Foch Drwala na MMARocks!

"jesli mamed pierwszy w mw to przerost formy nad trescia" to chyba koles, ktory to gadal malo wie o mamedzie :D
 
Widzę, że autorzy tego materiału znają się lepiej na MMA niż redaktorzy MMARocks. Oskarżają ich o to, że ulegli wpływom walki Pudziana i dlatego Mamed jest na pierwszym miejscu. Haha. Ogólnie to widzę, że profesjonaliści - "Nejman"
 
"Chłopaki stoją w ubrankach" jeśli dobrze wydedukowałem chodzi o ochrone.


Poziom sportowy MMA w Polsce też nie jest aż taki tragiczny jak opisuje to Drwal, trzeba zdać sobie sprawe, że zawsze gdzieś będzie lepiej a postęp przychodzi z czasem. Poza tym nie przypominam sobie żeby MMAROCKS nazwało walkę Pudziana z Najmanem walką stulecia.
 
znalazłem na stronie autorów bardzo fajny materiał o Adamie Maciejewskim, do ściągnięcia


http://www.ktv.com.pl/gts_files/archive/reportaze/20091127-Adam_Maciejewski.wmv
 
mmaciek - drwal mowil, ze chlopaki stoja po bramkach, a nie w ubrankach :D

"Szkoda, że autor materiału nie podał żadnych argumentów w kwestii rankingu. :D "
venom - to, to jeszcze male miki :) moim zdaniem to szkoda, ze gosc, ktory podwaza zasadnosc tego rankingu nie ma pojecia na jakiej zasadzie sie tworzy rankingi. najwidoczniej mysli, ze samo bycie w najlepszej organizacji swiata gwarantuje 1. miejsce. koles musi miec chyba blade pojecie o rankingach skoro nie zauwazyl jeszcze niedawno obecnosci mameda w 3/4 rankingow na swiecie. w niektorych jest w "10" do dzis, w przeciwienstwie do drwala.
 
Hehe. Widać jesteśmy takim mocnym zjawiskiem, że już o nas reportaże robią. Nic tylko się cieszyć.


Widać, że chłopaki jakoś specjalnie kumaci nie są skoro pytają na jakich zasadach tworzy się taki ranking pomimo iż odpowiedź na to pytanie z grubsza mają w pierwszym zdaniu tegoż rankingu :D
 
tylko, ze najbardziej wkurza to, ze skoro nie sa kumaci to na jakiej podstawie podwazaja czyjas (czyt. mmmarock.pl) fachowa robote.


ps. co to w ogole jest za portal?
 
Szkoda że redaktorzyna nie zilustrował wywiadu ostatnią walką Drwala. (Stawiam diamenty przeciwko orzechom że jej nie widział, Mameda z resztą też nie.)
I nic tylko zadzwonić do tych matołów i poprosić o wskazanie, gdzie na mmarocks pisano o brawlu Pudzianowskiego i Najmana jako walce stulecia. Banda ignorantów.
 
Pomimo całej krytyki trzeba przyznać że reportaż o Maciejewskim wyszedł im całkiem ciekawy
 
Cieszy mnie ranking PL w main streamie ;) . Historia mówi, że to był mój pomysł - stworzenie tego czegoś i cieszę się, że ktoś to zauważył i zauważa "nr 1 polskiego rankingu MMA" na stronie KSW czy na stronie iron fist ect. Zainspirował mnie ranking na stronie naszych niemieckich kolegów groundandpound.de , to było dobre posunięcie! :)
 
Jestem wam w stanie wybaczyc wszystkie bledy popelniane w rankingach, jezeli umiescicie Sexyame na pierwszym miejscu w MW.
 
Przede wszystkim chcę powiedzieć że Tomasz Drwal jest mega dobry w powyższym materiale, nie dał się sprowokować pseudo dziennikarzowi który na siłę szuka sensacji i poziomem wiedzy i przebiegłością dorównuje specom ze Sportfana i Pudelka. Gratuluje autorowi tego gówna puszczenia kwiatków w których stara się udowodnić kto powinien być na którym miejscu w naszym rankingu nie podając do tego żadnych argumentów.


Do tego dołączenie jawnej manipulacji w postaci puszczenia takiego zdania jak to: "jeśli Mamed Khalidov wyprzedza Tomasz Drwala a starcie Pudzianowskiego z Najmanem jest określane mianem walki stulecia oznacza to że forma po raz kolejny przerosła treść" z naszą stroną przelatującą w tle jest zwykłym szmaceniem się na miarę plebejskich mediów typu Fakt czy SuperExpress które w pogoni za ilością czytelników już dawno sięgnęły bruku.


Czy to jest miejsce do którego zmierzają ludzie którzy zrobili ten materiał? Chyba tak bo nie przypominam sobie żebyśmy o walce Pudziana z Najmanem mówili w ten sposób a łączenie tej opinii z naszym rankingiem powiem raz jeszcze jest zwykłą i tanią manipulacją.


Na koniec chciałem życzyć autorowi tego materiału który w pewnym momencie wyraża swoje zdanie mówiąc że "społeczeństwo nie wie nic o tym sporcie" aby wyciągnął głowę z własnej dupy i sprawdził kim jest Mamed Khalidov który tak bardzo zadziwia naszego Youtubowego speca bo wygląda na to że jedyną osobą które nie wie nic o tym sporcie jest on sam.
 
chciałem się spytać, co to za głąby robiły i z jakiej zabitej dechami dziury pochodzą, ale wyżej już ktoś opowiedział. O dziwo, materiał o Maciejewskim wyszedł im naprawdę nieźle.
Nie będę komentował tez wysuwanych w materiale przez tych imbecyli - niech najlepiej o nich świadczy fakt, że przez połowę materiału uparcie każą Drwalowi tłumaczyć swoją pozycję w rankingu, a on mając to w dupie na siłę wróży z fusów bo reporterzyny nie potrafiły przeczytać na stronie jak ranking jest układany
 
Mam nadzieje iz wyjasnicie sprawe z panem Drwalem :) Natomiast będąc poważnym, wchodzę na ranking PL na mmarocks.pl (swoja drogą WIELKIE TAK! dla Bosego, ranking jest gitara i do tego gra blues'a, chcialbym zeby pomysl z informacjami o polskim MMA byl rozwiniety w podcascie o polskim MMA, np co 2 tygodniowy lub co miesieczny)
i co widze, ADAM MACIEJEWSKI na 5 MIEJSCU, a nie ostatnim. Do tego, nie wiadomo kiedy jego nastepna walka, a walczcyl w maju ubiegłego roku. Technicznie za 30 dni powinien zniknąć z rankingu, gdyż nie walczył od roku. Do tego jego ostatni przeciwnik ma rekord 1-1, nie za dobrze to świadczy.
Także pozycja 5 wydaje się najbardziej rozsądną w rankingu.

Poza tym, panie Tomku - gdzie w rankingu sherdoga i bloodyelbow jest Pan, a gdzie Mamed? Z tego wlasnie powodu jest Pan na 2 miejscu :)
 
"szmaceniem się na miarę plebejskich mediów" :) i leżę...


A co do wywiadu to pokonał mnie tekst, że sport stoi na słabym poziomie. Ciekawe jaki inny sport tak szybko się rozwija, w jaki inny sport inwestowane są takie pieniądze i dlaczego mamy bum na gale MMA?
 
Do Tomka nie ma co mieć jakąś pretensje, bo powiedział, że go to nie interesuje. to autorzy wywiady chcą sztucznie zrobić jakieś bum. niech się tutaj może wypowiedzą to może się tym redaktorzynom wyjaśni na jakiej zasadzie tworzony jest ranking i czemu Mamed jest na 1 miejscy.


banda ignorantów którzy o mma usłyszeli właśnie dzięki walce stulecia a jedynym wyznacznikiem jakości tego sportu dla nich jest UFC.
 
tv kraśnik podważając zasadność wyżej wymienionej kolejności rankingu mmarocks.pl ;)pokazała rzetelność dziennikarską prosto z pola ;) a ten kraśnik to gzzie to jest :)a tak na poważnie jeszcze odpał o walce stulecia z Mr tanio skóry nie sprzedam oraz Najmanem. TANDETA :)niech to sprostują :)
 
hahahha, ale gówno. Nie wiem tylko czy ten tekst o walce stulecia to brak jakiegokolwiek zagłębiania sie w portal czy celowa manipulacja. Coś sie wydaje że to drugie i w takim wypadku poprostu czysta pogarda dla nich.
 
słucham sobie i śmiać mi się chce z tego lalusia co to prowadzi znawca mma prosto z kraśnika Jeden z lepszych cytatów"ranking szokuje ponieważ ten zawodnik według tego rankingu zajmuje 2 miejsce" i "kto robi takie rankingi w których jedyny polak Tomek Drwal walczacy w najlepszej elitarnej lidze świata UFC " UFC ma chyba niewiele wspólnego z ligą "jesli Mamed Kalidov zajmuje 1 miejsce w MW[...] to społeczeństwo łyknęło medialny haczyk i forma przerosła treść"
 
po prostu po kraśnickich polach wieje słowiański wiatr i niektórym się w dupach przestawia ;]
 
Back
Top