Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Jeśli dobrze pamiętam to mam chyba ustawioną walkę z Kendalem ? Jest już jakieś info kiedy ?
 
A wcześniej nie miałeś problemów z logowaniem? Ja teraz sprawdzałem i mnie loguje bez problemu.
Nieprawidłowy nick. Jeśli uważasz, że to błąd skontaktuj sie z Dzihadosem.

Cały czas to mam, wcześniej nie miałem, bo normalnie kiedyś UFC tutaj robiłem xd
 
Nieprawidłowy nick. Jeśli uważasz, że to błąd skontaktuj sie z Dzihadosem.

Cały czas to mam, wcześniej nie miałem, bo normalnie kiedyś UFC tutaj robiłem xd
Ale kiedy przed startem nowej odsłony strony?
 
Ale kiedy przed startem nowej odsłony strony?
Nie. Wtedy kiedy klikam zaloguj.

Napisałem do Dzihadosa na profilu, ale nic nie odpisał, będę musiał chyba założyć jakieś zastępcze konto ;/
 
Popularny Gamer na swoim facebookowym profilu wrzucił krótki filmik z treningu kickbokserskiego z dopiskiem:
"Sporo osób uważa, że jestem jednopłaszczyznowym zawodnikiem, w mojej następnej walce udowodnię, że tak nie jest. Spodziewajcie się niezłego KO!"
 
WAŻENIE PRZED KSW 34!!!
Proszę "czytać" wraz z tą muzyczką :D


Walka wieczoru:
77 kg.: Borys Mańkowski (76,9 kg) vs. Aslambek Saidov (77,0 kg)
Karta Główna:
93 kg.: Tomasz Narkun (93,0 kg) vs. Hans Stringer (93,0 kg)
84 kg.: Michał Materla (83,8 kg) vs. Piotr Strus (84,0 kg)
84 kg.: Maciej Jewtuszko (82,8 kg) vs. Krzysztof Kułak (83,9 kg)
77 kg.: Jesse Taylor (77,8 kg) vs. Jim Wallhead (76,7 kg)
93 kg.: Atilla Vegh (92,9 kg) vs. Karol Celiński (93,0 kg)
120 kg.: Szymon Bajor (102,3 kg) vs. Jędrzej Maćkowiak (114,2 kg)
70 kg.: Jakub Kowalewicz (70,0 kg) vs. Grzegorz Szulakowski (69,8 kg)
93 kg.: Tomasz Kondraciuk (92,5 kg) vs. Wojciech Lach (92,9 kg)

Jesse Taylor ma godzinę na zbicie wagi, inaczej zostanie ukarany grzywną finansową i utratą OVRL o 0,5 %
 
Marian Ziółkowski na FB:
Golden Boy wraca do gry! Niedługo kolejna walka! W czymś poważnym! A nie w PLMMA. Stay tunedddd, będzie bum bum i UFC UFC
 
Karol coś kombinuje :)

11215139_197965200540978_5131465145206740971_n.jpg
 
Znalazłby ktoś jakiś idealny chat zastępczy dla chatmmarocks.pl, bo ja nie mogę tam się zalogować?
 
Typ Jay'a Silvy przed walką Strus - Materla

Jeżeli Piotrek popracował nad defensywnymi zapasami i nie da się sprowadzić to stawiam na niego. W stójce z łatwością wypunktuje dziurawego Materle. Jeżeli da się obalić to stawiam na Materle przez przeleżenie, na poddanie nie liczę.
Pamiętacie moje walki w parterze z "Magic'iem" Hahaha następnym razem kawy nie odmówie!
2943_889d.gif
 
Gdzie masz, że oboje 77 kg :D?
Zresztą czy to będzie jakaś kolosalna różnica :D, miałem w planach catchweight, ale już kij w to :D

Było powiedziane, Kułak schodzi na stałe do 77 a Irokez walczy juz w 77 :) Mówili też o tym w wywiadach jak dobrze pamietam
 
Back
Top