Fiodor jak młodszy brat...

aaron22

Brutaal
Heavyweight
5431892989_6a68611c5b_z.jpg

Na tym zdjęciu widać o ile Fiedka jest mniejszy od całej pozostałej siódemki. Niesamowite. Nie sądziłęm, że aż tak to się rzuca w oczy. Można odnieść wręcz wrażenie, że "lżejszy" o dwie kategorie wagowe.

Stawiam, że BigFoota połknie, ale z Reemem będzie już bardzo ciężko...
 
Centralnie, wyglądem to on nie pasuje ;) W ogóle jakoś dziwnie wyszedł. Nie opiszę mojego skojarzenia by nie wywołać wojny ;)
 
wiadomo, że walczył z gigantami, nie tylko z Choi Hong, ale przeciez też i z Semmy Schiltem, a Tim Silvia także nie mały.



Chodzi raczej o to, że Fiedka w ogóle odstaje od typowej postury zawodnika wagi ciężkiej. Nie spodziewałem się jednak, że aż tak bardzo. Nigdy wczęsniej nie widziałem go na zdjęciu w tak licznym towarzystwie. Każdy z siedmiu pozostałych jest o wiele wiele większy
 
Sam mówił, że lepiej mu się walczy z większymi... no i dostał to co lubi. :-)
 
Mort w USA jest taka fundacja Make a Wish , Fedor wygląda jak ich podopieczny :D A z Hongiem to walka była dobra :D Jak 2 razy upadał na Fedora : D ( Hong man Choi 2 raz upada na Fedora, Stacja 4 Fedor zakłada balache ... )
 
Przeciez juz jakis czas temu objawiono, ze Fiodor to naturalny piorkowy, ktorego nalezy podziwiac, za to, ze sobie zrobil bambra i walczy w ciezkiej, a tu jakas epifania widze :-)
 
Back
Top