Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Mój zawodnik pokonał Moksa który jest dużo wyżej w rankingu, broniąc jego interesów chce walki z lepszym zawodnikiem. Moimi propozycjami jest Bahari/Taylor #sawickiwmojej krwi

KSW 34: Robert Radomski wypada z gali z powodu kontuzji łydki. Rywalem Jima Wallhaeda będzie Jesse TaylorKSW 34: Robert Radomski wypada z gali z powodu kontuzji łydki. Rywalem Jima Wallhaeda będzie Jesse Taylor


Happy?! Pizdusiu rudy?!
 
akurat z Tobą nie chcę wgl Moks rozmawiać, zjebałeś mi plany, co do swojej osoby, nie wiem czy Ciebie też nie rzucić na pożarcie, czy spokojnie pomalutku odbudować, nie wiem nie wiem...
podusze ich :cool:
 
Happy?! Pizdusiu rudy?!
Mój zawodnik jest zadowolony i rozpoczął przygotowania do walki.
>Podpisuje kontrakt.

Jim dla MMAROCKS:
Walka z Taylorem będzie odpowiednim wyzwanie, nie dostałem jeszcze potwierdzenia od szefa organizacji @Droni ale mam nadzieje że walka zapewni mi walkę o pas.

Taylor ma dobre zapasy i muszę się na tym skupić, na obronie obaleń oraz unikać walki przy siatce.

W ME myślę że zobaczymy bardziej agresywnego Aslambka, i walka będzie agresywniejsza niż ostatnio. Chciałbym się zmierzyć w Aslambkiem, sprawdzić jego mocny boks.

Jim dla MMANEWS:
Zastępstwo lepsze niż planowane początkowo, łatwa wygrana i iście po trupach to nie dla mnie. Lubię mocne wyzwania

Rafał ostatnio skupił się na próbie poddania co go zgubiło, Taylor będzie od początku próbował mnie sprowadzić.

Myślę że to będzie szybkie ko, szybki bonus mam remont domu zawsze przyda się parę groszy.


W TRAILERZE DLA KSW:
Mam kowadło w pięści jak na prawdziwego Anglika przystało, Jasse jak Cię nigdy nie znokautowano ja to uczynnię. Lecz pamiętaj że w parterze też mam swoje do powiedzenia, na KSW 34 ja będę podnosił rękę do góry.
 
Abu dla Mameda po tej walce ze Strusem? Nie żartujmy. Melvin ostatnio na bellatorze dał czadu, chodzący człowiek highlight, wezmę dla niego kogokolwiek żeby urwać głowę. :-)
 
Oli Thompson w wywiadzie dla MMAFight.pl:
"W Londynie pojawiły się głosy, że nie mam charakteru i wiedziałem, że przegrywam. Jednak to Włodarek przegrywał. Sam dobrze o tym wiedział. Mówił mi to po walce. Chcę ponownie zawalczyć wkrótce i udowodnić wszystkim, jak bardzo się mylą."
 
@Droni Mój zawodnik (Mamed Chalidow) po spektakularnym zwycięstwie nad Materią domaga się jak najszybszego powrotu do klatki. jakiego przeciwnika możesz przeciwstawić mistrzowi Ksw?
@defthomas Abu jak na razie jest zwykłym planktonem w wadze średniej Ksw, a Mamed jest rekinów który zjada swoje ofiary, troszeczkę troszeczkę pokory
 
Last edited:
@Droni Mój zawodnik (Mamed Chalidow) po spektakularnym zwycięstwie nad Materią domaga się jak najszybszego powrotu do klatki. jakiego przeciwnika możesz przeciwstawić mistrzowi Ksw?
@defthomas Abu jak na razie jest zwykłym planktonem w wadze średniej Ksw, a Mamed jest rekinów który zjada swoje ofiary, troszeczkę troszeczkę pokory

Na ten moment najbliżej do walki o pas jest Aziz Karaoglu, ale o wszystkim będę informować, przypuszczalna gala - KSW 35.
 
Na ten moment najbliżej do walki o pas jest Aziz Karaoglu, ale o wszystkim będę informować, przypuszczalna gala - KSW 35.
Mamed odpocznie tydzień i zaczyna treningi i przygotowania do kolejnej gali teraz był gotowy na 100% w najbliższej walce zobaczycie Mameda Chalidowa wersja 2,0.
 
Mamed odpocznie tydzień i zaczyna treningi i przygotowania do kolejnej gali teraz był gotowy na 100% w najbliższej walce zobaczycie Mameda Chalidowa wersja 2,0.

Moja Ty żyłko złota <333 :***
 
News:
Jim przygotowuje się do walki w American Top Team gdzie sparuje z Hayderem Hassanem i Michael Gravesem.
Głównym sparingpartnerem jest Steve Carl.
Prowadzi również treningi stójkowe z mistrzem UFC Robbie Lawlerem w treningach zapaśniczych i parterowych pomaga Mike Brown.
 
Oświadczenie Mariusza Pudzianowskiego: " Mam nadzieję, że włodarze KSW o mnie nie zapomnieli. Po ostatniej przegranej trenuje kroczek po kroczku, byle do przodu. Nie od razu mur chiński zbudowano. Mam nadzieję, że dostanę godnego rywala abym mógł zmazać plamę po porażce, pamiętajcie tanio skóry nie sprzedam, a cierpliwy to i żabę ugotuje. Z kim by mi się nie przyszło się mierzyć nie jestem na straconej pozycji, byłem 5 razy mistrzem świata strong man, więc nikogo się nie boję. Jednak z motyką na księżyc rzucać się też nie zamierzam. Także szefie mam nadzieję na szybką szanse pokazania, że tamten Mariusz z walki z Grahamem to był inny Mariusz niż zwykle, a w następnej walce zobaczycie prawdziwego Mariusza."
 
Leję :D:D:D, za chwilę podam, kto zawalczy na KSW 35, a managerowie wybiorą spośród preferowanych zawodników z kim chcą żeby ich fighter się zmierzył.
Podajcie dzień tygodnia na którym byśmy symulowali rozgrywkę :D
 
Oświadczenie Mariusza Pudzianowskiego: " Mam nadzieję, że włodarze KSW o mnie nie zapomnieli. Po ostatniej przegranej trenuje kroczek po kroczku, byle do przodu. Nie od razu mur chiński zbudowano. Mam nadzieję, że dostanę godnego rywala abym mógł zmazać plamę po porażce, pamiętajcie tanio skóry nie sprzedam, a cierpliwy to i żabę ugotuje. Z kim by mi się nie przyszło się mierzyć nie jestem na straconej pozycji, byłem 5 razy mistrzem świata strong man, więc nikogo się nie boję. Jednak z motyką na księżyc rzucać się też nie zamierzam. Także szefie mam nadzieję na szybką szanse pokazania, że tamten Mariusz z walki z Grahamem to był inny Mariusz niż zwykle, a w następnej walce zobaczycie prawdziwego Mariusza."
hahahah, potencjał masz kurwa wielki!!!
 
Mmarocks:
"Aslanbek jest w najwyższej formie fizycznej i psychicznej w swojej karierze - twierdzi Mamed Chalidow. Jak mówi Mistrz wagi średniej Ksw: Mój kuzyn razem ze mną przygotowywał się do walki, jest silny jak tur, jest gotowy fizycznie i mentalnie do walki z Wallheadem. Nic go nie powstrzyma przed odzyskaniem pasa"
 
Mmarocks:
"Aslanbek jest w najwyższej formie fizycznej i psychicznej w swojej karierze - twierdzi Mamed Chalidow. Jak mówi Mistrz wagi średniej Ksw: Mój kuzyn razem ze mną przygotowywał się do walki, jest silny jak tur, jest gotowy fizycznie i mentalnie do walki z Wallheadem. Nic go nie powstrzyma przed odzyskaniem pasa"

Mamed nie wiem czy Ci się Biblia z Koranem nie pomyliła, ale Aslambek toczy walkę z Borysem.
 
Oli Thompson w wywiadzie dla MMAFight.pl:
"W Londynie pojawiły się głosy, że nie mam charakteru i wiedziałem, że przegrywam. Jednak to Włodarek przegrywał. Sam dobrze o tym wiedział. Mówił mi to po walce. Chcę ponownie zawalczyć wkrótce i udowodnić wszystkim, jak bardzo się mylą."

Zgoda na walkę Thompson vs. Włodarek 2 w Undercardzie KSW 35?!
To samo pytanie do damianancelotti
 
Mamed nie wiem czy Ci się Biblia z Koranem nie pomyliła, ale Aslambek toczy walkę z Borysem.
Zwykła " @kaczka41 dziennikarska" oczywiście że chodziło o Borysa co nie zmienia faktu, że kolejny pas powędruje do Olsztyna.

MAMED CHALIDOW DLA WP.
"Potrzebuję wyzwań, nie jestem już młody czuję, że mój czas nieubłaganie upływa. Wierzę, że Maciek z Marcinem staną na wysokości zadania szukając mi rywala."
 
Leję :D:D:D, za chwilę podam, kto zawalczy na KSW 35, a managerowie wybiorą spośród preferowanych zawodników z kim chcą żeby ich fighter się zmierzył.
Podajcie dzień tygodnia na którym byśmy symulowali rozgrywkę :D
Rozumiem żeby było chronologicznie to musi być po 7 grudnia? Jeżeli tak to mi pasuje 10-13. Grudnia
 
Rozumiem żeby było chronologicznie to musi być po 7 grudnia? Jeżeli tak to mi pasuje 10-13. Grudnia
ja tam praktycznie do każdej daty postarałbym się dostować, więc mi to nie problem Ian, napiszę Ci za chwilę propozycje walki :)
 
Leję :D:D:D, za chwilę podam, kto zawalczy na KSW 35, a managerowie wybiorą spośród preferowanych zawodników z kim chcą żeby ich fighter się zmierzył.
Podajcie dzień tygodnia na którym byśmy symulowali rozgrywkę :D
Ja Vaso biorę każdego Polaka o każdej porze dnia i nocy, mam pieprzone 0-4 w walkach z Polakami, wy Polacy jesteście dobrymi, ale także pieprzonymi szczęściarzami, jak nie pieprzeni sędziowie, którzy sędziują pod was, to walka, w której przeleżycie na mnie bojąc się mojej czarnogórskiej siły - Jebać to. Dawać mi każdego! Nawet tego pieprzonego strongmana biznesmana, co uważa się za fightera mma. Zrobimy prajdowski superfight. Wszyscy wasi "ja..sz...ci" fani ksw będą skakać z euforii na widok małego pieprzonego fightera z dużym pieprzonym strongmanem. Martin czy masz pieprzone jaja by dać mi taką walkę? Czy może masz dla mnie inną propozycję?
 
Back
Top