Forum MMA 2017- jak wrażenia?

Świetnie się bawiłem. Mam fotki z Wojcikiem i jego żona, Narkunem i chłopakami z Ankosu. Nie spodziewałem się, że Borys i Gamer są tacy mali, a zajebaliby mnie samym usiłowaniem zadania ciosu. Catering na Heraklesach dał radę. Gala też udaną, ale stylizacje niektórych z branży pozostawiły wiele do życzenia :no no:
 
Świetnie się bawiłem. Mam fotki z Wojcikiem i jego żona, Narkunem i chłopakami z Ankosu. Nie spodziewałem się, że Borys i Gamer są tacy mali, a zajebaliby mnie samym usiłowaniem zadania ciosu. Catering na Heraklesach dał radę. Gala też udaną, ale stylizacje niektórych z branży pozostawiły wiele do życzenia :no no:
Fotka,albo się nie wydarzyło
:fjedzia:
 
Bylo mega spoko, fajnie bylo w koncu poznac @Mateusz Smoter i @duubertowa . @Cloud dzieki za pomoc logistyczna! @midern wcale nie mam 12 lat, a jak macie problem z poruszaniem sie po WWA to @Dooży&Grooby wyjasnia bezproblemowo!

Faktycznie, na same MP w amatorskim mma bylo malo miejsca, szczegolnie w okolicach 13-15 ogromny scisk, nie mozna bylo nic zobaczyc (z moim wzrostem, bo Ci wyzsi jakos sobie poradzili). Mozna bylo na legalu podbic do wielu ludzi i pogadac, przybic piatke, Zabor i Karola bardzo dobre wrazenie na mnie zrobili wbrew temu wszystkiemu, co mozna czasem w internetach poczytac. Narkun smieszek pocieszny, bekowo sie z nim gadalo. Mr Martin Lew hehe, tez kulturka i ogadanie, small talk z nim wcale nie byl taki 'small'. Jozwiak tez przyjemny, kurcze, czemu oni wszyscy maja 190+ ?! Nastepnym razem chyba jednak beda szpilki. A, swietna konferencja LFN i FEN, w ogole wszystkie konfy bardzo udane. Organizatorsko super, polecam tym ktorzy sie wahali, a nie przybyli - w przyszlym roku musicie zajrzec :)
 
Back
Top