Floyd Mayweather wraca na ring!

takubo

BAMMA
Bantamweight
Floyd ogłosił za pośrednictwem swojego twittera, powrót na ring: "My fans have been waiting long enough. Floyd Mayweather vs Victor Ortiz. Sept-17 2011 for the WBC World Championship."Dobra informacja, wobec Pacquaio walczącego z przeterminowanymi pięściarzami. Ortiz na pewno zapewni ciekawy pojedynek, a co potem... pewnie kolejna odyseja negocjacji Pac-Floyd, yeah.
 

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship
Super jakby floyd zawalczył z Ortizem jak wygra to potem mega walka z Pacquaiao ,który ma w listopadzie walkę z Marquezem.
 

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
@takuboKolejna prosba to ciebie. Mozesz mi powiedziec, jak to jest z problemami podatkowymi Floyda (czytalem, ze nie placi i jakies kosmiczne sumy, jest dluzny) i czy to przez to powrocil na ring ?Nie zycze mu, zeby trafil do wiezenia, ale moze jak skarbowka go przycisnie, to sie zgodzi na walke z Pacmanem :D
 

3kamil3

Brutaal
Super Heavyweight
jak dobrze pamiętam Floyd jest winny urzędowi skarbowemu 2,4 mln ,a RJJ 2,5 mln.Money nie wraca na ring tylko dlatego że wisi urzędowi kase :)
 

takubo

BAMMA
Bantamweight
@ShoockerDokładnie nie śledzę perypetii Moneya ze skarbówką, ale co jakiś czas takie informacje się pojawiały, w 2007 i 2009. Sumy są kosmiczne, ale Floyd jest naprawdę bogaty, oczywiście historia boksu zna przypadki przepuszczania 'nieprzepuszczalnej' ilości pieniędzy, ale gdyby postanowił zakończyć karierę miałby z czego żyć, choć przyznaję, że nie kapuję tego oporu co do fiskusa (btw. też nie przepadam za tą instytucją). Kiedyś nawet twittował zdjęcia paru kuponów od buków, na których zarobił wielocyfrowe ilości dolców :P Nie znaczy to, że pieniądze nie są motywem podjęcia rękawic, bo wszyscy wiedzą, że są i to jednym z głównych, ale uważam za spoko gest, że jednak wspomniał najpierw o fanach informując o potyczce z Ortizem. Czytałem już opinie, że skoro tak dba o fanów to powinien niezwłocznie podpisać kontrakt na Paca. Chciałbym, żeby jednak ludzie zwrócili co najmniej podobną uwagę Arumowi...Nie sądzę, że Floyd wyląduje w pierdlu. Pewnie dostanie jakieś spore grzywny, zadośćuczyni pokrzywdzonym, jakieś pseudozawieszenia czy coś w tym stylu (prawo w jakiejkolwiek formie to dla mnie ciężka sprawa), ale raczej nic więcej.@stasinek34Rzeczywiście oczekiwanie na Haye Kliczko było długie i w pewnym momencie wydawało się, że nic z tego nie będzie, ale jednak skala trudności ustawienia walki Pac-Floyd jest dużo większa. Tutaj masz Aruma po jednej stronie, który notabene twierdził niedawno, że walka Ortiz - Mayweather jest nieprawdopodobna, wspominał też coś, że Sergio Martinez nie jest fighterem kalibru solidnego PPV, chroniąc jawnie dupę Chaveza jr... Arum to żart.
 

Tens

WSOF
Heavyweight
Arum nigdy nie puści Chaveza jr na Martineza, bo kariera Meksykanina zbudowana na nazwisku ojca skonczyła by się bardzo szybko.
 

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Z Martinezem nikt poważny nie będzie walczył - ciągle nie jest to bardzo medialne nazwisko, a porażkę więcej niż łatwo. Arum już teraz kombinuje jak przeinaczyć swoje wcześniejsze deklaracje ;)
 

stasinek34

KSW
Heavyweight
@takubo


No trudno się z Tobą nie zgodzić. Ale dobrze wiemy, że nie tylko w boksie są takie przypadki, w których "nie można" zestawić walki wszechczasów.... Jestem dobrej myśli, ale powinni się zmierzyć, póki są u szczytu formy, a nie pod koniec swojej kariery, by zarobić na emeryturę...
 
Top