Fiodor Czerkaszyn z kolejnym zwycięstwem w karierze! Narożnik poddał Jorge Cotę w siódmej rundzie

Jakub Madej

Moderator
Cohones
Czerkaszyn.jpg


Fiodor Czerkaszyn zanotował kolejne zwycięstwo w zawodowej karierze. Podczas gali KnockOut Boxing Night 35, która 24 maja odbyła się w Rzeszowie, 28-latek pokonał przed czasem Jorge Cotę.

>>> WYNIKI GALI KNOCKOUT BOXING NIGHT 35

Czerkaszyn od samego początku kontrolował przebieg starcia. 28-letni pięściarz dominował przeciwnika i wygrał każdą z rund. Cota nie był w stanie nadążyć za rywalem, który narzucał sporą presję w ringu. Ostatecznie narożnik Coty zdecydował się poddać zawodnika, rzucając biały ręcznik.

Fiodor Czerkaszyn (24-1-0, 15 KO) odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. W lutym tego roku pokonał na punkty Jairo Delgado. Był to udany powrót po pierwszej przegranej w zawodowej karierze, którą poniósł w starciu z Anauelem Ngamissenguem. Wcześniej Czerkaszyn kontynuował świetną serię zwycięstw, podczas której pokonywał między innymi Eliasa Espadasa, Nathaniela Gallimore’a czy Gilberta Venegasa Juniora.

Jorge Cota (31-7-0, 28 KO) w ostatnich latach przeplatał wygrane z przegranymi. Pięściarz z Meksyku pokonywał takich zawodników, jak Cesar Chavez, Thomas LaManna czy Christian Soto Valverde, przegrywał natomiast z Jermellem Charlo, Sebastianem Fundorą czy Yoelvisem Gomezem.

 
Back
Top