakim jest wojownikiem, pokazuje mi środkowy palec?, w takim razie ja też mu pokazuje, i pozdro, do tego on i jego manager twierdzą że nie jestem znany?, może nie ale na pewno walczyłem z lepszymi rywalami niż on, więc niech dadzą sobie spokój z tymi komentarzami, bo sami siebie się ośmieszają..., czekam na debiut w KSW i mam nadzieje że dostane godnego rywalem, nie wiem np. takiego Karola Celińskiego, chętnie bym się z nim zmierzył i pokazał mu jego miejsce w szeregu..

Trash-talk musi być :D
 
Ehh

Brawa dla Kondraciuka, widać lekcje odrobił i doskonale rozpracowal Karola. Karol po walce ma problemy z nadgarstkiem. Uważa że trylogia z Kondraciukiem jest bez sensu i chciałby walczyć na EFC i dopiero po jakimś czasie uzyskać szansę walki na KSW. Może EFC 2?

Walka Celińskiego była bardzo ciężka dla niego, wyczerpująca, a sam Celiński jest już stary jak na zawodnika MMA, ponadto była to walka wieczoru. Celiński nie zawalczy na pewno w najbliższym czasie na EFC, a w planach mam zestawienie go z Rogerem Gracie, tylko co na to @JŻuberek
 
Walka Celińskiego była bardzo ciężka dla niego, wyczerpująca, a sam Celiński jest już stary jak na zawodnika MMA, ponadto była to walka wieczoru. Celiński nie zawalczy na pewno w najbliższym czasie na EFC, a w planach mam zestawienie go z Rogerem Gracie, tylko co na to @JŻuberek
Celiński na pewno weźmie tą walkę, odpocznie i pomoże dla Blagoia się przygotować do KSW 40
 
Marcin Prachnio na FB

Różal pokazał tylko jakim jest wojownikiem, pokazuje mi środkowy palec?, w takim razie ja też mu pokazuje, i pozdro, do tego on i jego manager twierdzą że nie jestem znany?, może nie ale na pewno walczyłem z lepszymi rywalami niż on, więc niech dadzą sobie spokój z tymi komentarzami, bo sami siebie się ośmieszają..., czekam na debiut w KSW i mam nadzieje że dostane godnego rywalem, nie wiem np. takiego Karola Celińskiego, chętnie bym się z nim zmierzył i pokazał mu jego miejsce w szeregu..

Trash-talk musi być :D
'Mocny' zawodnik robi trash-talk w stosunku do zawodnika, który przeszedł na emeryturę. Nice try.
Mam jeszcze zawodnika w Twojej kategorii wagowej, skoro tak chce Ci się obskoczyć wpierdol życia. :lol:

@Droni sprawdź pocztę, kilka spraw się nałożyło. :boss:
 
Ciekawostki z wywiadu Matiego Borka i Krzysztofa Klaczka po wyrównanej i emocjonującej walce z Arbim Shamaevem:
- to była jedna z trudniejszych walk w jego karierze,
- rywal był przygotowany w stopro,
- dziękuje Arbiemu za możliwość stoczenia walki,
- wiele osób nie wierzyło w to jak daleko może zajść w KSW, a to dopiero początek,
- liczy teraz na walkę o pas z mistrzem kat. piórkowej Kornikiem,
- Kornik bardzo się rozwinął po ostatniej porażce z Irokezem, teraz jest zawodnikiem o klasę lepszy niż z tamtej walce,
- szanuje mistrza, jeżeli ta walka dojdzie do skutku to przygotuje się na 200%,
- po stoczonej walce z Kornikiem chętnie pójdzie z nim na piwo,
- dziękuje wszystkim, którzy mu pomogli w przygotowaniach,
- dziękuje włodarzom KSW za możliwość walk w organizacji,
 
'Mocny' zawodnik robi trash-talk w stosunku do zawodnika, który przeszedł na emeryturę. Nice try.
Mam jeszcze zawodnika w Twojej kategorii wagowej, skoro tak chce Ci się obskoczyć wpierdol życia. :lol:

@Droni sprawdź pocztę, kilka spraw się nałożyło. :boss:
odpisane.
 
Back
Top