Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76

Droni

Bellator
Welterweight
Witam dawno mnie tu nie było, kiedyś organizowałem tutaj pojedynki w ramach UFC w grze Ultimate MMA Simulator 2 ;). Teraz planuje zrobić to w polskich organizacjach najprężniej prosperujących. Uważam, że w KSW jak i w FENIE zaletą będzie to, że ilość zawodników jest dużo mniejsza niż UFC, gale będą rzadziej i nie będą się nudzić. Po prawdziwej gali KSW 33, atrybuty,pasy zawodników walczących zostaną zweryfikowane. Zadaniem managera, który posiadał będzie maksymalnie 1 zawodnika KSW i 1 zawodnika FEN będzie ustalanie taktyk, trash-talk, oraz dopinanie walk. Nie ukrywam, że przydałby mi się przynajmniej jeden "Maciej Kawulski". Pytanie czy byliby chętni? Oto lista zawodników KSW.
* - zawodnicy nie stworzeni jeszcze w grze, statystyki będą obiektywne w stosunku do ich walk w KSW i umiejętności.
Oczywiście kilku zawodników brakuje, kilku będzie dodwanych + nowe twarze z czasem jak np. Marian Ziółkowski, Mateusz Teodorczuk, Łukasz Klinger ;).

Przypominam każdy może wybrać tylko 1 zawodnika. Jak nie będzie chętnych, no to oczywiście usunę temat, pozdrawiam serdecznie.
 

Attachments

  • KSWWWW.png
    KSWWWW.png
    55.6 KB · Views: 252
Ja wiem, że UFC ma największy potencjał :D, ale patrząc że zawodników jest od groma, to KUPĘ czasu zajęłoby mi ich stworzenie.. Ponadto znudziłoby się nam wszystkim bardzo szybko, a uważam, że KSW i FEN będzie ciągle interesujące. ;) Zapraszam Puczi, bo pamiętam że grałeś w UFC :D
 
Tak wygląda "walka". Każdego managera zadaniem jest podać General Strategy, Clinch, Ground (maksymalnie każda z tabel łącznie 100)
 

Attachments

  • za.png
    za.png
    212.7 KB · Views: 723
Wybierasz jednego z zawodników KSW, potem FEN. Ustalasz mu taktyke tak jak w jednym screenów, ustalasz wraz ze mną z kim twój zawodnik mógłby się zmierzyć no i oczywiście jeżeli jego manager się zgodzi. Prowadzisz jakiś trash-talk przed walką, albo liżesz mu dupę ewentualnie mówisz, że Mamed to Twój przyjaciel i nigdy z nim nie zawalczysz. Ja walki symuluje w Ultimate MMA Simulator 2.
 
Grałem jak było UFC i chętnie zagram na Polskich zawodnikach! Chętnie objąłbym Klebera Koike.
 
Flowrider no to wybierz ;) Możecie wybierać jak coś zawodników ;) podawajcie również jakiś kontakt ze sobą: Facebook,E-mail,GG cokolwiek ;)
 
Flowrider no to wybierz ;) Możecie wybierać jak coś zawodników ;) podawajcie również jakiś kontakt ze sobą: Facebook,E-mail,GG cokolwiek ;)
Jednak po zastanowieniu to wezmę Borysa Mańkowskiego, z tego co widzę nikt jeszcze go nie zaklepał.
 
Jeżeli tak bardzo chcesz.. ale biorąc Walusia będziesz musiał się z tym liczyć, że najpierw będzie musiał wygrać 2-3 walki na jakiejś ogórkowej gali :D
 
Chodzi mniej więcej o to, że już teraz Ian z Reemem ustalalibyście taktyke na walkę Michał vs. Mamed, czekali na ważenie zawodników, wyzywali się na forum xd, np. Mamed Ty Ciapaku itp. a potem przyszli na jakiś chat i czekali na przebieg walki :D
 
Back
Top